dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

9 000 zł73,14 m² 123,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 73,14 mkw., położony w samym centrum Starego Miasta tuż za budynkiem zabytkowego Ratusza. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,10 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł42,79 m² 30 965,18 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.79 m2 | Centrum Warszawy | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,80 m² 14 950,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zdjęcia przedstawiają wizualizacje poglądowe. Mieszkanie wymaga remontu wizualizacje pokazują możliwy efekt po jego wykonaniu. Zapraszam do zapoznania się wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł78,80 m² 2 918,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 62 m2 (całkowitej 78,8 m2), położonego na 3 piętrze odnowionej kamienicy na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł122,87 m² 30,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

NA wynajem bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I tarasem! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Dębowej 40 w Mędłowie na kameralnym osiedlu w podwrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł30,40 m² 13 453,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Katowice Brynów ul. Ceglana - 1 pokój - 30 m2 z balkonem + Parking Nowe Bud Lux /winda we speak english Idealne jako inwestycja. Do wejścia. Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł71,30 m² 6 591,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko w biurze prospace! Zapraszamy do kupna przestronnego, zadbanego i bardzo jasnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 850 zł26,24 m² 21 678,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w projekcie, który łączy industrialny charakter dzielnicy z nowoczesnym designem. Mieszkanie składa się: holu 3,53 m2 Salonu a aneksem 18,59 m2 Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Мы также говорим на русском! ul. Wielicka, podgórze, kraków. obok: ul. Jerozolimska, ul. Heltmana, "kabel", płaszów atuty nieruchomości: przygotowane pod remont Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47,40 m² 48,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Po remoncie 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 47,4 m2. Wynajmowane z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, garderobą i garażem - Dębowe Tarasy, katowice Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m z balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł33,52 m² 19 391,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 33,52 m , zlokalizowanego przy ul. Długiej we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,60 m² 12 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przytulna kawalerka o powierzchni 33,6 m , położona w sercu Międzyzdrojów przy Placu Neptuna. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł100,71 m² 5 356,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy lokal mieszkalny 100,71 m2 na dwóch poziomach z ogródkiem 87 m2 i miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22 B/1. Dodatkowo lokal posiada poddasze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,70 m² 15 784,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 56,7 m położona w samym sercu Wrocławia, 200m od głównej płyty Rynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,92 m² 17 764,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 61,92 m | Sportowy Mokotów | taras | smart | garaż komórka Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,92 m , zlokalizowane w inwestycji Sportowy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53 m² 11 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie, lublin, ul. Ks. Wincentego Granata, 2 pokoje, 52 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 52,03 m2 - salon: 19,65 m2 - kuchnia: 7,33 m2 - sypialnia: 13, m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł186,35 m² 21 464,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje apartament z ogródkiem na sprzedaż w Starym Wilanowie o pow 186m2 - salon 46m2 +4 pokoje, 3 łazienki, taras, ogródek, 2 miejsca garażowe, ogródek, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł59 m² 22 542,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Noakowskiego 10, śródmieście Południowe, warszawa Prezentujemy Państwu elegancki, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,03 m² 8 674,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z balkonem. Kamienica, II piętro, po remoncie. Na powierzchni 53,03 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon - do wypoczynku po pracy - sypialnie, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł32,92 m² 15 917,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do obejrzenia oraz zakupu lokalu mieszkalnego w znanym kurorcie nadmorskim - Krynicy Morskiej przy ul. Rybackiej 84. Położony w atrakcyjnej części miejscowości, zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na wynajem W centeum wrzeszcza! topowa lokalizacja! Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 22 m , idealna dla studenta, singla lub pary. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł38,76 m² 9 287,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63 m² 10 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia 63 m , 3 pokoje, balkon, winda Marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, blisko zieleni i wszystkich miejskich atrakcji? To.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł46,50 m² 8 903 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5m w Gdańskiej dzielnicy Rudniki w super cenie! Nieruchomość znajduje się na 3 z 4 pięter w bloku mieszkalnym. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł52 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 52 m | duży taras | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań Centrum Cena: 700 000 zł 13 461,54 zł/m Taras unikat na Chwaliszewie Duży, prywatny taras z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,83 m² 3 565,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem położone w Centrum Gorzowa Wlkp. Przedmiotem oferty jest przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69,83 m2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 860 zł34,26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku przy ul. Szkolnej 12 w Złotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł66,39 m² 10 308,78 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Umów wizytę i dopytaj szczegóły => plany mieszkań, wizualizacje 3D, warunki indywidualnej oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł27,08 m² 16 949,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy państwu do sprzedaży piękny apartament usytuowany W ścisłym centrum miasta - ul. Gryfa pomorskiego W międzyzdrojach. Idealny gotowiec inwestycyjny! Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł40,70 m² 11 425,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi.