dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 55,90 m kw położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym wybudowanym w 2007 roku. Najem okazjonalny. Składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,06 m² 5 828,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 72 m z garażem i lokalem użytkowym - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - Dodatkowy lokal użytkowy 20 m z niezależnym wejściem idealny na biuro, gabinet lub wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 980 zł42,34 m² 15 375,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała. Decydując się na tą.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71,71 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy w otoczeniu gór - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,71 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł63,20 m² 13 607,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w historycznej części Gdańska, przy ul. Mariana Seredyńskiego. Strefa dzienna:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł36,60 m² 15 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Międzyzdrojach przy samej Promenadzie Gwiazd, pod numerem 34, w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

870 000 zł154,84 m² 5 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 131,74 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 290 zł40,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 70 metrów od plaży, w nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej o 19 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o przytulnym zakątku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych zielonych dzielnic Poznania? A może szukasz mieszkania, gdzie spokój spotyka się z wygodnym dojazdem do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,14 m² 7 327,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,97 m² 8 895,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia w samym sercu Rzeszowa, tuż przy ul. 3 maja. Doskonała lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycję (booking, airbnb, najem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie! Do wynajęcia przestronne, rozkładowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu przestronne mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł115 m² 16 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Wrocław - ul. Norwida | Stylowe mieszkanie z duszą w samym sercu miasta Na sprzedaż klimatyczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50,94 m² 16 195,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Zaparkowej w Zawierciu, usytuowane na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. Lokal o bardzo praktycznym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47 m² 12 340,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

[ zapraszamy!] Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym potencjałem. Mieszkanie jest zlokalizowane w samym Centrum Poznania ul. Św. Marcin 51. Lokalizacja jest oczywistym atutem, bo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł83,06 m² 4 803,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m bez skosów Oferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 850 zł28,10 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym balkonem (ekspozycja na stronę południową) o wielkości 28,10 m2 (1 pokój) znajdujące się na piętrze 5. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł82,40 m² 7 148,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,14 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole- zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia 2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska Mieszkanie o powierzchni 48,14 m w kameralnym budynku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 948 zł73,41 m² 12 599,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrzeprestiżowej inwestycji w Krakowie. Szczegóły mieszkania:Powierzchnia: 73,41 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 znajdujące się przy ulicy Kwiatkowskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,70 m² 7 400,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodna kawalerka o powierzchni 27,70m2 usytuowana na IV pietrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z pokoju połączonego z kuchnią, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

231 699 zł25,71 m² 9 012,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską premium. Mieszkania położone na terenie osiedla Wierzyca Residence przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 625 zł27,89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający Idealne dla osób szukających własnej przystani nad morzem lub pewnej inwestycji. Lokale: * powierzchnia od 28mkw do 77mkw (rzuty, wymiary i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł77,78 m² 14 142,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce. Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, utrzymane w jasnych kolorach i starannie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł110,44 m² 6 157,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o funkcjonalnym układzie aż 7 pokoi, zlokalizowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej przy ul. Pileckich na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulną kawalerkę o pow. 27.82 m2 , wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.10 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. -> Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł88 m² 19 306,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Kluczowe cechy: wyjątkowy apartament z niezwykłym klimatem, frontowy, cichy, słoneczny, zaprojektowany z dbałością o detale, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, wysokość (3,4.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,72 m² 6 359,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł34,21 m² 14 907,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może lokaty kapitału w idealnym punkcie miasta? To dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze łączy w sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł125 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie z antresolą w kamienicy - okolice parku! Na powierzchnię mieszkania składa się - przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią, w tej części znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Grunwald i Góry Wałbrzyskie w Sokołowsku Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe gotowe do wprowadzenia usytułowane na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Dębicy przy ulicy Strażackiej. Idealna propozycja dla rodzin, par lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość składa się.