dowolna

Mieszkania

95 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 880 ogłoszeń

515 000 zł73 m² 7 054,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego na nowo wybudowanym osiedlu przy ulicy Kierzkowskiej 26. Mieszkanie posiada 73m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Lokal ma dużą przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,58 m² 11 524,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

To dwupokojowe mieszkanie jest ciekawą okazją dla osób poszukujących lokalu gotowego do zamieszkania lub gotowego na wynajem gdyż jest oferowane z całym widocznym na zdjęciach wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w dzielnicy Dąbrowa w okolicach ulicy Dąbrowskiego Rydza Śmigłego. Lokal o powierzchni 36 metrów, położony na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,52 m² 10 106,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Katowice, ul. Jesionowa - 35,5 m , 7 piętro, osobna kuchnia, przy Parku Wełnowieckim Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 7 piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane i przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Marymonckiej tuż obok stacji metra Słodowiec, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł54,97 m² 18 337,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł43,82 m² 17 069,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfort I inwestycja Apartament z ogrodem - około 300 m od morza Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem i widokiem na zieleń, położony w eleganckim budynku zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,49 m² 19 969,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka kawalerki, do której będzie mógł się wprowadzić bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł37,10 m² 4 986,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Przestronna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje - Piła, os. Staszyce Duża obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,89 m² 5 696,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz miejsca, które nie narzuca Ci cudzego gustu, starych kafelków i niemodnych paneli? Przy ulicy Kosmonautów 1 w Tarnobrzegu czeka na Ciebie lokal o powierzchni 43,89 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł118 m² 16 525 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jasne, przestronne mieszkanie na muranowie 2 sypialnie | 2 łazienki | Świetnie skomunikowana okolica | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Umeblowane ***** rozkład pomieszczeń: na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł47,87 m² 10 027,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbiór mieszkań: IV kwartał 2025r. *Przychodnia, apteka, sklep spożywczy - 10 minut *przystanek autobusowy - 15 minut *szkoła - 15 minut *gdańsk Śródmieście - 15 minut *obwodnica Trójmiasta - 10.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł39,20 m² 13 239,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy, komfortowy apartament nad morzem z basenem i kortem - Łeba / Żarnowska - idealny do zamieszkania lub pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł60,18 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł36,82 m² 15 344,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zwolniona z podatku pcc 2% Wydanie mieszkania natychmiast! Zapraszamy na prezentację komfortowego dwupokojowego wykończonego w wysokim standardzie mieszkania o powierzchni 36,82m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł51 m² 10 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 018 zł63,02 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentów w inwestycji Rudava Park, zlokalizowanej przy ul. Królowej Jadwigi 325b na prestiżowej Woli Justowskiej w Krakowie. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 54 m | Prądnik Biały | 0% prowizji | bez pcc Szukasz mieszkania z dobrze zaplanowaną przestrzenią i wygodnym podziałem pomieszczeń? Ta propozycja łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania położonego na 9. piętrze w budynku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji mokre.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,95 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia - Jasło - 50,90 m | 1 piętro Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 50,95 m, położone na 1. piętrze. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł31,09 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania, które z M2 zostało zaaranżowane na lokal dwupokojowy ; mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku w Leszczynach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 505 zł54,53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,03 m z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł56,81 m² 14 346,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,81 m, parter w 2-piętrowym bloku z windą z 2024 roku - Białołęka, ulica Skarbka z Gór. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł53,05 m² 24 316,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł23,85 m² 19 245,28 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 7 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 000 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,31 m² 4 977,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, świeże i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 14. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 264 zł67,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50,80 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home pro fi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania przy ul. Gromskiego. Nieruchomość o powierzchni 50,8 m 2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 000 zł37,60 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfort, kameralną zabudowę oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 1. piętrze w budynku z cegły przy ul. Żmudzkiej 10a na bydgoskich Bartodziejach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 744 zł58,88 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie. Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł38,20 m² 8 167,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży jasne, dwustronne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania i nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie ma powierzchnię 38,20 i położone jest na 3 piętrze.