dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Rynek pierwotny

387 143 zł29,43 m² 13 154,69 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł16,60 m² 10 240,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przytulna niewielka kawalerka - świetna lokalizacja blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 16,6 m , położona na 1. piętrze w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł34,40 m² 9 970,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem tuż przy Tuleckim Lesie | Tulce, ul. Poznańska 7 Na sprzedaż ciekawe i ustawne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,90 m² 8 474,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

803 017 zł36,27 m² 22 139,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Oliwa, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego! Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 599 zł72,35 m² 11 894,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł81,18 m² 9 485,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz dużego mieszkania z balkonem? Zależy Ci na dobrej lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,41 m² 16 879,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, klimatycznie urządzone mieszkanie z ogrodem i tarasem Gotowe do zamieszkania od zaraz! Metraż: 41,41 m Ogród / taras: ok. 30 m Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowy apartament o wysokim standardzie przy ul. Jaktorowskiej 5 obok Ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2018 roku, zrealizowany w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m, które łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność z przytulnym, domowym klimatem. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,50 m² 23 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,90 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - 2 pokoje, centrum rybnika Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rybnika, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 265 zł38,85 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,50 m² 13 821,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu mieszkanie położone przy głównej ulicy prowadzącej do Międzynarodowej Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Mieszkanie polecane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

218 000 zł22,92 m² 9 511,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty, rok budowy 2025 w rożnych konfiguracjach z ogródkami i tarasami w miejscowości turystycznej Borsk 93 metry od jeziora Wdzydze i plaży Jasnochówka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Apartamentowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w prestiżowym kompleksie ovo we Wrocławiu - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji we Wrocławiu Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł75,73 m² 9 098,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76,97 m² 8 691,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, słonecznego mieszkania z dwoma balkonami, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Powierzchnia 53 m 2 II piętro w apartamentowcu na osiedlu Cztery Pory Roku lokalizacja: osiedle Cztery Pory Roku to osiedle położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie idealne dla pary. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( sypialni i pokoju dziennego) osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,77 m² 5 412,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Szanowni Państwo, do sprzedania stylowe, po remoncie mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 36,77 m + piwnica 3,93m2 razem powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,03 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,33 m² 7 573,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Już W sprzedaży! Stan deweloperski Nowe apartamenty w Tychach w dzielnicy Wilkowyje. W Naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkania 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,30 m² 13 184,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Mieszkanie przy ul. Umińskiego o powierzchni 49,30 m2 szuka nowych właścicieli! Możliwe również wynajęcie mieszkania! :o.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102,40 m² 12 597,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy. Na sprzedaż komfortowy klasy premium, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 102,47 m2 gotowy do zamieszkania. Usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł14,24 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, usytuowaną na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,70 m² 9 848,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 111 475 zł89,85 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

226 440 zł29,60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! 2 pokoje z dużym potencjałem! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 812 zł67,24 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,15 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawie zaprojektowany, trzypokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Mokotów Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje designerski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 592 zł45,73 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Dziesiąta. 0% podatku pcc do Urzędu Skarbowego. 0% prowizji. Inwestycja ukończona w grudniu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł56,25 m² 7 288,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o powierzchni 56,25 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo (blisko Centrum). W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,17 m² 6 714,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m w centrum Łodzi | Parter | Spokojna ulica | Żelazna 17 Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Żelaznej 17 w Łodzi (śródmieście). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa - Wola "nowolipki" - ul. Dzielna / 3 pokoje / osobna kuchnia / 56 m2 / piwnica / blok z cegły we speak english cena do negocjacji Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe wydzielone w nieruchomości (zakup udziału) zlokalizowane na poddaszu stylowego domu 4 lokalowego, w urokliwym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkania 3-pokojowe z narożnym, dużym balkonem 3 piętro w 4 piętrowym budynku. Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Powierzchnie: mieszkanie 20 - 63,29 m Piętro: 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 795 500 zł114,57 m² 15 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle Warszewo w bliskiej okolicy Puszczy Wkrzańskiej, świetnie przystosowane dla mieszkańców. Usytuowane przy Parku sportowo rekreacyjnym (ścieżki rowerowo-spacerowe, zamknięte.