dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

819 000 zł76 m² 10 776 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie w Centrum Niepołomic, 800m do Rynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu, dostępne od zaraz w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł47 m² 8 042,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości: wrota Podlasia w Sokółce. To nowoczesny blok z dwoma klatkami mieszczący 38 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł58,20 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 58,2 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni , łazienki, i przedpokoju. Usytuowane jest na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - ul. Kmicica, 66 m Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł33,90 m² 36,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 33,9 m2 w Pobiedziskach przy ul. Gen. T. Kutrzeby 6a. Lokalizacja: w niewielkiej odległości od centrum miasta, w odległości ok. 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 873 zł29,30 m² 12 930,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 30 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 500 zł38,28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł79 m² 9 354,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cieszyn | ul. Majowa Nowa, kameralna inwestycja deweloperska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł33 m² 14 091 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł53,88 m² 8 704,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez ryzyka i z pełnym wsparciem: bezpłatna opieka eksperta kredytowego - nawet jeśli nie posiadasz wkładu własnego, pomożemy sprawdzić możliwość skorzystania z programu"mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wynajmu od 1 lipca! Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Illumina! Miejsce postojowe w parkingu podziemnym + komórka lokatorska w cenie najmu! Na wynajem komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 155 zł63,95 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Wyszkowa, na ulicy Świętojańskiej. Ta lokalizacja charakteryzuje się doskonałą komunikacją oraz bliskością do.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł84 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 688 zł78,48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania w Niedobczycach przy ulicy Lotników na parterze w niskim bloku. Powierzchnia lokalu to 36m2. Składa się z przedpokojułazienkipokojukuchnisypialnimieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

871 024 zł41,63 m² 20 922,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w kameralnej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,05 m² 2 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Wyzwolenia 8 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 85,05 m2 wchodzą: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stare miasto - kleparz - lofty lubelska 2 Pokoje - 39 m2 - 2800 pln -balkon Do wynajęcia mieszkanie w luksusowej inwestycji z 2018 roku "lofty Lubelska" w ścisłym centrum Krakowa tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 067 zł46,57 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,97 m² 14 272,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży apartamentu wypoczynkowego położonego w nowoczesnym kompleksie Enklawa Białowieska - wyjątkowej inwestycji na skraju Puszczy, w gminie Hajnówka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Twój nowy, rodzinny azyl na osiedlu Bukowe wejdź i po prostu zamieszkaj!szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu, bez stresu i kosztów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł41,57 m² 27 399,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Chłodnej 22a w prestiżowej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli, idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44,10 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia Łódź, ul. Limanowskiego 178/180 (teofilów) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 44,1 m2, położone w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oddana do użytku, bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,35 m , położone w kameralnej inwestycji, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł44,47 m² 12 817,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z widną kuchnią I balkonem. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało zmienione z pierwotnego układu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł24,50 m² 21 469,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowy apartament zlokalizowany na Włochach przy ul. Wiktoryn budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku z 2023 roku. Nieruchomość Apartament o powierzchni 24,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł36,96 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 269 750 zł130,79 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament hotelowy nad jeziorem jeziorak - luksus I inwestycja Widok na jezioro | Wysoki standard | Strefa wellness & marina | Klimatyzacja | Gotowy do zamieszkania i wynajmu Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,23 m² 14 751,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie narożne z ogrodem 77,5m2 w Zaczerniu k. Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29,45 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł32,50 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w Krzyżu Wielkopolskim przy ulicy Mickiewicza! Zachęcam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości, która łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację!.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,50 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie zlokalizowane w budynku z 2020 roku. - lokal znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 982 zł55,78 m² 11 401,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 474 zł40,95 m² 11 025 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny Na sprzedaż przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w jednej z najbardziej spokojnych dzielnic Torunia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł53,79 m² 20 989,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - garaż, wschodnio-zachodnia ekspozycja, blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania w położonego w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie dwa partery w kameralnej zabudowie dwulokalowej mieszkania z ogródkiem, zlokalizowane w zielonej okolicy Zaczernia, na północ od Rzeszowa. Spokojne otoczenie, niska.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł86,55 m² 21 941,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 86,5 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Gdyni - Orłowie Dolnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij