dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 438 000 zł57,55 m² 24 986,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,55 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,80 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł71,30 m² 17 952,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy na sprzedaż nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,3 mkw przy ulicy Zauchy w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,60 m² 13 973,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m , znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł43,34 m² 22 381,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowego apartamentu. Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy apartament o pow. 43,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 908 zł39,06 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 39,06m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł86,48 m² 3 457,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z balkonem położone w miejscowości Marianowo. W miejscowości piękne jezioro z plażą, pomostem, infrastrukturą - bar, miejsce na grill, plac zabaw, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł45,06 m² 6 324,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41,50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60 m² 24 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,25 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38,18 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka Z balkonem W dzielnicy zdrój wolna od zaraz najem okazjonalny oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie M 2 (38,18 m2) znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł61,62 m² 17 543,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament inwestycyjny W centrum gdyni Gdynia Śródmieście | 61,62 m | 3 pokoje + balkon | Stan deweloperski | Nowa inwestycja (2024) | Wysoki potencjał wynajmu | Ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia wyjątkowy, zupełnie nowy apartament położony na 10 piętrze prestiżowej inwestycji Portova od.

Szczegóły ogłoszenia

809 664 zł51,57 m² 15 700,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Harmony Antoninek to unikalne osiedle mieszkaniowe, które łączy nowoczesność z kojącą bliskością przyrody. Kameralny charakter inwestycji, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł63,73 m² 7 013,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę komfortowych, przestronnych lokali, w stanie deweloperskim, położonych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m2, znajdujące się w budynku wolnostojącym w oficynie kamienicy przy ul Tartakowej w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,59 m² 7 261,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszyce w Pile - funkcjonalne, zadbane, gotowe do wprowadzenia Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 64,59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł161,50 m² 5 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Fenig Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m , z własnym wejściem, dwoma balkonami i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Katowice Koszutka ul. Wierzbowa - 2 pokoje, 34m we speak english cena do negocjacji świetna lokalizacja idealne zarówno pod wynajem jak I do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Baligrodzkiej na Osiedlu Projektant. Lokal utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na 4 piętrze w nowym bloku przy ulicy Lesława Pagi 9. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł49,78 m² 30 735,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,78 m , z bardzo dużym ogródkiem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 236 900 zł65,10 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego. Lokal położony jest w kamienicy z 1907 roku, na pierwszym piętrze i słada.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł102,70 m² 7 779,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Millennium Nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie dwupoziomowe 102,7 m | Rumia, ul. Polna | 5 pokoi | Kameralna zabudowa Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,72 m² 5 443,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z możliwością przerobienia na 2 pokoje idealne dla rodziny jak i pod inwestycję. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł85 m² 28 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , położone na 1 piętrze budynku z 2008 roku na Mokotowie, ul. Bruna 9.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł38,80 m² 23 195,85 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Śródmieściu w bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.8m2 przy ul. Granicznej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego z wyspą Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł29,80 m² 6 275,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka 29,8 m w Żmigród. Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1. piętrze wyremontowanego budynku. We wrześniu 2025 r. wymieniono instalację elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 986 zł53,99 m² 16 002,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Prezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 535 zł42,30 m² 13 133,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 740 zł63,30 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Kameralna Lwowska zaprojektowane z myślą o wymagających i kreatywnych klientach poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Lokalizacja w dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł32,50 m² 24 523,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy dwupokojowy apartament przy Promenadzie idealna inwestycja lub miejsce do wypoczynku! Marzysz o nieruchomości z doskonałą lokalizacją? Ten apartament o powierzchni 32,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 85m2, położone na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Tuchowskiej. Składa się z 4 pokoi, łazienki, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 700 zł55,57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/26 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,57 m Piętro: 2 / 6 Balkon: 9,78 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,80 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Gliwice, zatorze Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2, zlokalizowane w Gliwicach, w dzielnicy Zatorze przy ul. Chorzowskiej 17. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł47,71 m² 4 495,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,71 m , położone przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 064 zł50,48 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,40 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie wynajmu mieszkanie dwupokojowe na parterze w niskim bloku przy ul. Kilińskiego. Okolica spokojna, w sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe (supermarkety Polo i biedronka),.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł55 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w gminie Ulhówek które łączy wygodę bloku z dostępem do własnej zieleni. To nie jest zwykłe mieszkanie ponieważ w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Olecko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł39,19 m² 7 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: winda; Ogrzewanie: centralne miejskie; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na os. Kalinowym, blisko Galerii.