dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

850 000 zł58 m² 14 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sobieskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 58m2. Układ: - salon - ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,20 m² 12 900,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, mistrzejowice, os. Złotego Wieku 29 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Dwustronne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem (typ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 000 zł88 m² 33 977,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w Brabanku z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, motławę, muzeum II Wojny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 480 zł25,08 m² 21 630 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49 m² 15 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sopocie Kamiennym Potoku, przy ulicy Kujawskiej. Ostatni budynek, tuż przy ścianie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46 m² 11 521,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m2 przy ul. Wiejskiej (gdynia Leszczynki). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem francuskim, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 467 zł66,40 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne 3 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 550m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł85 m² 9 047,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,17 m² 5 708 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Bielsku Podlaskim przy ul. Białowieskiej, idealne dla rodzin lub inwestorów, z pięknym widokiem północ - południe na miasto i okolicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,30 m² 12 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,3 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, na cenionym Osiedlu Lawendowe Wzgórze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 1 piętrze budynku apartamentowego przy ul. Fabrycznej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł82,10 m² 19 488,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,1m2, położone na parterze pięciopiętrowego budynku wybudowanego w 2019 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł56 m² 13 910,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.D.0.22 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 56 m2 plus ogródek- Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,50 m² 10 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | 57,5 m | Zamknięte osiedle Biuro Nieruchomości mko z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 445 zł51,54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,70 m² 6 134,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i dostępne od zaraz. Atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,50 m² 12 961,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja! Dzięki bliskości uczelni, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 459 zł50,49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na obrzeżach Poznania - Garby. Zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł56 m² 12 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68,74 m² 5 528,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Domańscy Nieruchomości mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,74 m2. Lokal usytuowany jest na II piętrze w bloku z windą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

516 000 zł32 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego w rejonie Piasków przy ul. Bochenka Mieszkanie: - duży pokój, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą i przedpokój - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł55,74 m² 18 478,65 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 213 000 zł61 m² 19 885,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate prezentuje trzypokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Motorowej, na nowoczesnym osiedlu Forma renomowanego dewelopera Dom Development. Opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,50 m² 7 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie środkowe o powierzchni 45,5 m2 na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Składa się z dwóch pokoi (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł88,50 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Układ I funkcjonalność: lokal został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na część biznesową i mieszkalną, co zapewnia komfort użytkowania oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży zadbanego mieszkania mieszczącego się na obrzeżach miasta. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,37 m² 18 486,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

- english description below - Avenue Estate przedstawia apartament gotowy do wejścia w południowej części Miasteczka Wilanów! Idealna oferta osób, które szukają komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł47,58 m² 12 274,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż - Borkowo (pruszcz Gdański) Biuro Nieruchomości Apartament zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 47,58 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z miejscem parkingowym przy Galerii Sukcesja, obok Politechniki - ul. Wołowa w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, znajduje się na 8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł114,27 m² 7 604,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż! Piękny apartament dwupoziomowy wraz z garażem i miejscem postojowym Spełnij swoje marzenie o nowym mieszkaniu już dziś! Oferujemy Państwu piękny nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 21 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Lokal składa się z: jasnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł48,64 m² 27 754,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Widok na morze top lokalizacja w ustroniu morskim 20 m od plaży. Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 889 zł94,40 m² 13 854,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament, położony na V piętrze z dwoma balkonami. Powierzchnia użytkowa to aż 94m2 + dwa dodatkowe balkony, mieszkanie ma 3 sypialnie, ustawny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 400 zł49,53 m² 14 403,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż - Apartamenty Klimatyczna, gdańsk Sobieszewo. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,59 m² 11 872,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! nowa cena! 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem - panorama wiślana! atuty: - nowoczesne osiedle! - Wysoki standard budynku i wykończenia! - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 678 zł60,05 m² 14 665,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawaler ka na sprzedaż piła - Osiedle górne! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł61 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku-przy ul. Rajskiej, w samym sercu Śródmieścia. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł135,20 m² 1 767,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferta dla osób poszukujących dużych przestrzeni zarówno do zamieszkania jak i pod działalność. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 135,2m2 (1767,75 zł/m2), położone.