dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 180 000 zł40 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament 2 pokojowy o pow.40m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w Rewalu Apartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł37,99 m² 18 399,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł86,70 m² 2 064,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe w miejscowości Kusice (gm. Malechowo) wraz z garażem zlokalizowanym nieopodal budynku i okalającym go ogródkiem. Przedmiotowy lokal mieszkalny jest położony na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

53 metrowe mieszkanie w stanie do remontu, zlokalizowane w centrum Legionowa. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Kwalifikuje się do kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł34,95 m² 11 931,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe Krzyżowniki-Smochowice Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Poznania, idealne dla pary szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32,80 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zazamcze - komfort i wygoda w świetnej cenie! Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania, które łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,01 m² 15 315,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Mokotów, ul. Rzymowskiego 49 Powierzchnia: 47,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 9 (winda) Cena: 720 000 zł Czynsz: 867,39 zł Dodatkowo: prąd ok. 100 zł Stan.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 zł19,56 m² 112,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: plaża w Brzeźnie w odległości 4km, dzielnica Zaspa, świetna lokalizacja dla osób poruszających się komunikacją miejską, pełna infrastruktura, nowoczesne wnętrze!.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,66 m² 5 866,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

NA sprzedaż - mieszkanie 59.66 m | 3 POKOJE | 3 PIĘTRO CENA: 350 000 zł Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł40,22 m² 24 863,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z bocznym widokiem na morze i Woliński Park Narodowy! Wyjątkowa oferta! obecnie jedyny na sprzedaż apartament w inwestycji z takim widokiem, który podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,31 m² 5 518 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż M5 w Olkuszu przy ul. Z. Nałkowskiej (os. Młodych). Mieszkanie o powierzchni 72,31m2 usytuowane na III piętrze, w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 139 zł53,41 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 74 m Śródmieście. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł63 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze. Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł24,34 m² 12 366,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie kawalerka Stegna 24m2 Nowa niższa cena 301 000 zł! Mieszkanie położone w ogrodzonym bloku z bramą automatyczną, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,70 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Chcesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu Biuro Nieruchomości myhome oferuje Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie w Kowarach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w lokalizacji marzeń na wynajem - ul. Górczewska, blisko metra Młynów Szukasz idealnego miejsca do życia w sercu Warszawy? Mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę! Przytulna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 415 zł54,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Dębowe Tarasy apartament 2 pokoje wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu (dostępna winda) na prestiżowym osiedlu Dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,90 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Orkana. Oferujemy państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,9 m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Zawierciu przy ulicy Reymonta. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia/pokój, - kuchnia, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł81,27 m² 18 444,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, położone w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk Morena, przy ul. Pagórkowej. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 780 zł57,86 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 57.86 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł32,02 m² 23 422,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie inwestycyjne Bliska Wola Mieszkanie 32, 02m2 Bliska Wola, niedaleko Centrum Warszawy Atrakcyjna cena oraz bardzo dobra lokalizacja Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Cena brutto (zawiera podatek.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62,50 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Niezwykle czyste i ładnie utrzymane mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł43,18 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą w centrum Bydgoszczy ul. Kościuszki | 43,18 m do własnej aranżacji Szukasz miejsca, które ma swój charakter, a jednocześnie chcesz je urządzić dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł36,50 m² 12 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,58 m² 13 960,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Okole (ulica Graniczna 6). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł43 m² 7 139,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Radom, ustronie, ul. Sandomierska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 475 zł48,85 m² 14 114 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

269 394 zł45,66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkaniowa W potęgowie woj. pomorskie. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny na wysokim parterze o pow. 45,66 mkw., z piwnicą, dwupokojowy w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,20 m² 8 564,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie dwustronne, położone na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z oknem i komunikacji. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: w sercu Starego Miasta Gdańsk luksusowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 933 zł63,03 m² 18 624,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.2.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 63 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jasne mieszkanie pow. 26.61 m na 1 piętrze z balkonem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa! Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł43 m² 15 302,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pełna Własność | 2,85m Wysokości | Grochowska , Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Grochowskiej. Idealne "na start",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 918 zł97,54 m² 12 178,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł58,40 m² 11 986,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, położone na Zakrzowie w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej! Nasza rekomendacja:.