dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 150 ogłoszeń

257 000 zł42 m² 6 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, odzielną jasną kuchnią na ul Bema w Kwidzynie. II Piętro Nieruchomość o powierzchni 42m2+ 8,60m2 piwnica - przestronny salon - jasnej kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,68 m² 4 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł70,25 m² 7 245,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, podgrodzie, ul. Lengowskiego | 70,3 m | Garaż, piwnica, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł51,80 m² 28 957,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,27 m² 7 302,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na prezentację 2- pokojowego mieszkania na skarpie! ulica kusocińskiego. Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , Biedronka ,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78,60 m² 12 213,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, dwustronne mieszkanie tuż przy metrze Natolin. Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo zadbane, zamieszkałe od samego początku przez pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,02 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu W krakowie przy ul.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m , idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu! Mieszkanie aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 945 zł48,37 m² 6 965,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 48,37 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,90 m² 10 400,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,90 m , położone na 1. piętrze budynku, w Poznaniu na os. Bolesława Śmiałego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51,60 m² 5 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,6 m zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku przy ul. Kujawskiej we Włocławku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł59,56 m² 2 098,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym, zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w Kożuchowskim rynku. Mieszkanie o powierzchni 59,56 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 264 zł79,28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,40 m² 8 405,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Hot oferta tylko W pepper house! atuty nieruchomości - atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum Gdańska i gdańskiej Starówki - szybki wyjazd na S7 oraz Trasę Sucharskiego - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal 1-pokojowy o powierzchni 24 m w nowoczesnej inwestycji Reda City w Szczecinie. Sprzedaż w formie cesji umowy deweloperskiej. Planowane zakończenie robót: lipiec 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 62,69 m + 17 m (powierzchni użytkowej na poddaszu) z dużym balkonem - Nowa inwestycja, ul. Budziwojska - Rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł61,47 m² 10 883,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,47 m + poddasze 20 m do własnej aranżacji. Szczegóły dotyczące mieszkania: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł82,59 m² 18 404,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł106 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 106 m2, zlokalizowany w miejscowości Gorlice (woj. małopolskie, powiat gorlicki). Nieruchomość położona na I piętrze w II piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł71 m² 19 704,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Gotowe do zamieszkania od zaraz, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Perfekcyjna przestrzeń dla wymagającej pary, rodziny lub mieszkanie wakacyjne bądź.

Szczegóły ogłoszenia

564 500 zł49,50 m² 11 404,04 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! mieszkanie wyposażone pod klucz - wszystko widoczne na zdjęciach zostaje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego w pełni wyposażonego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Polecam do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 43,17 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Łąkowej w Polanicy Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku trzyrodzinnego w Dzierżoniowie.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 44 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,79 m² 14 481,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w Kołobrzegu przy ul. Kolumba. To miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39,09 m² 9 183,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Układ: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan: do remontu. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 316 zł66,23 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 609 316 zł (9 200 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% vat) Zapraszam na wirtualny spacer: Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł35 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez podatku pcc Przedstawiam ofertę komfortowego 2-pokojowego, komfortowego mieszkania w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Produkt idealny zarówno dla.