dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

142 000 zł29,80 m² 4 765,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona w dzielnicy Boguszów-Gorce - Kuźnice, przy ul. Reymonta, zaledwie 5 minut od Wałbrzych. To propozycja idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł37,60 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 37,6 m z balkonem po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,10 m² 12 014,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe po remoncie W świetnym stanie Z widokiem na morze! możliwość zakupu przez cudzoziemców bez pozwolenia ministerstwa! fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł103,42 m² 14 987,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 5-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 103,42 m2, z dwoma balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze bliźniaka położonego przy spokojnej ulicy Emaus. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł23 m² 23 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut pieszo do Starego Miasta - Idealna nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania - W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny design - Lokal wykończono.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł71,80 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1224.00 zł; Budynek: blok nowy; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Wrzeszcz, inwestycja Spravia Aalto. Sprzedaż na zasadach cesji. oferujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł88 m² 12 147,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie każde mieszkanie nad morzem daje Ci to uczucie. Ciszy. Przestrzeni. Oddechu. To jedno tak. Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi balkonowe. Wchodzi świeże, morskie powietrze. Światło rozlewa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł98,38 m² 1 828,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,82 m² 8 699,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Wiosny Ludów w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,20 m² 8 826,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lublinie - dzielnica Rury (lsm). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku bez windy. Na powierzchnię mieszkania 62,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Śląskiej na ksm-mie. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł73 m² 7 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkania z widokiem na góry. Nowe apartamenty w spokojnej okolicy. biura. Skoczów do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Rozkład Zestawienie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 000 zł59,47 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze! Rodzinna przestrzeń z ogrodem aż 141m2 -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także inne metraże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,05 m² 5 955,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,05 m , położone na III piętrze budynku w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku w centrum Krosna przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł28,77 m² 16 823 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł48 m² 11 039,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Olszynka. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł56,50 m² 12 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł82 m² 27 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przepiękne mieszkanie usytuowane w apartamentowcu, powstałym w 2009 r.na prestiżowym mini osiedlu "ZIELONA ETIUDA". Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,60 m² 6 597,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,6 m , położone przy ul. Waszyngtona w Białymstoku - w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,10 m² 22 111,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo | ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 54 m | 2. piętro z windą | 799 000 zł Zamienie - zielona i spokojna okolica Mieszkanie sprzedawane z meblami w zabudowie oraz sprzętem agd! Marzysz o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe z jasną kuchnią mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 999 zł77 m² 10 961,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 77.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł22,58 m² 28 786,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł98,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wieliczka - mieszkanie dwupoziomowe w nowym budynku wielorodzinnym. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się w cichej i urokliwej okolicy blisko lasku, na III piętrze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedaż nr oferty : sldoc8856 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, tarninów powierzchnia: 39 m2 ilość pokoi: 1 piętro 4 piwnica Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,10 m² 6 182,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyremontowane komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 2. piętrze w doskonałej lokalizacji - centrum Świebodzic. Układ i standard:.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł39,60 m² 7 320,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. piętro idealne miejsce na nowy początek! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,6 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu M. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 574 zł79,06 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni etap inwestycji! budynek numer 4 Biuro Nieruchomości Veritas oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie + antresola na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku w którym mieści się winda.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32,60 m² 13 773,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w strefie nadmorskiej, przygotowane pod ewentualny wynajem. Nieruchomość: całkowity metraż to 32,6 m : - pokój 22 m2, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 244 zł53,96 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkań które powstaje w dzielnicy Budziwój. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,96 m2 z balkonem. Inwestycja będzie składała się z 56.

Szczegóły ogłoszenia

613 500 zł36,11 m² 16 989,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z oddzielną kuchnią | Stara Ochota | idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania, które zapewni Ci wygodę na co dzień lub stabilny dochód z najmu? Ta nieruchomość spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł42 m² 6 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, odzielną jasną kuchnią na ul Bema w Kwidzynie. II Piętro Nieruchomość o powierzchni 42m2+ 8,60m2 piwnica - przestronny salon - jasnej kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,68 m² 4 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.