dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

387 000 zł38 m² 10 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Podmiejska Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 743 zł40,37 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł45,53 m² 31 847,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament w Międzyzdrojach, idealna oferta inwestorska. Oferujemy do sprzedaży komfortowy, w pełni umeblowany apartament wraz.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44,07 m² 6 126,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m , położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,50 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 55,5m2 na sprzedaż w samym sercu Białegostoku - przy ulicy Lipowej. Lokal mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł140 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży Apartamenty położone są na Starym Mieście, zaledwie 400 metrów od Sukiennic oraz 850 metrów od Wawelu. Klimatyczny Aparthotel o powierzchni 140m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł36,50 m² 14 493,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

| loggia | 2 pokoje | nowe budownictwo | adres: ul. Vincenza Belliniego metraż: 36,5 m2 piętro: 1/2 pełna własność, można posiłkować się kredytem! cena: 529 000 zł czynsz administracyjny: ok. 800.

Szczegóły ogłoszenia

640 100 zł81,53 m² 7 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,27 m² 3 430,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,27 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły (lata 50-te). Lokal znajduje się w zasobach Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł48,90 m² 1 922,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowy Staw, w województwie pomorskim, w powiecie malborskim, która jest siedzibą gminy miejsko - wiejskiej Nowy Staw, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 300 zł42 m² 11 030,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji deweloperskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,6 m , zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej centrum Rzeszów. Nieruchomość jest po.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Sopotu. Przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze. Nowy czteropiętrowy budynek z windą oraz halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63,77 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w zielonej okolicy - w Głogowskie Małopolskim. W ofercie ustawne mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł52 m² 6 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Chopina 123 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 , ale że.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł39,60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe zadbane mieszkanie W dobrej cenie W pobliżu trzciela - panowice! Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane, przytulne mieszkanie w Panowicach. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł48,50 m² 6 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,5 m2, w Nowym Modlinie dzielnicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

662 400 zł57,60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - namiastka domu ? Tak to możliwe! Tychy - Wilkowyje ul. Obywatelska, osiedle Dębowe Do mieszkania jest wejście bezpośrednie z poziomu "0" jak do domu bez klatek schodowych i części.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł42,16 m² 8 776,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego, zlokalizowanego przy ulicy ul. Sowińskiego 39. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł42,29 m² 9 458,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z ogrodem. Wyobraź sobie poranek z kawą na własnym ogródku, ciszę, zieleń i poczucie, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz być. To 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,22 m² 7 970,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Karpackie mieszkanie 3-pokojowe ustawne o pow. 60,22m2 zadbane do odświeżenia opis: atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,22m2 usytuowane na 7-piętrze w wysokim bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 145 zł50,39 m² 10 520,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.39 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Podchorążych w Katowicach, w śródmieściu. Mieszkanie usytuowane jest na podwyższonym parterze, w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 700 000 zł267,54 m² 25 042,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, luksusowy apartament o imponującej powierzchni 267,54 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Piechoty Łanowej 17, w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł27 m² 22 962,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament W hotelu belmonte resort & spa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament klasy premium w najnowocześniejszym kompleksie hotelowym w Krynicy-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł50,50 m² 10 495,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,50 m² 11 777,78 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 13. piętrze budynku Aqua Tower w Redzie. Przedstawiam ofertę mieszkania 58,5 m w stanie deweloperskim, do całkowitej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł63,58 m² 10 144,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa, niższa cena! Przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku z windą w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie położone Centrum Miasta blisko Rynku! Mieszkanie położone na parterze w kamienicy o powierzchni użytkowej ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

330 100 zł45 m² 7 335,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie do remontu na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania 45 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł17,34 m² 19 982,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która będzie zarabiać od razu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż nr oferty: sldoc8943 Kategoria: mieszkanie dwupoziomowe W budynku W zabudowie szeregowej Lokalizacja: legnica Powierzchnia: 98 m2 taras pokoje : 4 Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem w dwupiętrowej willi z lat 70. Willa znajduje się w Redłowie - kameralnej dzielnicy Gdyni, jednocześnie położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,55 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Hynka (os. Dywizjonu 303). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Płoty,zachodniopomorskie

168 000 zł68,25 m² 2 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu lokal mieszkalny położony w Płotach przy ul. Krótkiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy 5 rodzinnej, na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

323 510 zł38,06 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Ołbin-dwupokojowe, oddzielna kuchnia. Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , składające się z dwóch niezależnych pokoi, zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 000 zł68,28 m² 22 920,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. 68,28 m i wysokości blisko 350 cm przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł86 m² 16 267,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem 86m2 | ul. Banacha 51a/21 | Prądnik Biały | Kraków | 2023 Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 na 1. piętrze 5-piętrowego.