dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

819 999 zł68,50 m² 11 970,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Kraków, w zielonej i dobrze zorganizowanej części dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Ogrodowym. Układ mieszkania: trzy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu atrakcyjne i przytulne mieszkanie na sprzedaż w Będzinie na osiedlu Syberka. Cicha i spokojna okolica z dobrze rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,50 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, w ścisłym centrum miasta. W stanie do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Kompleksowe wyposażenie, wraz z meblami pokojowymi. Położone na siódmym piętrze. Zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Pokoje są dość przestronne bo mają 14 i 17 metrów. Kuchnia ok 8 metrów, do tego ustawna łazienka. Wszystko gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 932 294 zł106,17 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe jednopoziomowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Duży ponad 125 metrowy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

310 zł20 m² 15,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę położoną na drugim piętrze w niskim budynku przy ul. Dąbrówki w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju -aneksu kuchennego -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,71 m² 10 690,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Opolu Chmielowice ul. Nefrytowa Nowoczesna inwestycja w zielonej części Opola obejmująca 36 mieszkań jedno- i dwupoziomowych,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł21,26 m² 15 475,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne studio z widokiem na Zalew - Twoja enklawa w Krynicy Morskiej Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Mierzei Wiślanej, gdzie bliskość natury spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł102,30 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Sprzedam mieszkanie 102,3 m - centrum Jeleniej Góry, widok na deptak! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,3 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł104 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w sercu Poznania - w prestiżowej dzielnicy Grunwald, przy ul. Sowińskiego! To doskonała okazja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 568 zł38,08 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

494 900 zł46,50 m² 10 643,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Polecamy nowocześnie wykończone 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,5 m2 , położone na III piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta w naszym biurze - do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku na bydgoskim osiedlu Osowa Góra. Idealne dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25,50 m² 7 912,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza pod konkretnego najemcę i maksymalizacji stopy zwrotu. Funkcjonalny układ pozwala na stworzenie komfortowej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: aldona Kasperek tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednopokojowego, słonecznego mieszkania na granicy Grabiszyna i Krzyków, świetnie skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m . Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: - trzy niezależne, ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł156,35 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo eleganckie, stylowe sopockie mieszkanie położone w spokojnej części ulicy zajmujące całą pierwszą kondygnację zabytkowej kamienicy. Przestronne, wysokie pomieszczenia. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły z 1954 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł22 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Kozielskiej 20 w Gliwicach. -Nieruchomość- powierzchnia 22 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

322 000 zł16,95 m² 18 997,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 16,95 m2 nieruchomości, zlokalizowaną w dziedzińcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

489 552 zł33,72 m² 14 518,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w nowoczesnym budynku w rejonie Nowego Szczepina, tuż obok centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na parterze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł75,74 m² 7 248,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny, komfortowy apartament położony na 3 piętrze zabytkowego, odrestaurowanego budynku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni ponad 75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Klucze w wakacje 2026 20% wpłaty - reszta przy odbiorze kluczy. Opis mieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni łącznej ok. 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,55 m² 10 070,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m , położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 563 zł41,58 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł40,75 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie położone na wygodnym parterze w wielorodzinnym budynku przy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 893 zł36,73 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Kartuz, przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Śląskiej w Gdańsku - Przymorze. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul. Śląskiej na gdańskim przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcie mieszkania o powierzchni 35m2 na osiedlu Platinim Park, ul.Spokojna gdzie w pobliżu znajduje się centrum handlowe, park, przystanek co daje duży komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł43,70 m² 10 983,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni 43,7 m , położone na os. Piastowskim (rataje, politechika!). Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,40 m² 6 206,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,4 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 280 zł72,69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania W ustroniu! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Ustroniu Hermanicach. Kameralna inwestycja składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji Gdańska Przymorze. To propozycja, która idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną pod wynajem zarówno krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 315 zł35,26 m² 19 067,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł84,95 m² 39 199,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Luksusowy apartament w prestiżowej kamienicy przy Bulwarach Wiślanych english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,04 m² 14 645,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament W nowych ogrodach Garaż podziemny | Monitoring i ochrona | Blisko Jeziora Rusałka ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 58,04 m , zlokalizowany.