dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim idealne na start lub pod inwestycję! Ta oferta w nowym budynku z 2024 roku to doskonały wybór dla singla, pary lub inwestora. Lokalizacja: -Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 50 mkw położone na parterze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość posadowiona na dużej działce, na której znajduje się grill do wspólnego użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 118 364 zł55,64 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41 m² 11 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Angel Estate Warszewo. 3 pokoje. Duży taras. Garaż. 2019 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3 pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł39,87 m² 12 039,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w Łebie + komórka lokatorska + miejsce postojowe. Dostępne są jeszcze 4 ostatnie mieszkania w prezentowanym budynku o powierzchniach od 40 do 45 m Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ulicy Ratuszowej. Do mieszkania przynależy garaż, ogródek, piwnica oraz część strychu. Ogrzewanie gazowe zapewnia komfort i oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł74,44 m² 11 337,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 74,44 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,97 m , położone na Mokotowie, na nowoczesnym osiedlu Green Mokotów przy al. gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 626 zł52,61 m² 9 382,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Fajne mieszkanie dla rodziny lub na inwestycję. Bez prowizji i podatku ppc. Proponuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie na osiedlu czarny potok Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 53,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 766 zł38,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji ,stary Młyn, przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,81 m , położone na I piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 537 zł34,59 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 34,59 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka wykończona pod klucz Świnoujście, blisko morza i Parku Zdrojowego Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,93 m , wykończona w standardzie premium i gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,40 m² 7 623,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wygodna lokalizacja, zieleń i przestrzeń Szybki dojazd do Centrum oraz tereny zielone charakterystyczne dla osiedla Piasta sprawiają, że to bardzo lubiana lokalizacja - prywatnie oraz inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,94 m² 7 697,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe W stanie deweloperskim - ul. Taśmowa lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Taśmowej w Gorzowie Wielkopolskim, w nowej inwestycji cenionego dewelopera rebud.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł100,20 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jasne, przestronne mieszkanie 100,2 m z tarasem i balkonem doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 100,2 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł84,20 m² 11 389,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum miasta ul.Mostowa 29. Lokal po odświeźeniu -okna pcv, wszystkie instalacje wymienione na przestrzeni 15 lat , ogrzewanie gazowe- piec 2 funkcyjny, szpachlowane.

Szczegóły ogłoszenia

762 900 zł64 m² 11 920,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Twoje pierwsze mieszkanie lub świetna inwestycja! samo centrum- komunikacja 3 min.OD OSIEDLA! Dorota Panasiuk Licencja 22186, Serdeczne polecam! Chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł43,50 m² 16 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,60 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rozkładowe i widne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Targowej 8a w Sochaczewie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł45,56 m² 9 657,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 45,56 m | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | blisko jeziora | Człuchów Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone w Człuchów przy al. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł58,62 m² 4 588,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone blisko centrum Szczawna Zdr. Lokal składa się z: - trzech pokoi ( w tym jeden przechodni), - widnej kuchni z małą jadalnią, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

755 370 zł59,45 m² 12 705,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

458 540 zł45,40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Tylko 8 990 zł/m2! Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację aby zdążyć na promocyjną cenę! Jestem dostępna w godzinach 9:00-20:00! Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 995 zł56,50 m² 8 406,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo w 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł39,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Na sprzedasz mieszkania od 35 m do 60 m . Oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 39,96 m . Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,90 m² 5 627,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m Cena: [proszę podać cenę] Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,34 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! Jeśli szukasz świetnej ALTERNATYWY dla zatłoczonych osiedli i drogich mieszkań w centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 425 zł66,31 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 66,31 m2 podzielone na dwa niezależne, 2-pokojowe mieszkania. Budynek, wysokiej zabudowy - global apartments, znajduje się w samym Centrum Katowic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

767 200 zł137 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta nowoczesne, zamknięte osiedle W żorach! Budynki w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard! - 8 przestrzennych apartamentów z ogródkiem wraz z ogródkiem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Brynowskiej, w dzielnicy Brynów osiedle Zgrzebnioka w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 10 piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje niezależne mieszkanie w domu wolnostojącym. Lokalizacja: ul. Kryniczna, dzielnica Sławinek, lublin: oferujemy na sprzedaż przestronne, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż, mieszkanie w stanie deweloperskim, dwa pokoje, olsztyńska, ostrów Wielkopolski. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim przygotowanego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł27,70 m² 18 953,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.