dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 205 ogłoszeń

Rynek pierwotny

514 560 zł55,86 m² 9 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,70 m² 5 728,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowo-powstającym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł64,10 m² 10 904,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Stelaż na schody już wykonany. Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł105,50 m² 30 331,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży unikatowy 4 pokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym Apartamentowiec "willa na wydmach" w Juracie został wybudowany w 2002 roku. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł62,69 m² 6 938,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję realizowaną w otoczeniu zieleni, w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum Rzeszowa. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł55,41 m² 7 760,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 30,07 m2 do 75,85 m2. W budynkach zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł36 m² 15 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł84,60 m² 10 035,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle Miętowa Nuta etap II i III w sprzedaży. Inwestycja usytuowana jest w Kiełpinie między ulicą Brzegową i Gajową w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,30 m² 9 034,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu piękne słoneczne mieszkanie o pow. 66,30m2 wraz z przynależną piwnicą o pow. 10,1m2 w bardzo bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł74,37 m² 13 042,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

W ofercie sprzedaży jasne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,37 mkw, położone na drugim piętrze kameralnego, odnowionego budynku przy ul. Płońskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po podłodze) a użytkową 102,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł28,78 m² 22 758,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,43 m² 14 097,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Apartament o pow. 30,43 m2 przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu! Na wskazaną powierzchnię składa się: - salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 011 zł42,88 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania 2 pokoje z antresolą | balkon + taras | idealne pod wynajem Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie pod klucz, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 554 zł41,96 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,92 m² 11 039,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,36 m² 7 889,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe M3 z balkonem na Widzewie-Wschodzie! Lokal znajduje się na 1 piętrze zadbanego wieżowca. Stan mieszkania do zamieszkania/odremontowania w zależności od preferencji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł84 m² 3 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny z odrębną własnością dla którego prowadzona jest księga wieczysta, usytuowany na 1 pietrze w niskim bloku o powierzchni użytkowej 84 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 623 zł31,84 m² 17 010,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A11 Mieszkanie o powierzchni 37,08 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 11,34.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 095 zł64,10 m² 9 595,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł69,13 m² 8 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% , zostały ostatnie lokale, nie zwlekaj Apartamenty Dobrawy 44 o kolejna inwestycja renomowanego dewelopera na śląskim rynku. 26 lokalowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam duże mieszkanie - 4 pokojowe z poddaszem do adaptacji! Atuty oferty - cicha i spokojna okolica - duże, przestronne pomieszczenia - dodatkowo poddasze o pow. 55m2 do adaptacji -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł33 m² 6 515,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m . Lokal usytuowany w spokojnej okolicy, łączącej kameralne otoczenie z bardzo dobrą komunikacją z Pułtuskiem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł19,20 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka 19,20 m - Saska Kępa, ul. Saska - czyli jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - cena do negocjacji. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł24,14 m² 1 491,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 24,14 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18a wraz z udziałem wynoszącym 73/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Nie chcesz dopłacać za cudzy gust i używane meble? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 966 315 zł116,35 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem na Motławę - Doskonała Lokalizacja i Potencjał Wynajmu Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 148 zł47,50 m² 15 561,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34b tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł37,50 m² 6 586,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Osoba do kontaktu: barbara Piowczyk tel.   oferta zarezerwowana Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku.