dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł48,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

588 400 zł38,76 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 033 zł59,69 m² 9 231,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 4 pokoje - aneks| 59,69 m 2 Duży zabudowany taras. Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na IV kwartał 2026 roku. Obecny stan zaawansowania robót jest przyspieszony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje wyjątkowe czterpokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest na Wyczerpach - przy ul. Norwida. Dostępny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia mieszkanie w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w cichej i zielonej części północnej strefy miasta. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82 m² 3 646,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z działką .okolice Lubina, Niemstów , 299 000,00 zł, sprzedaż. Prezentujemy Państwu na sprzedaż parter budynku położonego w Niemstowie na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł52 m² 14 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Suchodolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1953 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42 m² 11 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem idealne pod dwupak inwestycyjny lub trzy pokoje po przeniesieniu aneksu kuchennego. Lokal w wyremontowanym budynku z windą przy Magnolii, bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,99 m² 7 427,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Oświęcimiu przy ulicy Żwirki i Wigury, położone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,50 m² 2 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal przeznaczony do adaptacji na mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowany na 4 kondygnacji budynku zlokalizowanego w Raciborzu przy ul. Opawskiej - kamienica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62 m² 10 145,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na czwartym (ostatnim) piętrze ceglanego budynku z 2000 roku przy ulicy Szeligowskiego na Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 43,40 m , położone w Tczewie przy al. Zwycięstwa 15, na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,49 m² 4 954,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe, bezczynszowe, resko. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł60 m² 23 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż apartament 3 - pokojowy wykończony Z najwyższych materiałów W apartamentowcu aura 40 W centrum gdańska lokal: lokal o powierzchni użytkowej 60 m2 składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł60,40 m² 7 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Agrestowej położony jest na czwartym piętrze, co gwarantuje prywatność i ciszę. W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,położone zaledwie 300 m od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowym, prestiżowym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu-pokojowe klimatyczne mieszkanie w kamienicy usytuowane na drugim pietrze , bez windy , obok Konesera. Wysokość pomieszczeń 3 metry , dwustronne ( orientacja wschód -zachód ) - widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** świetny układ mieszkanie na I piętrze *** Jeśli szukacie mieszkania z wygodną, funkcjonalną przestrzenią, gotowego do szybkiego wprowadzenia zatrzymajcie się na chwilę. Układ zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 172 zł55,76 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 159 zł43,74 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dzień otwarty W centrum zabrza - 25 kwietnia! Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji? To idealny moment! Zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę (25.04).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 816 zł44,31 m² 10 196,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 592 zł43,08 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w centrum Bolkowa Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Bolkowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł21,34 m² 14 761,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super lokalizacja Wrocław ul. Przyjaźni! Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna z balkonem. Lokale w pełni wykończone gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cena obejmuje kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Wyspiańskiego, piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m , położone przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal typu studio Na sprzedaż przytulny i w pełni wyposażony apartament położony w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Hofmana - miejscu, które pozwala odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 41 m 2pokoje ogródek miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł96 m² 8 697,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Good Life Nieruchomość prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Granicznej 4a. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

101 500 zł43,76 m² 2 319,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie raciborskim przy ul. Jesionowej 11. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Świnoujścia, przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie jest jasne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,90 m² 10 177,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:3/34

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! W centrum Piaskowej Góry, przy ulicy Miłosza, 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku Świetna lokalizacja, wszędzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Oleśnicy przy ul. Leśnej 6a! W ramach projektu powstało 40 funkcjonalnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł44 m² 16 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec bardzo wysoki; Standard mieszkania: stan deweloperski; Dodatkowo: winda, balkon, klimatyzacja; W pobliżu: Akademia Górniczo Hutnicza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł65,57 m² 36 586,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, prestiżowej inwestycji z 2017 roku, która powstała na granicy Gdańska i Sopotu, zaledwie 5 minut pieszo od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 293 000 zł84 m² 15 392,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 4 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.