dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. Obowiązuje umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 800 zł41,59 m² 14 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenach dewelopera Promocja do 10.05 W cenie miejsce garażowe oraz system smart home podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł71 m² 3 507,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz! centrum miasta! pierwsze piętro! Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 70,59m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

984 000 zł44 m² 22 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Design i Natura na Mokotowie (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: 2 pokoje z balkonem i prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 522 zł64,43 m² 8 001,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 856 zł45,44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,63 m² 15 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł72,44 m² 6 488,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje z duszą przy ul. Staromiejskiej - 1 piętro, 2 balkony, wysokie wnętrza Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy blok? Odkryj wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł51,01 m² 21 564,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, idealnego pod inwestycję, w świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Pielęgniarek oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 921 zł65,90 m² 11 000,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł32,50 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na pograniczu Żoliborza i Bielan | 32,5m Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronną kawalerkę przy ulicy Broniewskiego 73. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 574 zł28,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł64,45 m² 9 775,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45,23 m² 16 803,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,23 m, położone na ładnym, zagospodarowanym osiedlu w Otwocku. Usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku, oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł51,02 m² 6 370,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu O powierzchni 51,02m2 - sosnowiec - środula- ul. Ujejskiego 4 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51,02m2 w Sosnowcu, dzielnica Środula. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,10 m² 46,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego 2 Pokojowego mieszkanie położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Centrum Białegostoku ul. Waryńskiego 3/5 Mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł60,73 m² 16 219,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Zagłoby budynek Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60,73m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,06 m² 17 586,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Nieruchomość położona na Starym Podgórzu blisko pijalni wody Mateczne, w budynku czterokondygnacyjnym , sprzedaż lokalu w stanie do remontu. Części wspólne wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł86 m² 24 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy reprezentacyjny charakter, bezpieczeństwo i nowoczesne technologie - ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 3-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 200 zł64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na 1 piętrze z przestronnym balkonem! Oferujemy mieszkania na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji przy ul. Topolowej w Niepołomicach. Osiedle powstaje w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa, kameralna inwestycja z widokiem na panoramę miasta. Oferuję na sprzedaż mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,51 m² 13 893,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy przytulne mieszkanie w idealnym stanie z pełnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal o powierzchni 57,51 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł44,60 m² 5 269,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz mieszkać w ścisłym centrum Głogowa? A może poszukujesz nieruchomości, pod kątem inwestycyjnym? Świetnie! Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.! oferta dostępna tylko w cuprum.

Szczegóły ogłoszenia

566 100 zł62,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zamiana lub sprzedaż. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego z miejscem postojowym zewnętrznym na ogrodzony terenie, położonym w Gdyni Pogórzu. W pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł30,42 m² 7 527,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Tylko u nas! Kawalerka z widokiem na panoramę Stargardu Osiedle Zachód Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 30,42 m , położona na 8 piętrze w wieżowcu z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 720 zł41 m² 12 237,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje - standard 2026 - bez podatku I prowizji! Zainwestuj w komfortowe 40,82 m na wysokim piętrze z widokiem na nowoczesną architekturę! To nie jest kolejna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł36,18 m² 12 106,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Złoty Stok. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,70 m² 5 689,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65,40 m² 48,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71,62 m² 6 129,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, 71,62 m2, parter, centrum jeleniej góry Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł90 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym centrum Starego Miasta w Zamościu jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie lokalizacji w regionie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 900 zł68,16 m² 18 117,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PL | eng | ua | ru Total Estate Concept ma przyjemność prezentować Państwu ofertę pięknego 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Radzikowskiego 98,.

Szczegóły ogłoszenia

864 549 zł45,95 m² 18 815 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 298 zł47,46 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł61,91 m² 7 090,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednie biuro sprzedaży inwestycji - Miejska Przystań Miejska przystań - to inwestycja ośmiu dwu-lokalowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej z ogródkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie tuż przy Galerii Krakowskiej w rejonie ul. Ariańskiej, ul. Lubomirskiego, do Rynku Głównego ok. 15 minut pieszo. Mieszkanie o powierzchni ok. 80m2, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,70 m² 12 075,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,06 m² 11 447,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuje do sprzedaży nietuzinkowe dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,06 m2 z tarasem i zielonym ogrodem o powierzchni 80m2. Na pierwszym poziomie znajduje się centralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł68 m² 16 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Sopocie, nieopodal słynnego deptaka Monte.