dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

309 000 zł79,75 m² 3 874,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z własnym ogrodem i garażem w Lesznie, w dzielnicy Zatorze przy ulicy Święciechowskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,06 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w Sopocie na parterze będące doskonałą lokatą kapitału - do zamieszkania lub wynajmowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 71 m2. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum Skawiny [ ul. Wojska Polskiego ] Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 170 zł91,70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w I Kwartale 2028 * Mieszkanie w modułach szeregowych Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47,30 m² 12 896,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: ścisłe centrum sopotu * bardzo niski czynsz - 150 zł *.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 800 zł63,03 m² 20 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w Harmony Park idealne dla rodziny, pary lub osób szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Żabi Róg

Żabi Róg,warmińsko-mazurskie

329 999 zł85 m² 3 882,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, odświeżone mieszkanie 4-pokojowe położone w malowniczej miejscowości Żabi Róg. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku i oferuje funkcjonalną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł74,37 m² 8 093 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc! 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Plewiska, ulica Brzozowa Brzozowy Gaj, nowe osiedle o niskiej zabudowie, ciche i zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł89,50 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania w samym sercu Lublina. Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Piłsudskiego 18, lublin Powierzchnia: 89,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł126,30 m² 3 586,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe 89 m2 z garażem - centrum Darłowa, ul. Żeromskiego 16 Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne mieszkanie położone w kamienicy z 1930 roku w centrum Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Kielcach, przy ul. Słowackiego 11, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy, która była poddawana rewitalizacji w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł51,66 m² 12 369,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 1/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł55,43 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego budynku w dzielnicy Opole-Szczepanowice. Mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania - Katowice Ligota ul. Bronisławy, obok śum Lokal ok 78m2 składa się z: - dużego przedpokoju (dwie szafy zabudowane z lustrem) - Dużej kuchni (stół, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy bytom kawalerka do wynajęcia Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł44 m² 109,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą przy ul. Rydla 27 w Krakowie. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 576 zł74,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu - bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? A może inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta spełnia oba.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł52,76 m² 24 601,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 52,76.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe w niewielkiej odległości od Rynku 30m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Pralka. Kuchnia 2 palnikowa. Duża ładna łazienka. Klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 608 zł60,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 60 m | balkon | Prądnik Biały | 0% prowizji | miejsce postojowe gratis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,04 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! Przedstawiam Państwu nową, kameralną inwestycję blisko Boguchwały ( w miejscowości Mogielnica). Osiedle to zaledwie 10 segmentów w zabudowie dwulokalowej (łącznie tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 336 zł69,51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. W skład lokalu wchodzą: przedpokój, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 152 zł29,33 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 100 metrów od Sky Tower. Opiekun oferty: kamil Morka tel.   Otoczenie Nieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia. To świetnie skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,75 m² 9 842,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61,42 m² 65,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, położone na 1. piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Cybernetyki na Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł82 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum, aleje sułkowskiego widokowy apartament Z balkonem, garaż podziemny Słoneczny, przestronny apartament o powierzchni około 82 m2, położony na piątym piętrze w nowym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 365 zł46,09 m² 9 945 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż 2 pok. mieszkanie z balkonem o łącznej pow. 46,09m2 szczegółowe informacje: - sypialnia, - możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w okolicach centrum miasta! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109,29 m² 8 408,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mamy dla Państwa w ofercie bezczynszowe, dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 109,29 m2 w Rumi przy ulicy Rajskiej! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,50 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe, jasne, ciche i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na poznańskim Łazarzu przy ul. Emilii Sczanieckiej. Lokal jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 514 zł55,75 m² 13 569,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 283 zł52,87 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania z dużym ogródkiem, położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł69 m² 4 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze położone w samym sercu Międzylesia. W skład nieruchomości wchodzą : 2 pokoje, alkowa, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz kotłownia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 240 zł61,92 m² 10 985,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 61,92 m2, sprzedam, cena 680.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,22 m² 15 988,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

***** rezerwacja***** Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,97 m² 11 048,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1956 roku. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - piwnica - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł35,40 m² 9 463,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w wieżowcu przy ul. Lessla w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (17mkw) z wyjściem na balkon - sypialnia (5mkw) - kuchnia (4mkw) -.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł48,10 m² 15 590,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla Lokalizacja: centrum Gdańska, tuż przy parku św. Barbary, w cichej i spokojnej okolicy. Zaledwie 5 minut.