dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

245 000 zł14,58 m² 16 803,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż kameralny apartament w samym sercu Karwi. Karwia to letniskowa miejscowość położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43,30 m² 4 849,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lesko, ul. Smolki na sprzedaż lokal mieszkalny z balkonem Mieszkanie o pow. 43,30 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

956 257 zł36,37 m² 26 292,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Wojska Polskiego 8. IV piętro, 46,4 mkw., 3 pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc, przedpokój i piwnica. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare miasto nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 38 m - centrum miasta, po generalnym remoncie Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 1. piętrze w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie gotowe do aranżacji, dostępne w tej nieruchomości z puli rodzinnej - idealna propozycja dla osób szukających komfortu, zieleni i świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,81 m² 7 989,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł74,95 m² 6 404,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe Malbork, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie położone na I piętrze w świetnej lokalizacji. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 214 000 zł44,42 m² 27 330,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament dla miłośników żeglarstwa na Wyspie Sobieszewskiej z własnym miejscem cumowniczym, tarasem oraz ogródkiem. Pomieszczenia: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52 m² 15 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m2 Lokal znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie Nieruchomość składa się z: jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,31 m² 6 552,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,31 m zlokalizowane w Ostrołęce, przy ul. Fieldorfa "nila" 24a. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w V-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,38 m² 4 095,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w miejscowości Grzędy. Zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,60 m² 15 405,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 746 zł48,71 m² 9 500,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Black weeks 2025 Wykończenie apartamentu za 1 zł tj. rabat nawet 80 000 zł brutto Termin obowiązywania promocji: 17.12.2025 r. (liczy się data wpłaty opłaty rezerwacyjnej) Apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 308 zł52,46 m² 14 912,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w jakość i lokalizację. Mieszkanie z systemem Smart Home i opcją wykończenia "pod Klucz". Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45 m² 20 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł26,20 m² 2 862,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nory | powiat olecki | gmina Wieliczki | na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,2 m2 położone na 1 piętrze bloku w spokojnej mazurskiej wsi. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł61 m² 5 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m 2 w dzielnicy Północ przy ul. Michałowskiego Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,70 m² 10 164,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku cztero-piętrowym przy ulicy Fantastycznej - Czuby os. Skarpa. Lokalizacja: - osiedle cieszące się nieustannym popytem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 717 zł93,90 m² 16 866 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł99 m² 26 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży apartamentu premium ul. Parkowa, warszawa (przy łazienkach królewskich) Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99 m , położony przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,41 m , zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

794 560 zł54,76 m² 14 509,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | Prądnik Biały | Bez prowizji i pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Bociana (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,30 m² 6 508,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia z najlepszym widokiem w Żaganiu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,30 m² 26 054,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Trudno o lepsze miejsce do zamieszkania, orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W kilka chwil można znaleźć się na jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł57,66 m² 8 394,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny zakątek spokoju: przestronne 3 pokoje (57,66 m ) z ogródkiem idealne miejsce na relaks po pracy czy aktywny weekend z rodziną. Bez kompromisów: 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł32 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zadbana kawalerka w inwestycji Wileńska Express. Piętro 5/5, winda. Dokładna powierzchnia 31,52 mkw. Mieszkanie w pełni umeblowane (w cenie) - kanapa, stół, dwa krzesła, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł74,31 m² 9 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nowowiejskiej w Rzeszowie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,30 m² 15 596,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Invest Komfort przy ul. Wołkowyskiej w Gdańsku Morena (migowo).

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł38,69 m² 25 820,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 630 zł87,77 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł31 m² 19 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie | blisko plaży Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w Gdańsku przy ul. Wejhera, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 891 zł58,57 m² 15 910,72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 Mieszkanie 3- pokoje, 58.58 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkania położone w centrum Golczewa. Nieruchomość o powierzchni 34m2 znajduje się na 1 piętrze oraz 18 m2 na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 45,98 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł65,29 m² 14 703,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Klimatyczne 4-pokojowe Z dwoma balkonami W kameralnym budownictwie W otoczeniu natury lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na.