dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

412 600 zł32,25 m² 12 793,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 32,25 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67 m² 5 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bloku Lublewo Lęborskie Spokojna wieś nad morzem | parter | 67 m | 2 działki | Garaż Na powierzchnię 67 m2 składają się: 2 pokoje kuchnia łazienka przedpokój Cena: 380 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,86 m² 10 859,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,86 m . Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,30 m² 15 405,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne, premium 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i 2 miejscami w garażu podziemnym 97,33 m | ul. Skarbowców 69, wrocław (krzyki Klecina) Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie dla rodziny! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

374 000 zł47,10 m² 7 940,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny),.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z klimatyzacją w sercu Krakowa - blisko Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 650 zł52,51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią oraz dużymi przeszkleniami na wrocławskiem Śródmieściu Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje mieszkania z dwoma balkonami, na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym Osiedlu Sonata na radomskim Gołębiowie II. To lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,46 m² 12 823,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , położone na 1. piętrze 2-kondygnacyjnego budynku oddanego do użytkowania pod.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł120 m² 191,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy apartament o pow. 120 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 200 zł59 m² 7 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u Nas! tylko W naszym biurze notus! Na Sprzedaż! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 59 m , położony w kameralnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 017 zł42,39 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym! zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane, mieszkanie dwupokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł56,91 m² 11 491,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem | kameralna inwestycja blisko natury Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,91 m , położone w kameralnej inwestycji Victoria Park.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,88 m² 14 559,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealne mieszkanie dla pary, singla lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ, osobna garderoba i pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł69,40 m² 38,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bochnia ul. Św. Leonarda Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,40m , położone na III piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł54,40 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem w centrum Turek, ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż mieszkanie położone w Turek, przy ul. Wyszyńskiego 6. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł27,50 m² 22 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, klimatyzowany apartament 38 m na wynajem w Bliska Wola Tower jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze środkowej wieży.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł75 m² 11 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 1/6 piętrze budynku z windą po termoizolacji piwnica, zlokalizowane na wrocławskich Hubach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Charakteryzujące się świetnym rozkładem, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa Bardzo blisko do przystanków linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

499 001 zł50,53 m² 9 875,34 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie spokojną atmosferę, bliskość natury i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Przy ul. Księskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałcz,zachodniopomorskie

467 000 zł65,21 m² 7 161,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce w sercu Wałcza! Marzysz o mieszkaniu, które będzie Twoją bezpieczną przystanią, inwestycją na przyszłość lub przestrzenią idealną na start? Poznaj nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł35 m² 14 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejscu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł50,80 m² 11 909,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 50,81 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł53,40 m² 14 962,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wysoki Standard | Gotowe do Wprowadzenia | Nigdy Niezamieszkałe | Ogródek z Pergolą i Widokiem na Rzekę | Urzecze, bydgoszcz Zamieszkaj w jednym z najpiękniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przeznaczone dla sigla lub pary Do wynajęcia 1 lutego dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon) mieszkanie znajdujące się w budynku z 2008 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł64 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowy luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 z genialnym widokiem i 40 m2 tarasem w budynku położonym przy ulicy Stańczyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł31,26 m² 4 475,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu w kamienicy idealne do remontu! Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 31, 26 m2 m poddaszestan mieszkania: do kapitalnego remontu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 853 zł72,79 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 3 pokoje z dużymi przeszkleniami - 72,79 m - 3 piętro Marzysz o jasnym, nowoczesnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,80 m² 12 591,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Warszawa, bielany "chomiczówka" ul. Conrada - 3 pokoje / 54,8 m2 / balkon + piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł52,11 m² 14 008,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ul. Piwna | 2 pokoje | 52 m | 1 piętro | prywatny parking za szlabanem Układ, który robi robotę 48.81 m zaprojektowane w sposób, który daje realny komfort + piwnica 3,30 m dwa.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł87 m² 11 459,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł62,19 m² 15 163,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 62.19m2 taras 30m2 w Nowej Inwestycji Ruczaj/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł56,60 m² 72,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem od września do końca czerwca lub całoroczny od 09.2026 - możliwe wszystkie opcje. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Wałowej 40a.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł47,69 m² 6 626,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

$$ Mieszkanie zarezerwowane $$ ** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko ** ** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem** poniatowa ul. Żeromskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

720 000 zł77,51 m² 9 289,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m , zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij