dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

283 700 zł45 m² 6 311,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin realizacji: III kw. 2019r. Nowoczesna inwestycja o oryginalnej architekturze zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, którą docenią mieszkańcy ceniący ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

207 000 zł33 m² 6 198 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Kawalerka o powierzchni 33,4 m2 w nowej inwestycji w Złotnikach. W budynku jest winda, w ofercie posiadamy mieszkania na wszystkich kondygnacjach. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 921,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piątkowo - Os.B.Chrobrego, 3 pok. 64 m2, parter/iv 379tyś. Doskonała oferta do rodziny jak i na inwestycję. Układ niezależny, świetna lokalizacja, połączenie komunikacyjne to dobra propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

161 492 zł34 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura nowa inwestycja zlokalizowana na ul. Sikorskiego 10 min od ścisłego centrum Rzeszowa. Każdy z trzypiętrowych energooszczędnych budynków będzie przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

194 000 zł28 m² 6 855,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka po remoncie o powierzchni 28,3 mkw. Mieszkanie położone na parterze w wysokim bloku. Kuchnia w pełni wyposażona. Okna pcv, instalacja elektryczna wymieniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

108 000 zł36 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Na sprzedaż oferujemy 2pok wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36m2 położone w Lewinie Brzeskim Układ mieszkania: kuchnia połączona z pokojem sypialnia przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy bardzo atrakcyjne nowocześnie zaaranżowane 2pok mieszkanie o powierzchni 57m2 położone w Lewinie Brzeskim Układ mieszkania : dwa słoneczne pokoje słoneczna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Czarna Woda,pomorskie

75 000 zł66 m² 1 138,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Mariusz Pepliński na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 08-01-2019 o godz. 14:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szarocin

Szarocin,dolnośląskie

74 000 zł49 m² 1 522,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie w Szarocinie koło Kamiennej Góry. Nieruchomość położona na parterze w dwupiętrowej Kamienicy. Lokal o powierzchni 48,6m2. Na powierzchnie składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

54 900 zł46 m² 1 193 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 46 m2 na ul. 1 maja w Sulechowie. Nieruchomość składa się z dwóch jasnych pokoi, dużej kuchni oraz przedpokoju, który jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

129 000 zł19 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Adaptacja poddasza w cichym centrum przy ul. Monte Cassino. Kawalerka oddana w standardzie "pod klucz" do końca maja 2018r. Na podłodze w pokoju panele, łazienka w kaflach, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł86 m² 4 644,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone w świetnej lokalizacji - na zamkniętym osiedlu, wśród zieleni, w pobliżu centrum miasta. W sąsiedzytwie budynku liczne sklepy wielobranżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł35 m² 3 890,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Fantastyczna oferta! piękna kawalerka - do wejścia! niski blok - 1 piętro - mieszkanie środkowe! dąbrowa górnicza - reden - ul. Krasińskiego! nie możesz ominąć tej oferty jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł87 m² 7 220,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

FILM 360(portale wycinają link nasza strona nie) : wirtualny spacer(portale wycinają link nasza strona nie): mieszkanie: obejrzyj film 360 i wirtualny spacer:) Ponadczasowe, eleganckie, a nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł54 m² 7 407 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: tel. Idealne dla rodziny/3 pokoje Z balkonem I klimatyzacją/ gotowe! Słoneczne i ciche trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

146 158 zł34 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z balonem na nowym, eleganckim osiedlu w Górze Kalwarii. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 34,39 m2. Składa się z pokoju (17,33 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł42 m² 5 914,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie / bez pośredników krasińskiego-bydgoskie przedmieście blok /4piętrowy/ cegła z 1978r. 3 piętro- 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą ,przedpokój -42,10m2 oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Balkon / widok na ogródki / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 70,4 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł64 m² 3 881,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Ciekawy układ pomieszczeń,bardzo duża kuchnia z jadalnią i wyjściem na słoneczny balkon,Salon o nietuzinkowym kształcie doskonale doświetlony.Pokój drugi ustawny.Duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

