dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 253 ogłoszenia

299 000 zł52,71 m² 5 672,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Paczynie 52 m , wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52 m , po generalnym remoncie wykonanym w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,90 m² 14 938,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,9m2 (po podłodze 74m2), położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Wesele, bronowice. Blok bez windy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Działdowo, ul. Biedrawiny 6 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , położone na IV piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł51,53 m² 9 062,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeśli to czytasz, to znaczy, że coś Cię zaintrygowało Welcome to the Szubin. Masz teraz dwa scenariusze do wyboru jak Neo w Matrixie, ale bez jedzenia cukierków od obcego dziada na ulicy Scenariusz.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł38,95 m² 949,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 38,95 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 4 wraz z udziałem wynoszącym 119/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 460 zł59,10 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Szczecina.Kupujący nie płaci podatku PCC. O prowizji do Biura! Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 44,41 m2 wykończony w najwyższym standardzie, podobnie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł79,81 m² 9 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie w centrum Rumii. Atuty nieruchomości: *powierzchnia: 79,81 m *liczba pokoi: 4 *balkon + piwnica *pełne umeblowanie *gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24,80 m² 17 701,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka w Sopocie przy ul. Jacka Malczewskiego - idealna inwestycja lub mieszkanie nad morzem Najważniejsze informacje: cena: 439 000 zł Powierzchnia: 24,8 m Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,83 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Oferta na wyłączność biura.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł37,88 m² 18 189,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Międzyzdroje, lokal (w księdze wpisany jako użytkowy typu apartamentowego) o powierzchni 37,88m2 położony 50m od promenady i zejścia na plażę. Salon z aneksem kuchennym, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94,70 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł42 m² 21 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament w sercu Zabłocia - wysoki standard, prestiżowa lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż stylowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,75 m² 12 553,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, takiego, które możesz zaprojektować i dostosować do swoich potrzeb to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47,64 m² 12 804,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny 2 pokojowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku zlokalizowanym nad rzeką, na Kępie Parnickiej. Apartament znajduje się na Osiedlu Nowa Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 688 zł36,48 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł321,04 m² 8 877,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż poniemiecka willa usytuowana w doskonałej lokalizacji na starym Pogodnie. Obecny układ domu to dwa oddzielne mieszkania, plus strych do adaptacji co stanowi dodatkowy atut dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 960 zł53,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł54,20 m² 20 848,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, mieszczące się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze | Sztum, ul. Kopernika | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka po świeżym remoncie, położona na parterze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł39,51 m² 15 945,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,51 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł50,86 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,86 m , położone w zadbanej kamienicy na Nowym Mieście, bezpośrednio przy Parku Sobieskiego. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł66,55 m² 7 648,38 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, gdzie wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki? To oferta idealna dla Ciebie! Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,55 m w samym sercu Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,90 m² 11 980,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż świetne mieszkanie z dużym potencjałem.