dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 667 zł64 m² 7 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego Apartamentu o powierzchni 63,64 m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 9 m2, położonego na pierwszym piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 172 000 zł62 m² 18 995,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Gagarina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

599 000 zł56 m² 10 734,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy 3-pokojowy apartament w Sercu małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie przy ul. Olimpijskiej - gotowy do zamieszkania, dla osób ceniących Spokój i Wygodę. Spełnij swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 804 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 56,92 m zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł26 m² 17 620 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam urokliwe, dwupokojowe mieszkanie na 9. piętrze bloku na dynamicznie rozwijającym się Bemowie. Mieszkanie doskonale nadaje się dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

627 150 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,81 mkw przy ul. Mosiężnej na osiedlu lokum Mosiężna. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym.! w cenie - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasna

Będzin,śląskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

R e Z E R W A C J A ! Ogródek 70m2. Umeblowane. Wysoki standard Na sprzedaż Apartament w pełni wyposażony w materiały i meble najwyższej jakości. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 54m2 (3 pokoje) z ogrodem 68m2. Bez prowizji i podatku pcc! kontakt: mieszkanie zlokalizowane jest na Wrocławskim Brochowie zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 024 337 zł78 m² 13 195,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

515 005 zł36 m² 14 305,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki, zaporoska / gajowicka, dwa pokoje Z aneksem, piwnica doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

343 000 zł26 m² 12 972,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zarezerwuj mieszkanie za jedyne 2 000 zł! spytaj O ofertę kawalerek w różnych lokalizacjach gdańska: - śródmieście - Chełm - Południe / Orunia Górna - Jasień - i inne Brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż Mieszkanie o powierzchni ponad 50m2, bydgoszcz ul. Cicha 20a. Pożądana lokalizacja Bielawy, blisko do centrum, do uczelni, szkół, przystanków autobusowych i tramwajowych. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

715 001 zł65 m² 10 989,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł41 m² 21 707,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Idealnie ciche, funkcjonalne i wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 20m2, wygodnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

976 500 zł63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tarnogaj | 3-pokojowe mieszkanie Opiekun nieruchomości: tel. Oferta wstrzymana 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z aneksem kuchennym i balkonem, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Europejskie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

860 000 zł123 m² 6 975,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz gotowego do wprowadzenia bardzo gustownie urządzonego czteropokojowego mieszkania na jednym z najbardziej pożądanych osiedli miasta? świetnie trafiłeś! W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł60 m² 18 246,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z potencjalną możliwością wydzielenia 3 pokoju jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł30 m² 19 946,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kępno

Kępno,wielkopolskie

399 000 zł49 m² 8 193,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie znajduję się bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta na osiedlu ogrodzonym, monitorowanym z placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

765 486 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja na Grunwaldzie - Twoje Idealne Mieszkanie Czeka! Lokalizacja: grunwald, poznań Termin oddania do użytku: IV kwartał 2024 roku Opis Inwestycji: prezentujemy nową, wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

188 000 zł26 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe położone na parterze w kamienicy, idealnie do zamieszkania lub pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Chojnowskiej przy pwsz, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 998 zł62 m² 10 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

okolica ołtaszyna/premium/okazja/top/3pok./taras/parking Przedstawiamy Państwu na sprzedaż urocze, 2-poziomowe mieszkanie z przestronnym tarasem, położone na kameralnym i malowniczym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

320 000 zł37 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: 5minut od Tczewa Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu - szybkie i sprawne poruszanie się po mieście oraz dotarcie do Trójmiasta; jedynie 900m od stacji pkp; odległość od Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł60 m² 13 070,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie do remontu na Bielanach przy ulicy Conrada. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze , tylko dwa lokale na piętrze, jest przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

478 000 zł33 m² 14 485 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około 33 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalewicz

Ostrołęka,mazowieckie

527 000 zł62 m² 8 459 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,3 m, położone na nowym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Zofii Rogalewicz w Ostrołęce. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł66 m² 9 022,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Tarasy Grabiszyńskie/toplokalizacja/ogrzewanie miejskie/inżynierska/okazja!/3pok./ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

311 700 zł34 m² 9 167,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 112 000 zł60 m² 18 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, w centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

712 000 zł52 m² 13 668,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz., o pow. 52,09 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą z 2019 r. na osiedlu Faktoria. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na II piętrze w spokojnej dzielnicy blisko lasu. Mieszkanie 3-pokojowe z wyposażoną łazienką oraz kuchnią. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl, ua, ru, en Na sprzedaż całkowicie odnowione w 2023 roku, dwustronne i rozkładowe mieszkanie, znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 998 zł36 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! /top/3-pok/36,1m2!centrum/grabiszyńska/okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł58 m² 15 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58,1 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ulicy Wiartel 3, w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 998 zł37 m² 12 566,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/grabiszyńska/centrum/pereca/okazja/wrocław/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

728 990 zł103 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/smolec/premium/okazja/parking/balkon/top!/marmurowa/4pok./ Komórka lokatorska w cenie! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

492 000 zł57 m² 8 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż od dewelopera_bez prowizji I pcc_możliwy zakup przez obcokrajowca W ofercie dostępne mieszkania od 25 m2 do 70 m2 -> Zapraszam do kontaktu w godzinach 8:00 - 21:00 lokalizacja: - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/2pok./toplokalizacja/balkon/garaż/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gdy lubisz świeżość i niepowtarzalność - ta oferta jest dla Ciebie! Nowy, wykończony pod klucz apartament w centrum ciszy, spokoju i drzew, za którymi ukrywa się morze. Osobne dwie.