dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 832 zł44,56 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 780 zł45,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,64 m , zlokalizowanego przy ul. Mistrzejowickiej 53a w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47 m² 11 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne, 2 pokojowe z dużym balkonem i klimatyzacją, nowe i wykończone zaraz na granicy z Leśnicą w urokliwej inwestycji Nowa Lutynia we Wróblowicach. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 880 zł64 m² 14 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż ul. Glogera, kraków, prądnik Biały Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł57,64 m² 7 286,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Mieszkanie 3-pokojowe Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 57,64 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na starówce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem 52 m Elbląg, ul. Żyrardowska Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł51,75 m² 19 227,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowy apartament w centrum Zakopanego - tu zaczyna się Twoja historia pod Tatrami! Wyobraź sobie poranek w Zakopanem. Otwierasz okno, czujesz świeże górskie powietrze, a zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,60 m² 6 424,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna nieruchomość w samym centrum Radomia. Składa się ona z trzech osobnych apartamentów o łącznej powierzchni 71,6 mkw - dwa apartamenty o powierzchni 17,5 mkw oraz trzeci.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł52,24 m² 3 541,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - 52 m . Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 52 m , położony w spokojnej miejscowości oddalonej zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł88,10 m² 6 242,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietypowego mieszkania zlokalizowanego na świdnickim Osiedlu Młodych. Lokal mieszkalny o powierzchni 74,10 m2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 500 zł34,95 m² 12 975,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blisko zieleni i bardzo dobry dojazd do centrum! Mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji Osiedle Pastelowe, która charakteryzuje się luźną zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Wola _ młynów Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 41-m2 w pobliżu stacji Metra Młynów (100m). Mieszkanie dostępne od zaraz. Możliwość przearanżowania na 2-pokojowe: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,94 m² 4 340,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe o powierzchni 40 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 3. piętrowej kamienicy w Zabrzu przy ul. Karola Miarki. Miesięczna cena wynajmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w Zaczerniu k. Rzeszowa. Gotowe w stanie deweloperskim na III kw. 2026 r. Dostępne mieszkanie na piętrze o powierzchni 57,38.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43,90 m² 15 603,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,90 m , położone na 5. piętrze eleganckiego, ośmiokondygnacyjnego budynku z 2019 roku na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony zaledwie kilka kroków od plaży, w jednej z najbardziej prestiżowych części Międzyzdrojów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1999 roku, w lubianej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł42 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal nr 6 o pow. 42,00 m2 składa się z dwóch pokoi (o pow. użytkowej: 13,30 m2, 8,30 m2), kuchni o pow. 11,00 m2, łazienki o pow. 4,30 m2 oraz przedpokoju o pow. 5,10 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,48 m² 7 611,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Rycerska. To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł21 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka w kamienicy z windą doskonała lokalizacja w centrum miasta Powierzchnia: 21,00 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 5 Rok budowy: 1958 Układ mieszkania: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,86 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary. Nieruchomość usytuowana jest na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł103,14 m² 6 292,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Szafirowej w Brzesku. Podstawowe informacje: pow. 103,14 m2,w korytarzu i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Częstochowa, dźbów Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,32 m² 6 993,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli marzysz o mieszkaniu w samym centrum Łodzi, "dwa kroki" od ulicy Piotrkowskiej (części deptakowej), blisko Manufaktury lub szukasz mieszkania inwestycyjnie. to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w inwestycji "start City" przy ul. Republiki Korczakowskiej. Inwestycja Inwestycja start city przy ul. Republiki.

Szczegóły ogłoszenia

609 056 zł54,38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54 m? z Tarasem - 5 min od Starówki Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,38 m2 , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł74 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł87 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe, eleganckie mieszkanie położone na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Nordic Heaven w Bydgoszczy. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Błonie przy ul. Janusza Korczaka 7 w Bydgoszczy. Lokal 34 m2 mieści się na drugim piętrze w bloku.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małgorzaty Cylejskiej- nowe budownictwo. Na sprzedaż 2 pokoje w Głogowie przy ulicy Małgorzaty Cylejskiej 30,39m2| osobna sypialnia | łazienka z wc i wanna | parter | duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45 m² 19 978 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż! - Do sprzedania nowoczesne i świetnie zapriojektiowane, dwupokojowe mieszkanie na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota. Zalety lokalizacji: - bezpośredni dostęp do Alej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 60-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: duży balkon, duża piwnica, nie ma windy;.