dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

399 999 zł32 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie idealne pod wynajem Opis mieszkania Kawalerka (pierwotnie składało się z dwóch pokoi) o powierzchni 31,6 m2, kuchnia położona we wnęce, na wpół otwarta na salon i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

497 400 zł52 m² 9 565,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! idealny układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

653 000 zł33 m² 19 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32.6 m2 z balkonem przy ul.Biskupa Prandoty 10. Mieszkanie będzie gotowe do odbioru na przełomie 2024/2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock

Otwock,mazowieckie

995 000 zł145 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Otwock | segment środkowy | sprzedaż | 145M2 | 100M2 działki | 995 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest 3 - kondygnacyjny funkcjonalny, przestronny segment o powierzchni użytkowej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Wrocław, borek Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na Wrocławskich Krzykach. W skład mieszkania wchodzi: * 2 pokoje * Przedpokój * Kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł46 m² 10 845,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania komfortowy, w pełni wyposażony apartament w samym Centrum Gliwic. Nieruchomość położona w śródmieściu, niedaleko Rynku. Lokal znajduje się na piątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł56 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./lux/taras/komórka/parter/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

280 000 zł56 m² 5 029 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Opolskiej. Lokal o powierzchni 55,68 m2 znajduje się na 5 piętrze (6 kondygnacji). Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł53 m² 10 947,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Forma własności : lokal stanowiący odrębną nieruchomość Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie ( 53 m2) oraz komórka lokatorska (ok. 20 m2). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

637 608 zł69 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość wykończenia pod klucz - zapytaj doradcy Chcesz porównać inne oferty? - znajdę najlepszą ofertę na rynku dopasowaną do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł42 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 - pokojowe na ul. Kartograficznej (osiedle Lewandów II) w Warszawie o powierzchni ok 42 m2. Mieszkanie ciche, narożne, bardzo słoneczne, z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

951 700 zł65 m² 14 565 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja! Przy zakupie mieszkania miejsce postojowe gratis! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe na ostatnim piętrze, do własnej aranżacji. Inwestycja gotowa już w czerwcu tego roku! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rostafińskiego

Wrocław,dolnośląskie

542 300 zł31 m² 17 494 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: dwie kawalerki w samym centrum wrocławskiego Nadodrza! Opis lokalizacji: rostafińskiego we Wrocławiu to ulica położona w zielonej dzielnicy Ołbin, blisko Ogrodu Botanicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Lubin,dolnośląskie

598 000 zł57 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie na ul. Kwiatowej w Lubinie. Dobrze doświetlone pomieszczenia podkreślają niepowtarzalny charakter tego mieszkania. Oświetlenie sterowane jest przy pomocy 3 pilotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zegrze

Zegrze,mazowieckie

399 000 zł36 m² 11 037,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwu pokojowe mieszkanie nad samą linią brzegową Zegrza. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Piwnica 6 m2 20 000 zł zakup obowiązkowy ( jedna kw) Cena podlega negocjacji Jestem dostępny dla Państwa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 818 000 zł66 m² 27 545 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj na wyspie spichrzów! (metraże 27 m2 - 97 m2) budowa zakończona! wyspa spichrzów - wyjątkowe miejsce - brak miejsca na nowe inwestycje - unikalne apartamenty Niepowtarzalna okazja do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, wygodna aranżacja. Pięknie wyposażone. W pełni umeblowane. Po kapitalnym remoncie. Nowa kuchnia ze sprzętem agd. Lokalizacja: wrocław/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Artura Grottgera

Kraków,małopolskie

1 229 850 zł46 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego mieszkanie Z rynku wtórnego, klient płaci pcc podwyższony standard wykończeń *preferowany kontakt telefoniczny* biuro nieruchomości lakado ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2. *Mieszkanie do drobnego remontu, idealne pod inwestycję *świetna lokalizacja *w skład mieszkania wchodzą: -Pokój -salon -kuchnia -łazienka Interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

370 000 zł37 m² 9 932,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne Mieszkanie w Centrum - Osiedle Królewskie Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego i komfortowego mieszkania. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

985 000 zł80 m² 12 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80m2. *Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję. *3 pokoje *składa się z: - holu - 7.78m2, - Salonu połączonego z aneksem kuchennym - 30.52m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apteczna

Chocianów,dolnośląskie

199 900 zł47 m² 4 297,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Aptecznej, chocianów - 46,52 m Cena: do ustalenia Lokalizacja: chocianów, ul. Apteczna Powierzchnia: 46,52 m (w tym 2,2 m piwnicy) Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Monte Cassino

Wrocław,dolnośląskie

789 900 zł56 m² 14 105,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2. *Zielona okolica, ciche i spokojne miejsce do życia. Mieszkanie składa się z: *aneksu kuchennego z jadalnią. *2 niezależnych pokoi, *łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w sercu Grochowa. 2 niezależne pokoje. Własność- urządzona księga wieczysta. Lokal bez obciążeń. Mieszkanie 38, 2 m składa sie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Chorzów,śląskie

263 000 zł35 m² 7 429,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zarezerwowane do 19.09.2024 Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! 0% Prowizji Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł75 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,49 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, w malowniczej dzielnicy Nadodrze. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

933 508 zł33 m² 28 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu w naszej ofercie piękny apartament / kawalerka 32 m. w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Apartament jest położony w samym sercu biznesowej dzielnicy Mokotowa. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaroszówka

Białystok,podlaskie

787 200 zł82 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe-bezczynszowe-dwupoziomowe -bez ppc mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji: spokojne, rodzinne zielone osiedle Jaroszówka na skraju Lasu Pietrasze, który zapewnia czyste powietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Mieszkanie 60m2 znajdujące się na ul. Promiennej w Tarnowie. Cena 4650zł/m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Ekspozycja okien Wschód - Zachód. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Inwestycja została zakończona, co oznacza gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

696 501 zł60 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubinowa

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Główne atuty: blisko centrum Gdańska - 8 minut samochodem na stare miasto 1 piętro Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu Parking z ogólnodostępnymi miejscami Pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 024 zł52 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowej do wprowadzenia inwestycji pod wynajem, lub planujesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Prezentuję na sprzedaż gustownie urządzoną kawalerkę, położoną w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

649 000 zł59 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze apartamentowca z 2017 roku, na Osiedlu Bojary, 10 min pieszo od ścisłego centrum Białegostoku. Bardzo nowoczesna i oryginalna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

628 293 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: przestronna kawalerka w centrum miasta. Kawalerka o powierzchni 34,10 m2 z balkonem znajduje się na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

750 000 zł38 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokal położony jest w apartamentowcu Ustronie Apartments zaledwie 20 m do plaży. Gotowy, komfortowy lokal 2-u pokojowy, w pełni umeblowany i wyposażony. Lokal o statusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł50 m² 8 422,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Niebuszewo, 2 Pokoje Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na drugim piętrze w kamienicy na Niebuszewie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij