dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 253 ogłoszenia

715 000 zł72,78 m² 9 824,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym stylu - Osiedle Willa Park, rybnik - Wielopole Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 362 zł42,15 m² 11 610,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

680 915 zł59,21 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 405 zł50,94 m² 11 727,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem w centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36,08 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu kawalerkę zlokalizowaną na Bronowicach. Mieszkanie o powierzchni 36,08m2 znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku z lat 60 XX wieku. Na powierzchnię lokalu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 828 zł58,41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w Niepołomicach Podłężu | Kameralne osiedle z garażami i placem zabaw. Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkania o powierzchni 56-60 m2 w nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,23 m² 14 184,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim Z gotowym projektem architekta wnętrz! komórka lokatorska W cenie! spektakularny widok Z balkonu na panoramę miasta! przeszklona zabudowa balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

516 800 zł51,69 m² 9 998,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w centrum z widokiem na miasto i park. Blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Białostockiego Przestronne, bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego 3 położonego w Świętej Katarzynie przy ul. Kolejowej 1. Budynek w którym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świnoujście top! Seaside Garden ul. Marii Konopnickiej + fv Zapraszam do zakupu apartamentu 2 pokojowego. Bardzo dobra cena sprzedaży! Do plaży 150 m. Aparatment zlokalizowany przy ulicy Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 760 zł53,82 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu na Helu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To miejsce łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł57,70 m² 16 793 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, luksusowo wykończone mieszkanie w sercu Białegostoku Jurowiecka 22 Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł48,25 m² 13 036,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 16 | I piętro | 59,23 m Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią, położone w cichej części inwestycji od strony ul. Komitetu Obrony Robotników. To.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po generalnym remoncie w 2024r. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31 m² 19 322,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 31.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 330 zł84,36 m² 19 800,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł28,30 m² 4 911,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,28 m2 położone na 1. piętrze kameralnej, jednopiętrowej kamienicy. Nieruchomość stanowi pełną własność z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł32,68 m² 4 253,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna Inwestycja lub Pierwsze Mieszkanie! Kawalerka na Sprzedaż w Krajence (ul. Domańskiego) Szukasz idealnego miejsca na start , które nie obciąży Twojego budżetu? A może rozważasz pewną.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł46,61 m² 7 852,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żabno | 3-go Maja 11 | 46,61 m | 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,61 m, położone na 2. piętrze w budynku na osiedlu 700-lecia w Żabnie. Lokal daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł66,42 m² 8 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 60,1 m w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż oferujemy nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł55,70 m² 13 070,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków, podgórze Duchackie - 3 pokojowe mieszkanie, 55,7 m Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 928 zł63,60 m² 11 366,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3.pokojowe 63,6m2, znajdujące się na parterze w inwestycji PREMIUM. Dodatkowo - taras z ogródkiem. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, parter, duży balkon Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 60 m2, znajdujące się na parterze w bloku dwupiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atuty: w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd na gwarancji, kuchnia na wymiar - gotowe do zamieszkania od zaraz Świeżo po remoncie generalnym, remont zakończony w II połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 580 zł39,64 m² 10 256,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł56,65 m² 14 298,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkałego, czteropokojowego mieszkania w standardzie premium, świeżo po wykończeniu w 2026 r. w nowym apartamentowcu w Inwestycji Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł48,03 m² 7 703,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

a sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03 m , położone na I piętrze w inwestycji mkm Włynkówko. To funkcjonalny lokal z dobrze zaplanowanym układem, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie , odrębna własność, z balkonem umeblowane i wyposażone Barbara Kwiatkowska   Licencja nr 28861 Serdecznie polecam bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł40,54 m² 4 316,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na IV piętrze w bloku przy ul. Karkonoskiej w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38m składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,50 m² 15 975,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę trzypoziomowego lokalu mieszkalnego w domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 315 zł37,47 m² 20 745 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się: - przestronny salon - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 193 zł50,07 m² 11 567,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 1986 roku przy Placu Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł51,16 m² 7 916,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 duże pokoje 51 m 2 łazienki 3 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,20 m² 12 010,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.