dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł28 m² 14 758,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Jeżycach przy ul. Świętego Wawrzyńca nr 15a - inwestycja goplana 2022. Mieszkanie sprzedawane jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł60 m² 12 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji bez obciążeń hipotecznych Do sprzedania nowe, wykończone pod klucz mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

225 000 zł56 m² 4 039,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na piątym piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

566 000 zł28 m² 20 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku z lat 60-tych z dużymi oknami, które zapewniają doskonałe naświetlenie mieszkania w ciągu dnia. Zorientowanie okien w kierunkach wschodnim z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

589 000 zł61 m² 9 732,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/3pok/balkon/parking/komórka/od/zaraz/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł111 m² 8 423,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny! Polecam na sprzedaż mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 111m2, usytuowane na wysokim parterze kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Łokietka we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 840 zł28 m² 9 839,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł19 m² 22 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka w zadbanej kamienicy z 1935 roku usytuowanej w urokliwej części Starego Mokotowa. Klimatyczna kawalerka z doświetlonym pokojem, aneksem kuchennym z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

479 191 zł52 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pętkowice,pomorskie

229 999 zł57 m² 4 049,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Fantastyczna okazja do zakupu przestronnego mieszkania w miłej okolicy. Nieruchomość położona w małej miejscowości Pętkowice, pomiędzy Wejherowem a Gowinem. Dobrze skomunikowana także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 479 000 zł141 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu do sprzedaży piękny dom wolnostojący z garażem, wybudowany w 2020 roku o powierzchni całkowitej 140.86m2 (powierzchnia użytkowa 119,33) znajdujący się na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł19 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola Koło ul. Obozowa (przy skrzyżowaniu z Al. Prymasa Tysiąclecia) przystanki autobusowe i tramwajowe bezpośrednio pod samym budynkiem | 1,5 km (2 przystanki) od bloku stacja metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Żyrardów,mazowieckie

445 000 zł49 m² 9 026,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania przytulne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 49,30 m2 w Żyrardowie przy ulicy Brzóski. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

699 000 zł58 m² 11 604,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nieruchomość gotową do wprowadzenia. Przedmiotem oferty jest przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się w malowniczej okolicy przy ul. Jemiołuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bnińska

Poznań,wielkopolskie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łózka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia bez czasochłonnych remontów? A może masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

409 020 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Takiej inwestycji w Niepołomicach jeszcze nie było! Twoje wymarzone M zaledwie 20 minut od Krakowa. Rozpoczynamy przedsprzedaż. Zapraszamy do rezerwacji lokali już teraz! Inwestycja brickhouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł50 m² 15 508,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 49,65 m2, piętro 4/10 z windą w budynku z 1984 r., Żoliborz, Marymont-Potok. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, o pow. 43 m2 znajdujące się na nowym osiedlu na granicy Józefosławia i Piaseczna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł55 m² 15 618,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku przy ulicy Wita Stwosza w najbardziej pożądanej części Gdańska. Mieszkanie zostało wykończone w 2023 w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na pierwszym piętrze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

906 500 zł57 m² 15 847,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 57,20 M2! system płatności 30/70! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Tarnów,małopolskie

655 326 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 66,87m2 położone na 3 piętrze, wraz z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 6,71m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 256,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję mieszkaniową Spacerowa idealne miejsce dla osób, które pragną cieszyć się miejskim stylem życia, nie rezygnując z ciszy i bliskości natury. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

298 800 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnia szansa na wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim w Dąbrowie Tarnowskiej! Budowa budynku 1b rozpoczęta. Opis mieszkania: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie L1 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 183 248 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy apartament Młyn Maria - Wrocław, stare Miasto Apartament 2-pokojowy, o powierzchni 48mkw, na którą składają się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, komfortowa sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży kawalerki w centrum Torunia * Chełmińskie Przedmieście * 32 m2 * parter * po generalnym remoncie. Zainwestuj w Toruniu! Cechy mieszkania: - duży przestronny salon - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

582 000 zł40 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj już 10 min od Centrum (4 km) - idealne miejsce dla rodzin, par, jak i pod inwestycję! Spotkania możliwe od poniedziałku do soboty po wcześniejszej rezerwacji terminu. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 12 970 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów spotkanie celem obejrzenia lokali na żywo od poniedziałku do soboty! Spytaj o promocje na harmonogram - i zapłać dopiero przy odbiorze lokalu! idealny koncept dla inwestorów I osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równoległa

Częstochowa,śląskie

208 000 zł37 m² 5 683,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz , pokój duży przejściowy , mały pokój z balkonem , mieszkanie przeznaczone do remontu , doskonała lokalizacja , wokół sklepy , szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Plac Wilsona

Warszawa,mazowieckie

1 068 000 zł52 m² 20 491,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Nieaktualne. Zadatkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł54 m² 24 582 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniewkowo

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

480 000 zł62 m² 7 760,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, gustownie zaaranżowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: gotowe Przestronne, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głuszyca,dolnośląskie

319 000 zł71 m² 4 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu w Głuszycy. Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z : -dużego salonu -2 sypialni -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

559 890 zł60 m² 9 331,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje z antresolą / 60m łącznej powierzchni Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym osiedlu na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł55 m² 24 181 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament 55 M2, dwa pokoje, bohema-nowa praga, szwedzka, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez Okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

697 574 zł39 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek powstał 13 minut spacerem od stacji metra Bemowo oraz w pobliżu zieleni min takich miejsc jak Lasek na Kole, fort Bema, las Bemowo, park Górczewska z amfiteatrem, park Moczydło oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

690 000 zł138 m² 4 982,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego wyjątkowego mieszkania, stanowiącego idealne miejsce do życia dla osób poszukujących przestronnych wnętrz w centrum miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadetów

Rybnik,śląskie

165 000 zł45 m² 3 659,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! mieszkanie Z dużym potencjałem na 2 piętrze! Prezentujemy ofertę mieszkania typu M2 stanowiącego odrębną własność, które znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam lux W pełni wyposażony, nowoczesny apartament 3 pokojowy o powierzchni 58,25 m2 z tarasem 25 m2, parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku na Prestiżowym.