dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mazowiecka

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu ,piekary A, w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary bądź na wynajem jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe w stanie deweloperskim z garażem na 2 samochody w bryle budynku oraz ogródkiem do wyłącznego korzystania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 mkw. położone w zielonej okolicy na Rżące przy ul. Rydygiera. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 2/2. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

272 000 zł44 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Chrobry w Głogowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

912 696 zł67 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc. W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na terenie całego Krakowa. Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

1 285 000 zł45 m² 28 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy! - do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 45 m2 na ul. Koletek - dzielnica: (stare Miasto ). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 5 piętrowym budynku z 2015 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

700 000 zł38 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania bezpośrednio od właściciela dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lea 75 Mieszkanie 38m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

241 866 zł28 m² 8 570,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania: przestronne mieszkanie o powierzchni 28,22 m , zlokalizowane w Kleszczewie, zaledwie 10 min od Poznania. Doskonała opcja dla tych, którzy cenią ciszę i przyrodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego, po generalnym remoncie zaprojektowanym przez architekta. Mieszkanie o powierzchni 20 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania który ułatwi podjęcie decyzji już na etapie oferty! Prezentujemy Państwu mieszkanie o łącznej powierzchni 48,2 m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

366 000 zł52 m² 7 102,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na osiedlu kopernika. Mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

502 740 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Kompleks mixed-use łączący funkcje mieszkaniowe, usługowe, biznesowe i kulturalne. Tutaj najlepsze tradycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł36 m² 21 074,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Urokliwe mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku, na Osiedlu Szwoleżerów, zaprojektowanym przez Halinę Skibniewską. Dwa ustawne pokoje z dużymi oknami z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

497 400 zł52 m² 9 565,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

923 000 zł47 m² 19 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzbowa

Wieliczka,małopolskie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

4 lub 5 pokojowe mieszkania z balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 4 lub 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m 2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

1 356 999 zł108 m² 12 597,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Serdecznie polecam na sprzedaż 4pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 107,72m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w pięciopiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Poznań,wielkopolskie

592 713 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3- pokojowe 5 min od rondo śródka - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Mieszkanie o pow. 59,87mkw jest bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne, mieszkanie o powierzchni 51,95 m . umieszczone na II piętrze w 8 piętrowym bloku z 2007 roku, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

946 500 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł63 m² 19 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w sercu Dolnego Mokotowa, w cichej i zielonej okolicy na Sielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł43 m² 12 534,90 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 43,20 m2 w bloku z 2014 r. z windą przy ul. Antoniego Słonimskiego 3j. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53,9 m . umieszczone na I piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w samym sercu Mokotowa. Dzielnica łącząca nowoczesność z historią. Do zalet należy zaliczyć świetną infrastrukturę, liczne szkoły i przedszkola, wyższe uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

1 499 925 zł75 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i przestronne mieszkanie w kameralnej części Miasteczka Wilanów przy ulicy Kazachskiej. Przytulne, dwustronne, niezwykle jasne i ciche. Idealna lokalizacja - między uliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

975 240 zł35 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze!widok na morze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 950 zł60 m² 9 999,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Would you like to find your new home in Wrocław or the nearby areas? With access to almost every property development in the city, your home is just a phone call away. Whether you prefer a modern.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Nowa Praga na Pradze Północ w pobliżu stacji metra Szwedzka. Lokal położony jest na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 257 992 zł70 m² 17 884 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami dla tych, którym zależy na prywatnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dobrzyń nad Wisłą

Dobrzyń nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Grochowalsku, województwo kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina Dobrzyń nad Wisłą. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Gdańsk żabianka Na sprzedaż słoneczne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni, - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł62 m² 8 892 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w zadbanym budynku, w świetnej lokalizacji przy ul. kupieckiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,74 m2, powierzchni całkowitej 67 m2 (skosy 5,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 002 960 zł63 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezprowizyjny - głowackiego Oferujemy do zakupu mieszkanie o powierzchni 63 m2 (salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, osobna toaleta, przedpokój) w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żychlin

Żychlin,łódzkie

190 000 zł48 m² 3 941,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do zakupu, mieszkanie na Osiedlu Traugutta w Żychlinie. Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

529 000 zł26 m² 20 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W naszej ofercie ładny i gotowy apartament mieszkalny o powierzchni 26 m2, położony w kompleksie Bel Mare. budynek Aqua 1 przy ul. Bosmańskiej w Międzyzdrojach). Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie, mieszkanie trzy pokojowe położone w Śródmieściu, opola w rejonie ulic 1maja, robotniczej, zapolskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 279 000 zł58 m² 21 994,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1959 r. Budynek z windą. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne: widok na ul. Marszałkowska i na patio. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na 8. piętrze w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Jelonki. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

619 000 zł48 m² 12 778,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Mam do sprzedania zadbane mieszkanie 2 pokojowe w Jòzefosławiu koło Piaseczna przy ul.Geodetów 45 w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.