dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

1 250 000 zł53 m² 23 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż. Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby były niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Saska Kępa, praga - Południe - ul. Międzynarodowa - 46.5m2 / 3 pokoje / piwnica / Balkon WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. -Nieruchomość- powierzchnia 39 m . Piętro 3. Ogrzewanie gazowe. Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł31,48 m² 5 876,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe i piękne mieszkanie na sprzedaż Lubomierz Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,48 m , położone na parterze w spokojnej części Lubomierza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 095 zł61,59 m² 18 575,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , usytuowane na ósmym piętrze, z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Hot oferta! tylko W pepperhouse! największe atuty: - dogodna lokalizacja we Władysławowie , zaledwie 5 minut od portu Władysławowo i 7 minut od plaży - Energooszczędne domy z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

320 430 zł29,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Słoneczna okazja w sercu Koszalina! Kawalerka z wykuszem. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36 m , położona przy ul. Mariańskiej w samym centrum Koszalina. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,90 m² 4 753,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w sercu Jeleniej Góry - Twój projekt, twój styl! Szukasz nieruchomości z potencjałem, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą: - salon (15.60.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 000 zł56,40 m² 23 368,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa lokalizacja | secend home | sopot - 3 pokoje z oddzielną kuchnią - oranżeria z widokiem na zieleń - 15 minut plaża - miejsce postojowe w hali garażowej Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy w pełni wyposażone, jasne, przestronne i przytulne mieszkanie przy Al. Reymonta na Warszawskich Bielanach. Bardzo ładne, po remoncie, nowa kuchnia, łazienka, salon i 2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,90 m² 7 103,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana. W sprawie prezentacji proszę dzwonić od 10.04.26r. Mieszkanie o pow. 35,90 m2 w Ełku przy ulicy Kilińskiego 21b umiejscowione na III piętrze. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł65,50 m² 5 419,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomośći Quality z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej lepszych dzielnic w Jarocinie. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku trzyrodzinnym, w którym znajdują się tylko trzy lokale mieszkalne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,57 m | Kraków, zabłocie | w pełni wykończone i wyposażone Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130,70 m² 9 181,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie na sprzedaż! Zapraszam inne biura do współpracy Oferujemy Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie umiejscowione w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,70 m² 6 316,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł34,54 m² 11 218,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł35 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Sikorskiego 42 w samym sercu poznańskiej Wildy. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 312 zł50,16 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie - 26 km od Poznania | bez pcc (2%), bez prowizji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania o powierzchni 50,07 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł68,95 m² 42,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością przedstawiam ładnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku przy ulicy Małe Błonia. Właścicielka urządzając mieszkanie dla siebie, dbając przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny 2-pokojowy apartament na wynajem o powierzchni 43 m2 na 3/3 piętrze w nowym budynku z windą na terenie zamkniętym z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 500 zł39,06 m² 16 013,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,06 m , położone na parterze budynku przy ul. Wolińskiej na warszawskim Targówku. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,20 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na drugim piętrze w bloku z 2000 roku, świetna lokalizacja dzielnica Północ ul. Czecha. Na powierzchni 38, 2 mkw znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,71 m² 50,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,71 m , zlokalizowane na osiedlu Nowy Pekin przy ul. Rydza-Śmigłego w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 zł42 m² 98,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio elegancki, dwupokojowy apartament o podwyższonym standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w pobliżu stacji Metro Wilanowska, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,26 m² 4 795,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji przy ulicy 900 - lecia w Mogilnie. Blok nie jest bezpośrednio usytuowany przy drodze głównej, tym samym gwarantując nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe - os. Architektów / ul. Podgórska Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,10 m² 12 638,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3 pokoje | Osobna jasna kuchnia | Balkon | Parking za szlabanem Łużycka| 56,10 m | 7 piętro | Dwustronne Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł67 m² 22 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje prezentuje na sprzedaż przestronne dwa niezależne pokoje z łazienkami , antresolami i aneksami kuchennymi na ulicy Krowoderskiej w odnowionej kamienicy.Faktura.

Szczegóły ogłoszenia

619 750 zł55,20 m² 11 227,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje z prywatnym ogródkiem 50 m | Parter | Miejsce postojowe w cenie! | Gdańsk ul. Guderskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

662 490 zł73,61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobrze zlokalizowane, słoneczne z duża ilością okien, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł49,23 m² 10 867,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Winda od poziomu zero! 3 pokoje po generalnym remoncie! Twój azyl w centrum miasta - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dekerta Po umowie przedwstepnej. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,40 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, usytuowane na 14 piętrze budynku zlokalizowanego tuż przy Rondzie Wiatraczna. Cechy oferowanego lokalu: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł96,76 m² 7 492,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | 96,76 m | dwupoziomowy | ul. Wysoka | antoniuk | 2024 Nowoczesna architektura. Kameralna inwestycja. Komfort przyszłości. Na sprzedaż ostatni dostępny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł48,60 m² 12 345,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

591 000 zł48 m² 12 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-142 Mieszkanie po generalnym remoncie do szybkiego wydania! Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie typu M-4 z balkonem typu ,francuski, o powierzchni 48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 834 zł33,63 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M-44 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję, powstająca W kielcach, w niewielkiej odległości od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,66 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij