dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

279 000 zł58 m² 4 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w Szczawnie-Zdroju - renomowanej miejscowości uzdrowiskowej. Lokal o funkcjonalnym układzie, do remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł47,55 m² 14 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6, a partament nr 1 położony na parterze , od strony wschodniej powierzchnia 47, 5 5 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,50 m² 17 345,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Mieszkanie dwupokojowe z garażem sprzedaż Ciche, umeblowane mieszkanie na ul. Woronicza ma powierzchnię 56,5 m2 składa się z: salonu z ogromnymi oknami o powierzchni: 24,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł121,20 m² 19 224,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 121,2 m z imponującym tarasem o powierzchni aż 120 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A4 Mieszkanie o powierzchni 42,60 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 932 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wyjątkowe połączenie miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49,70 m² 11 468,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49,7 m, usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2010 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Puławach o powierzchni 59,30 m Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów? To.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,30 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Głogów, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Głogowie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 715 zł49,74 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, które nadążą za Twoim tempem | Blisko Natury, szybko w Centrum Szukasz bazy, która łączy spokój zielonej okolicy z technologicznymi nowinkami i sprawnym dojazdem do serca.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w zadbanej kamienicy w samym centrum miasta. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł91,90 m² 8 150,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże, ustawne I jasne 3 pokojowe mieszkanie W topowej doskonałej lokalizacji W samym centrum poznania. Mieszkanie znajduje się na III piętrze IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,03 m² 12 489,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu mieszkanie z wyjątkowym klimatem, dla konesera przedwojennych kamienic perełka! lokalizacja Centrum Karpacza w otoczeniu ładnych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,45 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cześć Poszukiwaczu Domowego Szczęścia! Masz ochotę na nowe mieszkanie, które emanuje pozytywną energią? W krainie, gdzie domy opowiadają swoje historie, a klatka schodowa jest jak magiczna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na dzielnicy Orunia przy ul. Równej w 2 piętrowym bloku wybudowanym w 1997 roku. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości - 70,5.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł48,12 m² 10 743,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń, który zapewnia funkcjonalność i swobodę aranżacji? A może zależy Ci na świetnej lokalizacji z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,80 m² 4 679,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | Piechowice | 74,76 m | garaż | ogródek | widok na Zamek Chojnik Oferuję na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 74,76.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 030 zł67,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,35 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,09.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 150 zł63,50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących duże powierzchnie. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł27,83 m² 19 583,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania typu studio o powierzchni użytkowej niespełna 28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta apartamentu wakacyjnego w Czarnej Górze. W sąsiedztwie kompleksu narciarskiego z przepięknym widokiem na otaczające góry. Apartament z 2014 roku o powierzchni 27 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł50,60 m² 10 494,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,6 m , położone na 2 piętrze przy ul. Kiełczowskiej 131 we Wrocławiu. Mieszkanie dwustronne salon od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 400 zł76,84 m² 7 878,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m , zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą, na nowo powstałym osiedlu przy ul. Dębickiej ( adm. Nosówka). Na tym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 284 zł71,12 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40,60 m² 14 778,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przestronny apartament ze strefą Wellness, basenem, jacuzzi, saunami i wiele innymi atrakcjami Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz miejsca, które łączy luksus, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 2 pokoje Z własnym miejscem postojowym pruszków Miejsce dodatkowo 20 tys zł (obligatoryjne do kupienia) W pigułce: powierzchnia: 50 m (I piętro w kameralnym, III-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41 m² 15 306,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1840

Wrocław ul. Żeromskiego 41 | 41 m | brak prowizji po generalnym remoncie | wysoki standard | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja mieszkaniowa verde park w Brzegu przy ul. Małujowickiej kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz bez prowizji biura! "verde park" to 96 nowych lokali mieszkalnych na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł31,60 m² 12 341,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży kawalerka z możliwością wyodrębnienia 2 pokoi w znakomitej lokalizacji- os. Dąbrowskiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 31,6m2 - piętro: 3 z 4 - balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł88,60 m² 10 372,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: jasne i przestrzenne mieszkanie ładna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 559 zł77,58 m² 9 223,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 625 zł43,35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł63,60 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkania zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku w Koziegłowach przy ul. Poznańskiej. Na powierzchnię 63,6 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł47 m² 5 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu M3 do sprzedaży w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 904 zł45,88 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł53,97 m² 5 614,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m2 usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Dmowskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 847 zł59,83 m² 14 304,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 59,83.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z najemcą , co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (umowa na czas określony - obowiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł104,73 m² 11 906,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

| atrakcyjny apartament Z dwoma balkonami oraz dwoma miejscami postojowymi I komórką lokatorską Nowoczesny apartament o pow. użytkowej 104,73m2, usytuowany na kameralnym osiedlu.