dowolna

Mieszkania

95 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 890 ogłoszeń

Rynek pierwotny

603 589 zł37,49 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 37 m2 do 129 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ulicy Kościuszki 22, znajdującej się przy samej Wiśle. Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m + pokój na strychu Wałbrzych, śródmieście Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m plus 5.5.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł60,50 m² 6 609,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie na sprzedaż - słupsk, ul. Herbsta. Top lokalizacja - osiedle Niepodległości! szczegóły oferty: - powierzchnia 60,5 m2 - III. piętro - 3 osobne pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł37,50 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z funkcjonalnym i przytulnym mieszkaniem o powierzchni 37,5 m . Mieszkanie przeszło generalny remont w 2021 roku, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł62 m² 9 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

685 800 zł41,31 m² 16 601,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament | widok Z 6 piętra na zieleń | siłownia | bez pcc | bez prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w sercu Pogodna najbardziej pożądanej dzielnicy Szczecina. Lokal znajduje się przy ul. Popiełuszki, w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł43,78 m² 25 011,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki, nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 43,78 m2, położony w prestiżowym budynku apartamentowym z 2014 roku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

363 000 zł60,70 m² 5 980,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w dzielnicy Stołczyn. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (nr 63, 58), oraz - Galeria vendo, galeria Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 875 zł68,23 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,40 m² 7 614,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie z wnęką znajdujące się na czwartym piętrze w wieżowcu Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Bukowskiej w Skawinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 205 zł45,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26,70 m² 104,87 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 26 m . Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł98 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 98 m położony w miejscowości Nowa Wola (powiat piaseczyński, gmina Lesznowola) 4 pokoje plus gabinet Na sprzedaż wyjątkowy, 4 - pokojowy dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki na Saskiej Kępie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 27 m usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 760 zł42,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 445 zł42,79 m² 8 259,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2 pokoje z balkonem | Pruszcz Gdański - ul. Piastowska Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

445 425 zł40,53 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł64,54 m² 5 097,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o wysokim standardzie doświetlenia. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 300 zł48,47 m² 17 315,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż kawalerka z duszą i charakterem. Z przyjemnością prezentujemy możliwość zakupu wygodnej i dobrze wyposażonej kawalerki o powierzchni 33 m2 w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na II piętrze w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,90 m2 z tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 650 zł39,50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 4 budynek 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe spadają,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,23 m² 8 681,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament dwupoziomowy 138 m | Sosnowiec Środula | gotowy do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,10 m² 8 212,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w spokojnej okolicy Jeleniej Góry- osiedle Zabobrze I. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie powierzchni 44.10 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł107,20 m² 5 130,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie + garaż + piwnica, kaliska atuty.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł62,14 m² 11 410 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament Z dużym balkonem W centrum elbląga neonowa point Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w samym sercu Elbląga, w prestiżowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62,37 m² 4 633,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne mieszkanie, z dwoma balkonami, w odnowionej kamienicy, w ciekawym miejscu W pile Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 500 zł50,15 m² 24 476,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na 1 piętrze z balkonem w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 42 m w nowej, prestiżowej inwestycji Lwowska Residence na Starym Podgórzu. Lokalizacja Budynki zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł71,40 m² 8 249,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dobrym dostępem do infrastruktury i sąsiednich miejscowości? Ta oferta w Chobocie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł74,79 m² 10 683,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 5 pokojowe mieszkanie dwu-poziomowe z antresolą w stanie deweloperskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle w Stargardzie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł105,22 m² 6 072,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie 105 m w Płocku, podolszyce Południowe, komfort, przestronność i funkcjonalność! Mieszkanie o powierzchni 105 m , usytuowane w cenionej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł61,29 m² 8 321,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 61,29 mkw. położonego na 5 piętrze w 6 piętrowej kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,20 m² 6 093,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62,20 m + 17,98 m (pomieszczenia użytkowe) zlokalizowanego w Żaganiu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,80 m² 16 984,54 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w obiekcie hotelowym w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: apartament w pełni przygotowany do wynajmu Możliwość oddania obsługi rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł43,59 m² 2 913,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o pow. użytkowej 43,59 m2 usytuowany w budynku mieszkalnym parterowym składa się z dwóch pokoi (pow. użytkowa: 18,51 m2 i 8,97 m2), kuchni (pow. użytkowa 9,14.