339 633 zł54 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja deweloperska - III etap Kraków - Mistrzejowice (okolice pętli Krakowskiego Szybkiego Tramwaju) Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to dziewięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

279 850 zł48 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie usytuowane jest w klimatycznej i spokojnej części Poznania. Naramowice to wyjątkowe miejsce, dlatego właśnie tutaj postanowiliśmy wybudować kompleks trzech wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

378 909 zł76 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe typu open space z antresolą i balkonem. Usytuowane w spokojnym sąsiedztwie. Do odbioru w listopadzie 2019 roku. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

206 000 zł36 m² 5 700,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja, kontaktując się jak najszybciej możesz liczyć na upust! Promocja jest ograniczona czasowo. Mieszkanie na nowym osiedlu dla Ciebie, ceniących sobie spokój młodych ludzi, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł38 m² 9 657,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8m2 na Woli. Lokal składa się z części dziennej 19m2, sypialni 10m2, łazienki 4m2 oraz 6m2metrowym balkonem. Mieszkanie znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł61 m² 9 457 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta wstrzymana do dnia 21.01.2019 R. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy mieszkanie znajdujące się na prestiżowym i lubianym osiedlu Dębina u zbiegu ulic Belgradzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł61 m² 9 457 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta wstrzymana do dnia 21.01.2019 R. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! uwaga! Mieszkanie dwupokojowe, układ mieszkanie umożliwia przearanżowanie go tak, aby uzyskać dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Dąbrowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł50 m² 4 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w Śródmieściu w pobliżu ch Turzyn. Niski blok, zamykane, zielone podwórko. 2 rozkładowe pokoje (22 i 9 m2). Z większego pokoju wyjście na balkon. osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł59 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze, polecamy! Oferujemy do sprzedaży klimatyczne wysokie mieszkanie w odremontowanej kamienicy z windą tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie ma 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł32 m² 8 796 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów i zagłębia biurowego a także wielu uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

333 800 zł60 m² 5 526,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gdynia cisowa 3-pokoje na sprzedaż Posiadamy w ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie po remoncie i wymianach instalacji: elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszam do prezentacji wyjątkowo pięknego apartamentu klasy premium w ścisłym centrum miasta! Jeśli jesteś miłośnikiem wyjątkowej aury zabytkowych wnętrz to ta oferta jest dla Ciebie! Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

189 000 zł37 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

*** 2 niezależne pokoje *** os.DZIESIĘCINY *** Polecamy słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Dziesięciny w Białymstoku. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł69 m² 7 814,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobry standard w bardzo rozsądnej rozsądnej cenie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,1m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Budynek z cegly.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Czyżyny - Kawalerka - okazja lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Czyżyny. Jest to świetna lokalizacja dla każdego wymagającego klienta. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

275 100 zł36 m² 7 641,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam - marek pernal więckowskiego ok. / świetna lokalizacja Przedstawiam lokal o powierzchni ok. 36,5 m2, który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Łódź,łódzkie

690 000 zł156 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Dwupoziomowy, 5-cio pokojowy apartament o pow. użytkowej 156,5 m wraz z miejscem postojowym w bardzo ładnym, zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Siemianowice Śląskie,śląskie

230 000 zł73 m² 3 151 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Siemianowice Śl ul.Przyjaźni - 4-pokojowe 73m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2-piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

430 000 zł98 m² 4 374,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Klimatyczne i komfortowe mieszkanie, z dwoma balkonami, usytuowane jest na wysokim parterze w niskim bloku z nowej cegły przy ulicy Wrocławskiej. Kameralne, ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

167 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przytulne i komfortowe mieszkanie 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł97 m² 2 257,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży przestronnego stylowego mieszkania z dwoma balkonami położonego w Centrum Wałbrzycha. Lokal rozkładowy, składa si ę z trzech przestronnych pokoi, kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w rejonie ścisłego centrum Kędzierzyna. Mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 46 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni i łazienki,.