dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

2 500 000 zł90 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe mieszkanie na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie mieści się na 3. piętrze czteropiętrowego budynku, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł44 m² 10 795,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m z przestronnym balkonem 5,6 m , położone na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą na Osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu kawalerki w Centrum miasta Do wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro, czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

581 500 zł34,15 m² 17 027,82 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Kopisto w inwestycyji Apartementy Zamkowe II.Nieruchomość o powierzchni 34,15.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy, położonego w sercu Szczecina. Apartament zachwyca swoją funkcjonalnością i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 024 zł65,28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

638 150 zł49,10 m² 12 996,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w okolicy Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie sprzedawane w standardzie pod klucz, tj. gotowe do zamieszkania bez większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł40,40 m² 8 539,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Na powierzchnię użytkową 40,40 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38 M2 W lublinie na olsiedlu bronowice wszystkie media Z sieci miejskiej ( ogrzewanie, woda, gaz ) mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym do lokalu przynalezna piwnica uwga!.

Szczegóły ogłoszenia

826 000 zł57,57 m² 14 347,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaseczno centrum -3 pokoje 57,57M - taras 29M Twój prywatny ogród w sercu Piaseczna - 3 pokoje z gigantycznym tarasem! Szukasz balansu między miejską wygodą a przestrzenią do odpoczynku?.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,50 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze przy ul. Rybnickiej 15 w Gliwicach. Budynek w stanie bardzo dobrym. Lokal składa się z: dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł63,41 m² 6 229,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem? Świeżo po remoncie? Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 30 m na 4. piętrze Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rozpoczętym remontem znajduje się na parterze kamienicy wybudowanej w okresie przedwojennym. lokal składa się dwóch pokoi ok 20 i 12m2, kuchni- ok 8m2, łazienki- ok 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 560 zł43,13 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł103,40 m² 11 499,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe I 4 pokojowe z tarasem i balkonami | Muchobór Wielki | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103.40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! po odświeżeniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 37 m | Praga-Północ | ul. Stefana Okrzei | winda, ochrona, garaż podziemny Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze z 7.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Jelenia Góra, okolice Osiedla Robotniczego ***spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue bez zgody ministerstwa***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł68,45 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji dla biura Przedstawiamy Państwu nową inwestycję nieopodal Oławy w miejscowości - Stanowice. Mieszkania są bezczynszowe! Posiadają Fotowoltaikę. Ogródek. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

394 416 zł54,78 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone w centrum miasta, w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Cena : 384 416 zł Cena za m : 7 200 zł Czynsz do wspólnoty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla jednej osoby bądź pary najlepiej pracującej, ceniącej spokój, porządek i dobrą lokalizację. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,20 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m, położone przy ul. Obywatelskiej 112 w Łodzi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu mieszkanie jednopokojowe położone w budynku z 2011 roku w ścisłym centrum miasta. Szczegóły oferty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czarnów, ul. Hoża. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste, widne. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, co zapewnia komfort użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia (od 01.06.2025) luksusowo wyposażony apartament w prestiżowej inwestycji w samym centrum Krakowa! LOKALIZACJA: Apartament znajduje się w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,96 m² 5 417,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 45,96m , zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 45,96m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Bardzo Polecam! Bardzo atrakcyjna cena i potencjał oraz możliwość lokaty kapitału w najmie lokali! Na sprzedaż część skrajana budynku, z dwoma lokalami w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Żoliborzu. Budynek wybudowany w 1965 roku. Szóste piętro w siedmiopiętrowym budynku. W bloku jest winda. Okna od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 174 zł33,07 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 000 zł53,14 m² 11 441,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

336 590 zł34,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ofertą sprzedaży jest duża kawalerka z wykuszem położona w dzielnicy Żelechowa przy ul. Robotniczej w Szczecinie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34,7 m kw usytuowana.