dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

667 784 zł64,21 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - każde mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 775 zł37,17 m² 12 907,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Podolany - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : garsoniera z dużym ogrodem komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł78,60 m² 4 834,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Cenisz sobie własny kawałek ziemi, z domem w mieście, gdzie piętro może być twoim azylem? Poświęć chwilę i przeczytaj całą ofertę jeśli jednak czegoś zabraknie, zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 670 zł32 m² 11 864,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 323 zł67,12 m² 17 778,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł59,19 m² 9 967,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dla tych co kochają spokój! Ustronne miejsce 5km od centrum Ustronia. Ładnie zagospodarowane pośród zieleni,lasu,pozbawione gęstej zabudowy Nowo powstałe kameralnego osiedle. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga - rezerwacja oferty do dnia 15.05.2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Gnieźnie przy ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,93 m² 18 455,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ksawerów ulica Okęcka - 37,93m2 / 2 pokoje we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Ksawerów. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Lipowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze Rozkład mieszkania: na przestrzeń o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł32,58 m² 17 442,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament oddany do użytkowania. Podana cena 568 292 zł. jest wartością netto + vat 23% (699 000 zł.) W sprzedaży apartamenty od.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł95,80 m² 5 323,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie / 4 pokoje / wysoki parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,6 m , położone w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,5 m zlokalizowane na osiedlu Wieczorka. Lokal jest funkcjonalny i dobrze rozplanowany - idealny zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,69 m² 8 357,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? Mam na sprzedaż mieszkanie, które ma swój unikalny styl, jest niesamowicie przytulne i co najważniejsze od wejścia czuć w nim dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł39,50 m² 14 556,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł142 m² 21 830,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ścisłe, zabytkowe Centrum Krakowa powierzchnia mieszkania : 142 m2 Mieszkanie w ścisłym , zabytkowym Centrum Krakowa. Powierzchnia mieszkania 142 m2. Lokal jest w jednej księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,02 m² 13 261,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Gdańsk Wrzeszcz | ul. gen Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł41 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) = nowa cena! = Ciekawa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ruda Śląska, wirek, ul. Obrońców Westerplatte Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,10 m² 6 878,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł82,16 m² 3 043 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bolesławca,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, balkon, 58 M2 ul. Jodłowicka Mieszkanie znajduje się przy ul. Jodłowickiej, w nowoczesnym osiedlu Słoneczne Stabłowice we Wrocławiu. Osiedle z licznymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

636 300 zł30 m² 21 210 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 30 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł58 m² 4 481,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe mieszkanie z dużym garażem i ogrodem - Księginice k. Lubina Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł85 m² 7 023,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice brynów / ligota - ul. Ligocka - 85m2 - 4 pokoje + balkon + piwnica we speak english Do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, wyjątkowo funkcjonalne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 516 zł62,36 m² 11 489,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu na Czechowie Budynek wykończony w wysokim standardzie. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec 2026 roku. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka bez czynszu niskie koszty, świetna lokalizacja, gotowa decyzja Tu oszczędzasz od pierwszego dnia Kupujesz i nie płacisz czynszu. Płacisz tylko za to, co faktycznie zużyjesz. Prosty układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 400 zł59,05 m² 16 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,70 m² 14 807,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne mieszkanie o powierzchni 33,7 m , położone w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Sopotu - Kamienny Potok. To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł17,40 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kraków, ul. Gaik - mikroapartament z ogródkiem i miejscem postojowym | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17,4 m , z prywatnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 406 zł51,26 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek po odbiorach. Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku, który jest zlokalizowany przy ul. Plac Słoneczny w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,08 m² 11 414,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prestiżowy, w pełni wyposażony apartament w nowym budownictwie, zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 095 zł39,59 m² 12 707,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z tarasem + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M206 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,39 m² 14 796,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Węgrowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Gliwic - przy Alei Majowej gdzie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

490 360 zł48,60 m² 10 089,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nadmorski Apartament z Balkonem i Piwnicą - Wykończony, wyposażony, gotowy do Zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w spokojnej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij