dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 600 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,46 m² 12 288,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 2km do centrum, przystanek tramwajowy i autobusowy - 2 min pieszo, blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł121 m² 38 016,53 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,08 m² 11 284,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Estońskiej w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł132,48 m² 2 181,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Krajanów 1 - mieszkanie z duszą, przestrzenią i wielkim potencjałem! Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? To wyjątkowa nieruchomość z historią i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,76 m² 16 265,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe w budynku oddanym do użytkowania. Lokalizacja: w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Łatwy wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej, cichej i zielonej lokalizacji, na południu Rzeszowa - osiedle Biała. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł47,90 m² 32,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,9 m 2 , usytuowane na IV- piętrze w bloku - chojnów Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie umeblowane - w salonie: narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,41 m² 9 635,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Idealne dla: pary, inwestora (pod wynajem), miłośnika żeglarstwa (marina) Okolice Gocławia w Szczecinie szczególnie rejon mariny to jedno z najbardziej klimatycznych, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 040 zł100,24 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta idealna dla osób pragnących prowadzić w części lokalu działalność (małe biuro lub gabinet), a w pozostałej mieszkać (w mieszkaniu 2-pokojowym). Mieszkanie 3 pokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,98 m² 6 418,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania przestronne mieszkanie W olkuszu Mieszkanie ma 59,98 m2 i składa się z dużego, słonecznego pokoju z wyjściem na balkon. Z balkonu rozpościera się cudowny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł66,64 m² 12 530,01 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania na zielonym Gocławiu. Cena do negocjacji. Grunty uregulowane - można nabyć mieszkanie na kredyt. Czynsz administracyjny 800 zł. Księga Wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna przy ul. Sobieskiego 1 - obok Parku Traugutta. Parter, 30 mkw., pokój, kuchnia, łazienka i murowana komórka na terenie za budynkiem mieszkalnym. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł60,20 m² 14 601,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne, przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 60,2 m , usytuowane w zadbanym, kameralnym budynku. Jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej? Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł54,40 m² 5 477,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 w Olszynie. Lokal usytuowany na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Wolności. *** lokal.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł34,60 m² 8 236,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, ładne mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 usytuowane na II piętrze w budynku położonym w miejscowości Żórawina przy Alei Niepodległości. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł34,73 m² 19 004 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedmieście Oławskie, angel river Nowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone i wyposażone jednopokojowe mieszkanie o pow. 34,73 m z balkonem w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,50 m² 17 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w spokojnej i zielonej części Targówka. Dzielnica, która rozwinęła się również dzięki II linii metra, powstających nowych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,75 m² 9 871 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ciekawa alternatywa na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,75 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga: rezerwacja oferty Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie, zlokalizowana na 4 piętrze wieżowca, położone na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 48 mkw. mamy 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1993 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 426 zł70,02 m² 19 243,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe, klimatyzowane, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku apartamentowym przy ul. Górczewskiej 255 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 684 zł27,21 m² 18 952 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kwiecewo,warmińsko-mazurskie

259 000 zł80,90 m² 3 201,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Otoczenie Nieruchomość położona jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł161,22 m² 1 860,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Krzywdzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł34,90 m² 19 656,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedno z ostatnich mieszkań na inwestycji - kupujący nie płaci podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,90 m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52 m² 16 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej popularnych części.

Szczegóły ogłoszenia

732 648 zł74,76 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 001 zł46,53 m² 3 632,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na parterze w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł71 m² 12 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Białołęka Tarchomin ul. Wyrzykowskiego - autobusy: 500 m od osiedla - tramwaje 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - osiedle bardzo zadbane, zielone, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,92 m² 9 593,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie - 71,92 m2, 4 pokoje z balkonem i piwnicą, karczew, ul. Andersa. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym potencjale aranżacyjnym! okna antywłamaniowe! idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Rzeszowie Baranówka na ul. Spiechowicza Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w IV- piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 019 zł75,03 m² 27 109,41 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament premium z tarasem w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - apartament o powierzchni 75,03 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,46 m2 - 2 sypialnie: 14,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł59 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Granaria. To oferta dla osób ceniących prestiż, komfort oraz unikatowy charakter miejsca, w którym codzienność zyskuje wakacyjny rytm. Niebanalna lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł86,43 m² 12 958,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 4-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 86.43m2 w Ząbkach. Nieruchomość: mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 360 zł44,90 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Promocja - miejsce postojowe gratis Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 położone na 2.