dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

353 000 zł45 m² 7 844,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu w pełni wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum miasta o powierzchni użytkowej 45 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł67 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo słonecznego i ciepłego mieszkania o powierzchni 67,2 m, usytuowanego na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Śląskiej. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielęckiego

Radlin,śląskie

175 000 zł40 m² 4 342,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pięknie wyremontowana, duża kawalerka - Radlin ul. Mielęckiego. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,30 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku dwukondygnacyjnym (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

W naszej ofercie sprzedaży znajduje się mieszkanie które stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz bliskość do natury, jednocześnie nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rudna Mała,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 316,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja blisko Rzeszowa! Świetna komunikacja z autostradą A4 oraz lotniskiem w Jasionce. Brak poadtku pcc. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

260 000 zł56 m² 4 667,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam do sprzedania mieszkanie M4 55,70m2(3 pokoje)przy ul.Zielonej 1(parter) Mieszkanie takie jak na zdjeciach czesciowo do remontu(Lazienka). Blok jest zmodernizowany i ocieplony,domofon i duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł65 m² 10 514,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam piękne 3 pokojowe mieszkanie w niewielkiej odległości od Jeziora Dąbie! Osiedle zamykane z miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,58 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

546 695 zł50 m² 11 028,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, położone blisko Centrum miasta, doskonale skomunikowane. Mieszkanie posiada 2 sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, korytarz idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł84 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym widokiem na Marine Port Popowice. Apartament składa się z : *duży przestronny salon z aneksem kuchennym *sypialnia z dużą garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

679 000 zł60 m² 11 393 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Piękne słoneczne mieszkanie w centrum Katowic z widokiem na Spodek, dwa balkony! Lokalizacja: katowice al. Korfantego Opis: oferujemy na sprzedaż piękne słoneczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rokitki

Rokitki,pomorskie

304 000 zł36 m² 8 351,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie w spokojnej lokalizacji blisko lasu, jeziora. Budynek w dużej odległości od innych. Udogodnienia: wózkarnia Winda W okolicy inwestycji znajduje się las Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł82 m² 11 540,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz rodzinnego, przestronnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy? Oferuję 3-pokojowe, 2-poziomowe rozkładowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Berensona. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fundamentowa

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł59 m² 11 469,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania W świetnym, spokojnym miejscu? atuty: - idealny dostęp do obwodnicy Trójmiasta, - 3 min pieszo)do przystanku autobusowego, - 8 min samochodem do Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł41 m² 14 948,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe I komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł76 m² 18 407,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w przedwojennej kamienicy na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej 14. Doskonała lokalizacja, dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

375 706 zł25 m² 14 832,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z tarasem i małym ogrodem położona w doskonałej lokalizacji - 2 min od przystanku tramwajowego. Mieszkanie położone w okolicy z licznymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł95 m² 4 746 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w kamienicy? Zależy Ci na przestronnych, wysokich wnętrzach? Chcesz zamieszkać w kamienicy w doskonałej lokalizacji? Jeśli tak, to zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł60 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego wykończonego w wysokim standardzie z łatwym dostępem do centrum miasta ta oferta może Cię zainteresować! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

458 000 zł36 m² 12 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie bezpośrednio i bez prowizji! Opis mieszkania: do własnej aranżacji 35,24 m2 2 pokoje Osobna widna kuchnia Nowe grzejniki Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł32 m² 15 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży umeblowane jednopokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, przy lesie, na dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł18 m² 23 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży ładną funkcjonalną kawalerkę, w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Warszawy w dzielnicy Ochota, przy ul. Racławickiej, w nowej obniżonej cenie 429 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Łódź,łódzkie

538 959 zł58 m² 9 331 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które z pewnością szybko się wynajmie, ponieważ okolica jest chętnie wybierana z powodu bliskości do Manufaktury, zaledwie 2km. tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

868 775 zł74 m² 11 772 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 08-2025), mieszkania w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne, duże 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

472 930 zł37 m² 12 638,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! nowa inwestycja! tylko W sierpniu! miejsce postojowe gratis! Szukasz nowego mieszkania ? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

439 999 zł44 m² 9 887,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdyni Chyloni. Jest to perełka w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m. Położone na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy. W rejonie Bieżanów-Prokocim na osiedlu Na Kozłówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

520 000 zł36 m² 14 348,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie znajduję się na ul. Celarowskiej 22 Idealne dla pary, singla lub na wynajem długoterminowy, czy też krótkoterminowy. Atrakcyjna okolica, doskonała komunikacja, parki, restauracje, salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

678 999 zł61 m² 11 129,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Krzycka | Blisko parku | 3pok | Rozkład!. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, przy ul. Krzyckiej. Okolica super skomunikowana z resztą miasta, blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Kraków,małopolskie

1 068 000 zł67 m² 15 845,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z propozycją zakupu trzypokojowego mieszkania z balkonem i piwnicą o łącznej powierzchni 67,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

670 000 zł50 m² 13 535 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bieżanów w Krakowie w rejonie ulicy Bieżanowskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 602 000 zł110 m² 14 510,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I metro I 4 pokoje I słoneczne Piękny i słoneczny Apartament znajduje się na II piętrze w czterokondygnacyjnym Budynku Składa się z 4 pokoi: dużej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcepanowa

Smolec,dolnośląskie

899 000 zł137 m² 6 557,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Duże mieszkanie w kameralnej zabudowie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni całkowitej ok. 137,09 m2. Powierzchnia strefy wejścia oraz piętra stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Habenda ul. Wielkopolska II Jasne i przestronne mieszkanie, 2 pokoje w trzy piętrowym budynku II Parking + komórka II Wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja II Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

359 000 zł49 m² 7 289,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy przestronne dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na ósmym piętrze ocieplonego bloku przy ul. Pabianickiej. Mieszkanie z funkcjonalnym układem, idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szramka

Zabrze,śląskie

209 000 zł49 m² 4 241,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

M3 W Dobrej Cenie i Świetnej Lokalizacji *kliknij* - Do remontu / odświeżenia Plusy Nieruchomości: + dobra cena z metra + niskie koszta utrzymania (374 zł /msc) + częściowo umeblowane +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarków

Lubin,dolnośląskie

239 500 zł37 m² 6 472,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju oraz przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł48 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Miło nam przedstawić mieszkanie na sprzedaż blisko centrum Rzeszowa przy ulicy Kujawskiej Mieszkanie świetne pod inwestycje oraz dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie posiada przeszło 47,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł106 m² 12 760,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam do sprzedaży duże i przestronne mieszkanie znajdujące się w Ursusie przy ul. Chełmońskiego, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ, z podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł45 m² 15 328,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na pradze - południe Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: mieszkanie 2 pokoje o pow.