dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 349 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

766 000 zł56 m² 13 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem "francuskim" oraz przynależną piwnicą. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Szczepińskiej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Pelplin,pomorskie

340 000 zł64 m² 5 291,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

To 4-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w Pelplinie to idealne rozwiązanie dla rodziny lub osób poszukujących przestronnego mieszkania z dogodnym dostępem do komunikacji. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł38 m² 18 252,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Dzień otwarty w środę 12.06 w godzinach 16:45 - 19:45, możliwość oglądania po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym. Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł99 m² 16 795,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnego, przestronnego, trójpokojowego mieszkania (z możliwością wyznaczenia czwartego pokoju oraz garderoby/spiżarni). Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

566 000 zł39 m² 14 475,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem "francuskim" oraz przynależną piwnicą. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Młodych Techników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

800 000 zł76 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nieruchomości goldhouse oferują do sprzedaży nietuzinkowy dwupoziomowy lokal z dwoma balkonami , miejscem postojowym w garażu i na zewnątrz oraz komórką lokatorską w cenie 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębarzewska

Radom,mazowieckie

380 000 zł67 m² 5 663,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze niskiego bloku, osiedle Południe. Duże, przestronne i słoneczne pomieszczenia. Na podłodze panele i terakota w stanie dobrym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł63 m² 9 814,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne, całkowicie rozkładowe mieszkanie znajdujące się przy ul.Maciejewicza w Szczecinie! Doskonała lokalizacja dla rodziny z dziećmi jak i studentów, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

399 997 zł35 m² 11 527,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja 1-pok 35m2 Balkon Piwnica` Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2 na 9 piętrze 15 piętrowego wieżowca przy ul. Gubińskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie Z garażem W bardzo dobrej lokalizacji - pogoń-Os. Rudna, 500M od wylotu na katowice/warszawę/dąbrowę górniczą drogą S86. 3pokojowe, dwustronne (wschód/zachód) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł58 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ok,Plac Jana Pawla 2 /- 3 pok -rozklad! Na sprzedaż polecam piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 57 m2, po generalnym remoncie, znajdujące się w świetnej lokalizacji przy ulicy Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł63 m² 9 497,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

575 999 zł47 m² 12 255,30 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top okolice Domar 2-pok 47m2 Balkon Garaż Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu o łącznej powierzchni 47m2 znajdujące się przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 217,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe ieeszkanie własnościowe 53,4 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

799 900 zł52 m² 15 477,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Słoneczne, południowo-zachodnie przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie, z unikalnym widokiem na zieleń oraz z przynależnym do mieszkania ogródkiem. Dwupokojowe gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł37 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szukasz swojego wymarzonego lokum w urokliwej okolicy? Digital Broker ma dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 37 m2 w osiedlu Sady Żoliborskie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gombrowicza

Łódź,łódzkie

178 000 zł37 m² 4 842,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,76mkw, przy ul. Gombrowicza 25. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, w której mamy dostęp do ogródka ogólnodostępnego dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Nowa Sól,lubuskie

319 000 zł90 m² 3 542,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,9 m2. Lokal usytuowany jest na parterze w pięknej i wyremontowanej kamienicy w Nowej Soli. Do lokalu dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samorządowa

Kraków,małopolskie

549 000 zł37 m² 14 838 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - funkcjonalny aneks kuchenny - mniejszy przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juranda

Lublin,lubelskie

425 000 zł48 m² 8 891,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy lsm. W skład mieszkanie wchodzą przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, toaleta, łazienka, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

629 999 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 52 m2 na Kurdwanowie, przy ul. Wysłouchów. - mieszkanie zlokalizowane na 11. piętrze wieżowca oferuje niezwykłe widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 077 000 zł70 m² 15 341,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga- rezerwacja mieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na poraniczu Ursynowa i Mokotowa na prestiżowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: - dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

549 000 zł49 m² 11 224,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Niezwykle zadbane i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w budynku z 2012 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu na pograniczu Gdańska i Borkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

465 000 zł67 m² 6 940 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne, wygodne mieszkanie w kamienicy w centrum Obornik Śląskich. W skład którego wchodzi *dwie sypialnie *kuchnia z aneksem *łazienka *przestronny korytarz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

545 000 zł43 m² 12 674,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealne pod inwestycję 43m2 w Markach Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania idealnego pod wynajem, inwestycje. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze ostatniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł70 m² 8 417,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja 3-pok 69,60m2 Lokalizacja Piwnica Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Porannej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla osób ceniących komfort przestrzeni, polecamy mieszkanie usytuowane w ocieplonym, wyremontowanym bloku w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bezpośrednim dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

497 000 zł30 m² 16 567 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Więcej informacji: telefon: maill: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 1-pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł41 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta, otoczone uroczym parkiem. Mieszkanie z dużym , balkonem, gotowe do zamieszkania, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

584 300 zł59 m² 9 946 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie -w centrum miasta! a jednocześnie oddalone od zgiełku Cicha i spokojna okolica, wysokie stare drzewa, ładnie zagospodarowane ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł45 m² 9 131,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 44,9 m2 i usytuowane jest na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

740 001 zł48 m² 15 413,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lux Legnicka 2-pok 48 m2 Apartament Platinum' Na sprzedaż apartament o powierzchni 48 m2 / 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką znajdujący się na parterze. Mieszkanie jest ciche, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Podwawelskie

Kraków,małopolskie

395 000 zł20 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mała, zgrabna kawalerka w uznanej lokalizacji - Os. Podwawelskie - Dębniki w pobliżu Wawelu / Centrum Kongresowego ice Mieszkanie z własna księgą wieczystą, do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Tczew,pomorskie

699 000 zł82 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Atuty Przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub inwestora. Sąsiedztwo terenów zielonych doskonałych do rekreacji oraz pełna infrastruktura w zasięgu kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł60 m² 9 179,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,81 m2 z ogrodem (90-250 m2) w II etapie nowej inwestycji na północy Rzeszowa przy bocznej ul. Warszawskiej (ul. Myśliwska) Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zakupu tego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45m2 usytuowanego na 3cim piętrze w bloku przy ulicy Łanowej w Łodzi. Na mieszkanie składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł47 m² 4 141,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,08 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu III Piastowskim. Oferta na wyłączność biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

448 266 zł33 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze nie jest wliczone do powierzchni mieszkania. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałubińskiego

Radom,mazowieckie

295 000 zł57 m² 5 157,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży duże ustawne mieszkanie w Radomiu os. Planty o powierzchni 57,20m. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

499 000 zł35 m² 14 269,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 34,97 m2 w inwestycji viva piast etap III dewelopera Victoria Dom. Deweloper nie posiada już mieszkań w tym etapie, a odbiór tego etapu planowany jest na.