dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

6 000 zł41,51 m² 144,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce, w którym Wrocław wygląda najpiękniej! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym budynku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,10 m² 88,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio w prestiżowym budynku ovo - cisza i luksus w samym sercu miasta! Wyjątkowa propozycja dla osoby ceniącej komfort życia w ścisłym centrum, bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,20 m² 10 962,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,20 m położone na pierwszym piętrze budynku z 2012 roku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu "nowy Horyzont".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 743 865 zł81,11 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 498 zł81,13 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 052 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł54,70 m² 3 656,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 54,7 m , zlokalizowane przy ul. Cichej, w uzdrowiskowej części Lądka-Zdroju. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł82,78 m² 8 456,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 - pokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Lokalizacja: stargard - Osiedle Pyrzyckie. Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania w zwartej zabudowie. Powierzchnia całkowita ok. 136 m.kw. , pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 852 156 zł73,74 m² 25 117,39 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni 73,74 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Wrocławia z widokiem na Odrę i Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki do wynajmu o powierzchni 22 m2, usytuowanej na parterze w odnowionej kamienicy na Starym Podgórzu. Lokalizacja: stare Podgórze, przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z duszą w sercu Gdańska, ul. Sieroca 5 Widok na historię, potencjał na przyszłość. To mieszkanie to rzadkość ? 27,3 m2, które łączy unikalny klimat Śródmieścia, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

198 702 zł15,77 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal 15,6 m2 składający się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Nieruchomość sprzedawana jest z wykończeniem częściowym, tj: - wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł84,60 m² 10 035,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle Miętowa Nuta etap II i III w sprzedaży. Inwestycja usytuowana jest w Kiełpinie między ulicą Brzegową i Gajową w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł89,38 m² 3 580,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wynajete mieszkanie (2700 zl / miesiąc łacznie z czynszem plus media płatne osobno tj.woda, prąd i gaz). Mieszkanie nietuzinkowe duże i przestrzenne zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 39 m , zlokalizowanego na 8. piętrze budynku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 562 zł54,58 m² 10 875,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - mieszkania W zabudowie szeregowej - Rzeszów Załęże 0% prowizji od kupującego. Inwestycja W trakcie realizacji. Atuty inwestycji: - instalacja alarmowa w każdym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 407 zł72,63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 72,63 m z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł37,17 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Piaszczystej, na Prądniku Białym. I podatku pcc! Nowocześnie zaprojektowana inwestycja w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,70 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie funkcjonalnie zaaranżowane jako 2-pokojowe, położone w Sosnowcu przy ulicy Ostrogórskiej. Lokal o powierzchni 35,7 m . Mieszkanie posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 933 zł69,70 m² 18 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.