dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 000 zł47,96 m² 11 655,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc i bez prowizji dla kupującego Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogrodem Radzymin, ul. Szafranowa 47,96 m + ok. 70 m ogrodu Oferujemy na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,07 m² 7 792,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Nowa super oferta! z możliwością przerobienia na 3 pokojowe. Rewelacyjne mieszkanie w przepięknie położonym budynku. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł71 m² 10 352,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowy wyjątkowy apartament Przestronny i nowoczesny o powierzchni 71m2 oraz ogromnym tarasem około 15m2 stan.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż luksusowe apartamenty w Międzyzdrojach 150m od plaży. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów w odrestaurowanym budynku. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 655 zł33,35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 1-pokojowe z oknem w kuchni, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

169 700 zł41,62 m² 4 077,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 41,62 m , położony na parterze dwupiętrowej kamienicy w miejscowości Karczyn (gmina Kondratowice, powiat strzeliński).

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł42,13 m² 5 150,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 42,13 m , położonym przy ul. Kolonia Rospontowa w Chrzanowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 029 072 zł63,94 m² 31 734 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży eksluzywne apartamenty inwestycyjne i mieszkania 1-3 pokojowe w samym cercu Mazur przy jeziorze Mikołajki i Tałty z własnym portem W przestrzeniach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnych szeregach na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Zdjęcia wykończonego wnętrza są zrobione identycznego mieszkania jakie było.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje w centrum Grójca | 52 m | ul. Laskowa Na sprzedaż: mieszkanie w centrum Grójca, ul. Laskowa Lokal o powierzchni 52 m , położony na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klasyczne 3 pokojowe stare miasto ulica pawlikowskiego Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy przy ulicy Pawlikowskiego, cichej i spokojnej uliczce nieopodal ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Południe | Osiedle Novelo | 41 m | pod klucz Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Jagiełły, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60.00 m2. Lokalizacja:Na Ostatnim Groszu. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Lawendowe Wzgórze na Gdańskim Jasieniu. Mieszkanie: w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nobil House prezentuje do sprzedaży położony na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, atrakcyjny apartament o pow. 112,63 m2, aktualnie przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł33 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż kawalerka z duszą i charakterem. Z przyjemnością prezentujemy możliwość zakupu wygodnej i dobrze wyposażonej kawalerki o powierzchni 33 m2 w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,43 m² 13 792,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,43 m2. W skład mieszkania wchodzą: * 3 pokoje * garderoba * oddzielna kuchnia * łazienka Do mieszkania przynależy komórka oraz piwnica. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Odnowiciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 596 zł40,67 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 2 pokoje | 7. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł24 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m w świetnej lokalizacji Dzierżoniów, ul. Rzeźnicza 2b, zaledwie kilka minut od Rynku. Mieszkanie do remontu, co daje pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku, w miejscowości Ostrzeszów. Nieruchomość posiada powierzchnię 52m2 oraz przynależną do niej piwnicę i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie z balkonem 47,78 m , Darłowo, ul. Wieniawskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w nadmorskiej miejscowości Darłowo!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Apartamentowiec Waterlane Vintage mieści się w znakomitej, a jednocześnie kameralnej lokalizacji, w samym centrum Gdańska. Z okien rozpościera się widok na Stare Miasto Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 236 000 zł87,22 m² 14 171,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 87,22 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Kosocicka 98. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł71,30 m² 15 427,77 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zabudowa szaf z funkcjonalną przestrzenią do pracy, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Funkcjonalna kuchnia, wykonana pod wymiar, odpowiednio dobrany sprzęt agd oraz nowoczesne rozwiązania np.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł61,33 m² 17 772,71 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Adres: ul. Jesionowa, wrocław Cena: 1.090.000 zł - w cenie 2 miejsca postojowe zależne w garażu podziemnym Powierzchnia: 61.33 m | taras.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł119,34 m² 6 787,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na piętrze o powierzchni 105,71m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wyjątkowe połączenie miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł66,50 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jedyny taki W pszczynie! aprtament pod klucz 4-pokojowy w Centrum Pszczyny , 200m od Rynku! Nowe, atrakcyjne osiedle w centrum Pszczyny w samym Sercu Pszczyńskiej Starówki oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: świdnica-Centrum, nowe budownictwo, apartamentowiec z windą. Parę kroków do Rynku, w zasięgu stacja pkp, przystanki autobusowe, wszelkie niezbędne sklepy i usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 318 zł25,64 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj, autobus, niedaleko pkp/skm Gdańsk Główny. W ofercie lokale: - z pakietem rabatów, cena brutto - lokale jako apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł186 m² 23 924,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament W kameralnym budynku W starym wilanowie Taras I 5 pokoi | Klimatyzacja | Zielona i kameralna lokalizacja | Dwa miejsca w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 140 zł51,72 m² 15 779,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, komfort i lokalizacja? Czy to jest dla Ciebie ważne? W nowej inwestycji na Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł58 m² 16 810,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Ogrodowej w Warszawie o powierzchni całkowitej 58 m2 z loggią o powierzchni 2 m2, składające się z: przedpokoju Salonu Dwóch Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,70 m² 10 471,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 46,7 m2 w ścisłym centrum Rzeszowa. Przy bloku znajduje się parking zamykany szlabanem na pilota. Dodatkowo.