dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

446 992 zł39,91 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na osiedlu Promenady Wrocławskie - idealne dla rodzin! Oferuję do wynajęcia przestronne, świeżo odświeżone mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 600 zł42,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68,20 m² 8 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Blisko umk | 3-pokojowe mieszkanie | cegła - 1 piętro | ul. Wąska - Bielany. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 68,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 000 zł50 m² 34 620 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty w trakcie remontu w stanie deweloperskim oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania na Starym Mieście w obrębie Plant na różnych piętrach i o różnym metrażu od.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku, w rejonie ul. Porannej. Budynek składa się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 34,34 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie do remontu (istnieje możliwość za dodatkową opłata kupienia w stanie wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,80 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | ul. Lityńskiego | 40,8 m | 2 pokoje | 3 piętro Jedna z najbardziej lubianych lokalizacji w mieście. Lityńskiego pomiędzy dwiema szkołami, z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł20,35 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 20,35 m , położoną na poddaszu budynku przy ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 265 zł43,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł57 m² 22 807,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament w sercu Gdańska - idealny do zamieszkania lub jako pewna inwestycja Na sprzedaż atrakcyjny, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji atal,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,80 m² 8 997,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w enklawie w Gdyni Obłużu, budynek położony wśród zieleni, równocześnie w pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46,19 m² 9 850,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bursztynowy Park - Twoje miejsce w zielonym sercu Rumi! Bursztynowy Park to wyjątkowy kompleks siedmiu nowoczesnych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie i codziennej wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,50 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy stacji Metro Młociny Bielany, ul. Kaliszówka Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 759 zł35,34 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,14 m² 9 303,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w spokojnej i zielonej części Mosty, w gminie Kosakowo przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł97 m² 26 701,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł137,11 m² 87,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Warszawa ul. Chopina, 5 pokoi 137.11 m2 , znakomita lokalizacja przy Dolince Szwajcarskiej, idealne na biuro/siedzibę firmy Dla kogo? Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako prestiżowa siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł47,19 m² 20 343,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pok. apartament | 47 mkw. | garaż To mieszkanie łączy nowoczesny standard budynku z codzienną wygodą sprawna komunikacja miejska i bliskość terenów zielonych pozwalają złapać oddech po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 184 zł39,24 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64,80 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż poddasze kamienicy autorstwa Benjamina Torbe zlokalizowanej przy ulicy Dietla. Idealna lokalizacja pod zakup inwestycyjny. Powierzchnia po podłodze wynosi 83,45m2 o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Ursus / Dzieci Warszawy - 2 pokoje - 47m2 / parking / piwnica we speak english gotowe do wejścia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 000 zł26 m² 20 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,39 m2 z balkonem gotowe do odbioru. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego w Krakowie (15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,25 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60,47 m² 7 855,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m i cenie 475 000 pln, położone w Siedlcach przy ul. Żytniej. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 055 zł62 m² 15 033,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57 m² 14 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Rozkład dający wiele możliwości aranżacyjnych, lokalizacja w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł310 m² 41 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Atuty: apartament o funkcji domu z prywatnym ogrodem w pasie nadmorskim. Nieruchomość wykończona wysokiej jakości materiałami, markowym wyposażeniem oraz osprzętem rtv i agd,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o powierzchni 11,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 164 zł36,93 m² 17 334,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł56,80 m² 6 795,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , zlokalizowane w sercu Kielc przy ul. Chęcińskiej 25/31, na najbardziej pożądanym, drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem na najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Mieszkanie idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

2 590 zł37,82 m² 68,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przygotowaniu w naszej ofercie nowe mieszkanie położone u podnóża Karczówki w otoczeniu terenów zielonych a także ogrodu botanicznego. Usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,50 m² 10 057,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Z nami kupisz bezpiecznie. Fajne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2004 roku w centrum Legionowa. Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w Chorzowie przy ul. Św. Piotra 19. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy i jest dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66 m² 10 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m z prywatnym ogródkiem, położone na parterze kameralnego budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Ogórkowej 45.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m , położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4. Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł77 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mam ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 77 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,45 m² 8 551,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku położonego przy ul. Nasypowej. Teren działki, na której znajduje się budynek jest ogrodzony, z wjazdem.