dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

298 000 zł77,47 m² 3 846,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej, 2 piętro Najważniejsze atuty: powierzchnia mieszkania 77,47 m2 + piwnica 12 m2 i dostęp do strychuukład: 2 duże pokoje po 25 m2kuchnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

378 689 zł36,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomści Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w samym sercu Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości mały domek polecają bardzo atrakcyjna ofertę Wyjątkowe mieszkanie w centrum Szklarskiej Poręby idealne pod inwestycję lub jako baza wypadowa w góry! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe M W doskonałej lokalizacji powierzchnia: 48,9m2 czynsz do spółdzielni: ok 968 zł w tym: zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, woda 2m 3 stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Szaserów. Lokal znajduje się na 8. piętrze w zadbanym bloku z ładnym widokiem. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł72,01 m² 8 887,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Lutynia, zaledwie 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł47,64 m² 14 546,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być niedaleka.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, wykończony w wysokim standardzie, który już jest dostępny do wynajęcia. Nieruchomość w pobliżu lasu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł35 m² 14 054,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 2-poziomowe wykończone mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Przekraczając drzwi wejściowe mamy przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł29,93 m² 11 693,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 29,93 m z przestronnym ogródkiem 32 m oraz miejscem postojowym w w cenie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł40,63 m² 23 209,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł74,40 m² 4 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

To mieszkanie nie jest gotowym produktem to czysta karta i gotowy scenariusz inwestycyjny. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,4 m , położone na wysokim parterze solidnej,.

Szczegóły ogłoszenia

988 960 zł123,62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,79 m² 8 098,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, położonego w ścisłym Centrum tuż przy Palcu Rodła. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe mieszkanie w bloku przy ul. Fiołkowej w Polkowicach. Mieszkanie świeżo po wykończeniu- pierwszy najem. Mieszkanie ma powierzchnię 44 m2 i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,70 m² 8 444,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zupełnie nowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami parkingowymi I ogódkiem racula. Wykończone pod klucz. Mieszkanie usytuowane na piętrze dwukondygnacyjnego, dwulokalowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł19 m² 26 315,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą - Kraków, podgórze, ul. Kalwaryjska Oferuję na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 19 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53,61 m² 74,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy al. Racławickich 28a, usytuowane na 5 piętrze budynku mieszkalnego z 2020 roku. To idealna propozycja dla pracującego singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

429 425 zł22,25 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,20 m² 7 394,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m , położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia