dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł23 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z możliwością wydzielenia aneksu sypialnego w topowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, 5 minut spacerem od Galerii Mokotów. Mieszkanie 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł65 m² 8 976,94 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz jasnego, przestronnego mieszkania - dobrze trafiłeś. Zlokalizowane na 11 piętrze doskonale doświetlone mieszkanie z dużymi panoramicznymi oknami wychodzącymi na patio osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł135 m² 3 622,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Tylko 3600 /2 Do sprzedaży- bardzo duże ,ładne mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowo biurowy usytuowany w secesyjnej kamienicy ( z ładną elewacją) przy ul. Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży 2-pokojowe , funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 50 m2 zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisko. Lokal usytuowany na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Wrocław,dolnośląskie

339 060 zł49 m² 6 877 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp nieruchomości! Bez prowizji i podatku pcc! Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon Zamieszkaj w zielonej okolicy! Gotowe do odbioru! Mieszkanie o powierzchni 49,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł66 m² 4 811,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia mieszkania to 66,3 m2 i użytkowe poddasze o pow. 42,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł88 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż W wilanowie apartment for sale in wilanów Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w domu wolnostojącym na Starym Wilanowie. Dom położony w spokojnym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

279 000 zł53 m² 5 224,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja! Proponuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 53,4 m2 , usytuowane w niskim bloku z nowszej cegły, osiedle bacieczki Mieszkanie jest przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wolin,zachodniopomorskie

210 000 zł79 m² 2 658,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane jest w budynku z cegły typu Kamienica. Przed budynkiem miejsca postojowe, drobne nasadzenia. Tren ogrodzony a na terenie posesji miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł93 m² 3 775,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 92,7 m2 na osiedlu Projektant przy ul. Iwonickiej. Apartament jest częścią nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

292 204 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 50.38m2, 3 POKOJE, I PIĘTRO, 2020 ROK Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy Jar ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam! Mieszkanie typu loft na 1 piętrze budynku (po starej fabryce). Powierzchnia 45,17m 2 składa się z pokoju wraz z aneksem kuchennym, korytarza, łazienki oraz 12m 2 antresoli którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł50 m² 7 370,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Warszawa Bemowo-Jelonki. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Blok położony w cichej okolicy, blisko do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

254 000 zł34 m² 7 555,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Wysoki Stoczek to nowy, kameralny kompleks bloków, który składa się z 2 klatek schodowych. Inwestycja ta wyróżnia się modernistyczną bryłą pięciopiętrowego budynku. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 241 000 zł146 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Krótko o nieruchomości Śródmieście, apartament o powierzchni 146 m2 + 8,5 m2 oranżerii, piętro 6 z 14, stan deweloperski. Dla kogo jest to idealne miejsce? Mieszkanie dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł49 m² 6 994,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***promocja Mokotów 6 999 zł/m2*** Bez prowizji oraz podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Augustówka zaledwie 400 m od ulicy Powsińskiej, która stanowi doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł60 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem(dzierżawionym) w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł51 m² 7 745 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Ciche, spokojne osiedle składajace się z dwóch budynków. Teren zamknięty z ochroną,Miejsce bardzo przyjazne dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48 m² 3 608 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na X piętrze w wieżowcu na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie do remontu, składa się z 3 pokoi i kuchni. Dwustronne, widok na Solanki i Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie na Podzamczu. 3 pokoje, łazienka z wc, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, przedpokój, garderoba. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

240 000 zł38 m² 6 366 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 37,70 m2, grodzisk Mazowiecki Opis nieruchomości: do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 34,6m2 ulokowana na ostatnim piętrze w bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

459 404 zł47 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż dwa pokoje Z widokiem na jezioro blisko centrum. Apartment for sale two rooms with A view on the lake near the center. Agencja eurovilla prezentuje Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

223 000 zł50 m² 4 460 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację magda janik, tel. Prowizję biura ponosi strona sprzedająca oleśnica / do wykończenia Polecam mieszkania o różnej powierzchni do wykończenia w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa kaim wyszyńskiego ok. / rozkład / balkon Trzypokojowy lokal mieszkalny o pow. ok. 59,17 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

379 533 zł72 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Proponuję piękne mieszkanie o nowoczesnym rozkładzie, stan deweloperski, 7 km od centrum. Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Szczecina. W odległości 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam rozkładowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w 1 piętrowym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

252 700 zł35 m² 7 162,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 35,28 m2, mieszczące się w nowoczesnym bloku, na nowo powstałym osiedlu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł66 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty - tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia, dostępne od zaraz. Dworzec pkp i Pl. Dominikański w zasięgu 10-minutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł118 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

DO sprzedaży mieszkanie willowe Z dużym ogrodem W trzyrodzinnej willi na krzyckiej. Z przynależnym samodzielnym dwupokojowym mieszkaniem W przyziemiu. Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł40 m² 10 940,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości: -Budynek oddany w 2018 roku -wysoki standard wykończeń -bardzo dobra lokalizacja - Możliwość dokupienia Miejsca w hali garażowej za 25 000 zł lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

687 000 zł80 m² 8 587,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

62 000 zł46 m² 1 362,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głuszycy do własnej aranżacji. Mieszkanie o łącznej powierzchni 45,5 m2 na którą składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł49 m² 6 777,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,43 m2 ulokowane na osiedlu Zielona Dolina w zacisznej części Białołęki. Mieszkanie składa się z: salonu z jadalnią, sypialni, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dąbrowa

Kielce,świętokrzyskie

359 928 zł72 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,05 m 2 oferowane w stanie deweloperskim, zlokalizowanym w Dąbrowie. Lokal składa się z: kuchni z aneksem (18,21 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

169 000 zł43 m² 3 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na 2 piętrze 4 - piętrowego bloku przy ul. Szkolnej na Czarnowie w Kielcach. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

299 000 zł40 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na sprzedaż w apartamentowcu oddanym w 2018 roku, w dogodnej lokalizacji, blisko Centrum oraz dróg wyjazdowych z miasta. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł45 m² 4 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Bocianek w cichej i spokojnej okolicy blisko parku oraz tras rowerowych. Łączna powierzchnia mieszkania to 45,20m2 a w tym 2 pokoje, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

283 507 zł39 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy - Jasień. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł76 m² 6 477,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy placu Szembeka.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

550 900 zł61 m² 8 986,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% Prowizji 0% Podatku pcc Na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego powstaje nasza ekskluzywna inwestycja, która łączy w sobie komfort mieszkania pośród zielonego krajobrazu z zaletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

80 000 zł38 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w Boguszowie. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38m 2 w Boguszowie Gorcach.Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia