dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

799 000 zł48,80 m² 16 372,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Targówku (bródno) w świetnie skomunikowanej części miasta, idealnej zarówno do życia, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 744 zł85,14 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 500 zł95,26 m² 13 064 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.129, dwie loggie: 2,22 m + 14,06 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł25,74 m² 15 928,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - gotowa do odbioru w stanie Deweloperskim Klucze na 30 marca 2026 Bezpośrednio od Dewelopera przkładowa załączona aranżacja przedstawia możliwość wydzielenia aneksu sypialnianego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mint Property prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 2008 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł47,35 m² 11 003,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Piastowskiej. Mieszkanie rozkładowe, z dużego pokoju wyjście na balkon, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł54,80 m² 17 700,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Freedom Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego w kameralnym domu 3-rodzinnym przy ul. Plac Wolności w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,08 m² 11 858,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: * 15 minut autem do Gdańskiej Starówki, * 100 m do przystanku autobusowego , * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, * cicha i spokojna okolica, * w okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł114 m² 20 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

To miejsce ma w sobie coś, czego nie da się podrobić przedwojenny charakter, światło, przestrzeń i historię zapisaną w detalach. Kamienica przy ulicy Rozbrat 20 to adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 630 zł43,40 m² 14 438,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 43,40 m2 | józefosław I 626 630 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,65 m² 7 115,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia | W pełni wyposażone | bydgoszcz leśne Jeżeli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką, a nie z ekipą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,79 m² 19 410,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79m2, usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z windą, wybudowanym w 2003 roku przy ulicy Bluszczańskiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach. Mieszkanie położone jest w spokojnej miejscowości jasieniec gmina Kruklanki. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł70,57 m² 9 196,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-poziomowy z ogrodem - nr 01/2 - mieszkanie jak dom Lokalizacja: chrosna / gmina Liszki - tuż obok Krakowa i Balic Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, zieleń i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

3 517 275 zł101,95 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o pow. 101,95 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 800 zł41,15 m² 15 620,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł48,28 m² 13 856,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,28 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70. XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł121 m² 16 528,93 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe | 120 m | Centrum Warszawy | 12. piętro | Winda | Loggia | Garaż podziemny Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł122,70 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, dzielnica Zosinek. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na dzielnicy Zosinek w Legnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42,74 m² 10 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Blisko lotniska a w ciszy. Dwupokojowe mieszkanie w Balicach. Jeśli szukają Państwo mieszkania blisko terenów zielonych to zapraszam do Balic. Budynek położony jest przy niewielkim skwerku na.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł55,60 m² 14 550,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - 5 pokoi - Mokotów okolice Warszawianki Mieszkanie wykorzystywane inwestycyjnie - dobra stopa zwrotu Jak najbardziej można wykorzystywać na własne potrzeby - możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł54,97 m² 18 337,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł35,40 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

791 860 zł47 m² 16 848,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, kameralne mieszkanie Z balkonem 10 m kraków, zieleń, cisza, garaż Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w kameralnej, niskiej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,80 m² 10 857,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,23 m² 6 701,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego bloku znajdującego się przy ul. Bałtyckiej. Ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, okna pcv, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,53 m² 10 336,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na piętrze w zabudowie szeregowej dwulokalowej w Zaczerniu Jest to kameralne osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na panoramę bydgoszczy, znajdujące się w wieżowcu, w centrum miasta. Pomieszczenia: 46 m 2 - salon 16 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Ofiar Oświęcimia. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do zamieszkania od zaraz. Status prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43 m² 23 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 43 m2 po generalnym remoncie w atrakcyjnej części warszawskiej Starej Pragi Północ. Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,16 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | 2 sypialnie | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Niemcewicza. Świetna lokalizacja, która gwarantuje wygodę życia na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł58,95 m² 17 981,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i jasne 3 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Cena przed promocją: 1 108 000 złna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,43 m² 6 147,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny / usługowy w zabytkowej kamienicy przy ul. 11 Listopada w Bielsku-Białej, o powierzchni 50,43 m , położony na 1 piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny apartament znajdujący się w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy, która łączy w sobie urok przeszłości z wygodą współczesnego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 550 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.