dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

2 202 760 zł78,67 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży funkcjonalne mieszkania w zabudowie bliźniaczej 3 - pokojowe o powierzchni 65,85 m2 z przestronnym balkonem, opcjonalnym ogrodem, funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł31 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedaży mieszkanie po remoncie z całym wyposażeniem sprzęt agd w cenie w Głuszycy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

278 888 zł45,49 m² 6 130,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO generalnego remontu mieszkanie Z potencjałem ul. Jośki 21e rybnik 45,49 m 3 pokoje balkon 1 piętro pełna własność ogrzewanie miejskie w czynszu Są mieszkania które kupujesz gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 848 zł36,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne również lokale dwupokojowe o podobnym metrażu z balkonami i widokiem na las lub ogródkami. Prezentowany apartament ma 36,94 m (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przyjazne zwierzętom o powierzchni 32 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry - Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,56 m² 7 783,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowego mieszkania, które łączy tętniące życie centrum z funkcjonalnością? A może bezpiecznej przystani dla kapitału pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56,89 m² 87,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament gotowy do wejścia od połowy marca, 2-pokojowy nowy apartament 56,89 m2 z klimatyzacją na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Dmowskiego. Lokalizacja: kępa Mieszczańska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł55,41 m² 9 204,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwustronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód i południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 550 zł37,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37.10 m . Lokal wyróżnia się południową ekspozycją oraz dużą loggią o powierchni ponad 6 m - idealna na poranną kawę lub chwilę relaksu na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł65 m² 11 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | Balkon | Klimatyzacja | Nowoczesny budynek 2014 | Os. Tysiąclecia - gotowe do zamieszkania Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Górczewskiej 200C na warszawskim Bemowie. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

698 303 zł59,43 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 59,43 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,86 m przy ul. Kraszewskiego na osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku. Mieszkanie nowe, niezamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł30,76 m² 14 466,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Centrum Karpacza przy ul. Nad Łomnicą, w drugiej linii zabudowy od deptaka. Opis nieruchomości: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł75,96 m² 11 782,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m z balkonem, położone na 4. piętrze w niskim budynku przy ul. Krzyckiej , w dzielnicy Krzyki (rejon partynice/klecina).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,91 m² 6 391,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

To mieszkanie to połączenie świetnej lokalizacji, funkcjonalnego układu i wyjątkowego klimatu wnętrza. Powierzchnia 49,91 m została zaprojektowana w sposób wygodny i praktyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,20 m² 10 434,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

***lsm, ul. Magdaleny Brzeskiej, 4 pok., po remoncie generalnym*** Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie, dwustronne, zlokalizowane w dzielnicy LSM-ul. Magdaleny Brzeskiej! Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w Gdańsku przy ul. Ofiar Grudnia 70. Mieszkanie składa się z: - jasnego pokoju dziennego, - aneksu kuchennego - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żabiniec w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały w inwestycji Casa Feliz. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł32,45 m² 15 778,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 32,5 m2 położony w urokliwej Jastrzębiej Górze nad Morzem Bałtyckim. Apartament składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w apartamentowcu przy ulicy Rakowickiej, mieszkanie o pow. 31 m2 składające się z:aneks kuchennysalon.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł56,60 m² 8 657,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam przestronne, słoneczne mieszkanie w Czechowicach- dziedzicach na ul. Szkolnej. Proszę O kontakt telefoniczny , smsy wysyłane na portale, mogą nie dochodzić na numery agentów.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł83,50 m² 5 377,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł58,55 m² 9 393,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży Mieszkanie 58,55 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne). Elbląg, ul. Stanisława Moniuszki 3 Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł54,40 m² 19 834,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł73,16 m² 16 880,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 73,16 m , zlokalizowany przy ul. Papierni Prądnickich w dzielnicy Prądnik Biały. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,36 m² 8 175,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żyj wygodnie - blok z windą i dużą loggią z widokiem na zieleń Piła, zielona Dolina Szukasz mieszkania w niezwykle lubianej lokalizacji w Pile? 2 pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się w bloku z 2000 roku, przy ulicy Zachodniej w Białymstoku. Mieszkanie posiada powierzchnię 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 243 zł71,55 m² 15 558,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper. Apartament znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł72 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 72,50 m2 w jednej z kamienic w Centrum Opola. Zlokalizowane na II piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł99,09 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,09m2 znajdujące się na 2 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

649 839 zł51,78 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia. Lokalizacja : Do wynajęcia mieszkanie w bloku, w Dzierżoniowie. Rozkład: salon z połączoną z w pełni umeblowaną, nowoczesną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,60 m² 11 188,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - układ pomieszczeń - dwa niezależne pokoje i oddzielna, duża kuchnia - pkp 5min od mieszkania - eksresowy dojazd do Gdańska! - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł51 m² 19 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja westate prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Pohulanka. To adres, który łączy dwie najważniejsze cechy dla mieszkańca Gdańska: bliskość historycznego centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gestor Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie o wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa : 52 m , balkon Informacje szczegółowe Pietro :.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja marzeń! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w historycznej, centralnej części Śródmieścia Opola jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie w II etapie osiedla zlokalizowanego adm. w Świlczy ( blisko ul. Krakowskiej w Rzeszowie) Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij