dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 292 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

224 000 zł27 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 27 m w Warszawie, idealne pod wynajem. Lokal znajduje się na 11. piętrze bloku z 1986 roku, wyposażonego w windę. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

390 003 zł25 m² 15 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum- rynek uw 1-pok 25 m2 Piwnica` Przedstawiamy Państwu kawalerkę 25 m2 znajdującą się w samym centrum Wrocławia tuż przy Rynku, na ul. Nożowniczej, ( na wprost budynku wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 890 000 zł108 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atuty Słoneczny apartament w spokojnej, malowniczej części Sopotu, zaledwie kilkaset metrów do piaszczystej plaży i brzegu morza. Utrzymany w nadmorskim klimacie Hampton. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

655 000 zł46 m² 14 086 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Armii Krajowej w Krakowie, na parterze czteropiętrowego bloku z 1976 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Ulica Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 900 zł47 m² 16 270,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki - ołtaszyn, agrestowa okolica / 2 pokoje, taras, ogród, garaż Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

345 000 zł49 m² 7 041 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta godna uwagi! W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie z ogródkiem 2 ar o powierzchni 49m2 położone na I piętrze w budynku wolnostojącym w Piątkowej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł47 m² 14 840,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

premium/plac bema/brodatego/3pok./balkon/piwnica/wyspa slodowa Idelne do zamieszkania jak i pod inwestycję! Gotowe do wprowadzenia się! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesne, 47m2, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

786 000 zł50 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 786 000zł Powierzchnia: 50m2 Piętro: 3/3 Pokoje: salon z aneksem + dwie sypialnie Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe, na zasadach cesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dominów

Dominów,lubelskie

438 260 zł52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni projektowej 51,56 m2 na pierwszym piętrze w bloku z windą. W skład, którego wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł55 m² 8 251,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 51,6 m 2 bezczynszowe na zalesiu czynsz dla zarządcy tylko 220 zł dodatkowo komórka lokatorska 3 piętro w nowoczesnym budynku z windą komfortowy apartament z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Posesja ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 43 m2, znajdującego się na drugim piętrze bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 47 m2 usytuowane na drugim piętrze w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie słoneczne. Pokoje niezależne z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 280 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 37,5 m2 - piętro 3/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

295 000 zł37 m² 7 908,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Okazja cenowa! Biuro Nieruchomości ms Home poleca Państwu atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na IV piętrze w bloku z cegły w znakomitej lokalizacji przy ul. Narewska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

287 760 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

455 000 zł58 m² 7 809,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z poddaszem do adaptacji W stanie deweloperskim O powierzchni 58,26m 2 - chrzanów - osiedle południe Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58,26m2 w Chrzanowie, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zorza

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł67 m² 10 164,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem przy ul. Zorza 23 na grunwaldzie Położone na 2 piętrze, składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z przestrzenią jadalną, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie po remoncie przy ul. Makowskiego na Azorach. Lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: makowskiego Przystanek: makowskiego/różyckiego W pobliżu: sklepy, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

524 999 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, wojszyce, ok. J. Lechonia / dwa pokoje 35 M2, taras, ogródek 25 M2, garaż podziemny Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

2 390 000 zł118 m² 20 220 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Mamy do zaoferowania luksusowe mieszkanie z widokiem na Krakow. Mieszkanie jest idealne dla osob ktore chca byc blisko krakowa i czerpac z bliskosci miasta wszystkie aspekty, ale potrzebuja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie dwu pokojowe, o powierzchni 45 m2, z balkonem, położone na drugim piętrze w niskim bloku z 2000 roku, zlokalizowanym w Opolu, dzielnica Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł70 m² 14 332,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do 25.06.2024 Digital Broker prezentuje wyjątkowe mieszkanie , położone na Stegnach przy ulicy Neseberskiej 3. To mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób szukających stylowego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

820 000 zł42 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do zakupu wykończone mieszkanie pod klucz w Bronowicach o powierzchni 45,04 m2 składającego się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł47 m² 10 144 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do sprzedaży atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Dąbrowskiego - przy ul. Żwirki i Wigury w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

598 000 zł37 m² 16 010,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Najlepszy obszar inwestycyjny w Krakowie, gwarantujący stabilną lokatę kapitału. Mieszkanie, które można dowolnie zaaranżować - w zależności od potrzeb. Jeżeli szukasz lokalu, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł53 m² 12 622 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe dogodny układ - Osowa Gdańsk Osowa Mieszkanie o powierzchni 53 m2! W jego skład wchodzą: -Salon połączony z otwartą kuchnią, -dwie sypialnie, -balkon, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł33 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Poranna /krzyki/kawalerka /hit / nowa łazienka / balkon / piwnica Przestronna kawalerka składająca się z jednego pokoju, osobnej kuchni i dużej łazienki. Umeblowana, gotowa do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł35 m² 11 560,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja 1-pok 35m2 Balkon Piwnica. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2 na 9 piętrze 15 piętrowego wieżowca przy ul. Gubińskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 996 zł47 m² 11 817,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica' Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puck,pomorskie

923 760 zł66 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Malachit park to więcej niż tylko piękna lokalizacja - to symbol najwyższej jakości wykończenia. Wspólne przestrzenie apartamentów zostały starannie zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

633 999 zł38 m² 16 640,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

okazja /kopycińskiego/jagodno/ premium/ balkon/ garaż w cenie Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 990 zł27 m² 15 328,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

toplokalizacja/centrum/grabiszyn/stalowa/top/1pok./piwnica/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę w trakcie remontu powierzchni 27m2 na osiedlu Grabiszyn przy ul Stalowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł15 m² 15 266,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla osób, którzy szukają gotowej inwestycji! Pewność zwrotu z inwestycji Brak potrzeby nakładów finansowych Świetnie sprawdzi się w najmie długo jak i krótkoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł44 m² 15 635,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Tarnogaju, mieszkanie zadbane, nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 43,81 m2, składające się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Urokliwe mieszkanie o powierzchni 64 m2, składające się z trzech przytulnych pokoi, z których każdy oferuje wyjątkową przestrzeń do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł127 m² 9 841,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe miejsce Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 860 010 zł193 m² 9 615,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Sześciopokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

529 000 zł50 m² 10 678,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum miasta! Budynek - po generalnym remoncie, media z sieci miejskiej, zamykane podwórko, piękne klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł44 m² 23 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne dwu-pokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza na osiedlu Browar Gdański, z monitoringiem i ochroną całodobową. Do nieruchomości należy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 608 zł69 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,56 m2 w skład którego wchodzą: salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie Przedpokój Łazienka Balkon cena promocyjna 637608 zł, 9300 zł/m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij