dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

360 500 zł31,30 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem w centrum Szczecina idealne pod inwestycję lub własną aranżację! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,30 m , położone na parterze budynku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł74,90 m² 9 679,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Muchobór Wielki, ul. L. Tyrmanda opis: na sprzedaż ciepłe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 74,9.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł24,10 m² 7 966,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktową kawalerkę w świetnej lokalizacji w Kościanie - na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania o pow. 75 m znajdującego się na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Duo Residence, zlokalizowanej przy ul. Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 920 zł30,60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa - przedmieścia łańcuta! Wyłącznie w biurze Res Nieruchomości oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,60 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł30 m² 10 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż w pełni umeblowana, gustownie zaaranżowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych części Tczewa Suchostrzygach. Mieszkanie utrzymane w jasnej, nowoczesnej estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł64,20 m² 9 267,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Nowość! przestronne mieszkanie o powierzchni 64,2 M2 , Ul. Piątkowska, blok z 1968 roku, 4 piętrowy, 3 sypialnie, salon z balkonem. Powierzchnia mieszkania to 64,2 m2, składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka do wynajęcia | komfort - styl - doskonała funkcjonalność Do wynajęcia wyjątkowa, w pełni umeblowana kawalerka, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł118 m² 21 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 118 m przy Parku Wschodnim Willa Wrocław. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 118 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,20 m² 6 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania wraz z ogródkiem przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,87 m z prywatnym ogrodem ok. 50 m . Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 440 zł39,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7351/4186/omw budynek I osiedle Piętro 2 z 2, brak windy układ pomieszczeń - 40 m2 Mieszkanie: aneks kuchenny, 2 pokoje , korytarz, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,51 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament 69,51 m | widok na drzewa | taras ~10 m i ogródek ~26 m | 3 pokoje| wysoki standard| namiastka domu/segmentu| umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Dyrekcyjnej 1 w inwestycji "starter" Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie - 48,88 m2 Jabłonna, ul. Marmurowa, cena 565 000 zł. DO negocjacji! Na sprzedaż komfortowe dwustronne , w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

906 068 zł50,79 m² 17 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.19, dwa balkony: 7,18 m _+ 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gniezno | 2 pokoje | loggia rezerwacja Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Barciszewskiego w Gnieźnie! Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026r. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Perseusza w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59.97 m na 1 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł15,90 m² 16 289,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - lokal niemieszkalny w hotelu Apartamenty Residence w Jastrzębiej Górze. Atuty: do 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

592 245 zł55,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł105,81 m² 27 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: - nowoczesny apartamentowiec - widok na zatokę! - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 tarasy, oba z pięknym widokiem na zatokę i zieleń -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł100,94 m² 12 878,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 100,94 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w klimatycznej kamienicy - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł82,55 m² 8 358,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prawdziwa okazja! pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Zapraszam na prezentacje 3 pokojowego mieszkania. Kamienica po remoncie. Nowa elewacja budynku, nowe rynny, oraz pokrycie dachu (papa), oraz .została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 517 zł64,33 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapytaj o promocję! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Przestronne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł74,99 m² 11 733,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł60,03 m² 15 658,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gotowy apartament inwestycyjny z widokiem na Tatry, garażem i udokumentowanym najmem. Biuro Perfect Nieruchomości prezentuje na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz w ofercie najmu długoterminowego [12 m-cy +]. Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu przy ulicy Srebrnogórskiej na Gaju. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, bardzo ładne, dobrze doświetlone o powierzchni 51 m2 - 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze - gotowe do odbioru. 0% prowizji. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, prywatność i widok,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 613 zł43,05 m² 15 484,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie z garderobą na 2026 rok! Pełna oferta mieszkań w promocyjnych cenach z miejscem postojowym za.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37 m² 15 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie 37m2 - Salon wyjściem na duży taras, sypialnia z pięknym widokiem na rzekę, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Zobacz wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł37,20 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w Podwiesku, gmina Chełmno. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,7 m | Loggia | 9 piętro | Idealne dla rodziny Są mieszkania, które kupuje się na chwilę. I są takie, w których naprawdę buduje się codzienne życie. To mieszkanie należy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł47 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | balkon z widokiem na Sky Tower | centrum Wrocławia | gotowe do zamieszkania Komfort życia w sercu miasta Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,63 m² 11 494,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy miasteczka akademickiego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie 50 m2 ** 2 pokoje ** Grochowa ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu centrum przy ul. Grochowa.