dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

1 390 000 zł97,59 m² 14 243,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament o powierzchni 97.59m2 przy ulicy Warszawskiej. Trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. *Salon z balkonem połączony z częścią jadalnianą i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł105 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1869

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Warszawy przy ul. Mazowieckiej, z wydzielonymi 4 lokalami mieszkalnymi z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy/długoterminowy. Pokoje gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 850 zł34,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie do zamieszkania o powierzchni 35,5 m znajdujące się na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku. Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,51 m² 11 373,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na os. Przy Lesie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w bloku mieszkalnym, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł57,86 m² 7 241,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane na osiedlu Wygoda. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,25 m² 12 651,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska idealne dla pary, singla lub pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Jastrzębia Góra | 600 m od plaży Parter | wykończony pod klucz | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,90 m² 7 361,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre skomunikowanie z miastem - blisko autostrady, legnicka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A10 Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,01 m² 11 524,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Otwocka, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Atuty tej nieruchomości to cisza, mnóstwo światła,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż unikalne mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Jest to kameralna zabudowa dwulokalowa, która wyróżnia się nowoczesnym budownictwem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 000 zł42,41 m² 16 104,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

246 372 zł33,07 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Wygodna kawalerka! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,60 m² 12 771,32 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m2 , zlokalizowane w samym centrum Szczecina w nowo wybudowanym apartamentowcu vis a vis Galerii Galaxy. Mieszkanie narożne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł43,68 m² 7 979,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 14 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w miejscowości Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 870 zł58 m² 8 428,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 58,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56,48 m² 10 003,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

"ms" Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż cztery ściany? Na sprzedaż trafia wyjątkowo zadbane, jasne mieszkanie o powierzchni 53,13 m , położone na osiedlu Zawiszów.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł205 m² 8 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 205m , zajmujące 2 piętro w kameralnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł40,40 m² 8 787,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości ab Grand poleca Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim, trzecim pietrze w nowym bloku z cegły w Wasilkowie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,60 m² 5 868,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej, indywidualnej aranżacji wnętrza w tym zaprojektowania części.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł52,80 m² 10 982,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nie pobieramy prowizji od kupującego! lokalizacja: nowe Rokitki - osiedle oddalone od Tczewa o ok. 3km - dojazd w zaledwie 7min autem. Uroku tej lokalizacji dodają liczne tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze budynku z 1981 roku. Lokalizacja - Kluczbork - ul. Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł110 m² 5 427,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

#rezerwacja# Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytkową 93,91m2,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja M-4, ul. Szkolna Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o układzie M-4, położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Lokal jest słoneczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł73,27 m² 13 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 73,27m2 z ogólnodostępnym ogródkiem. Składa się z: - trzech pokoi - 17,68m2, 12,05m2, 9,82m2, - oddzielnej kuchni 12,24m2, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 313 zł29,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 1 lub 2-pokojowe o powierzchni 29, 57 m2 w nowej inwestycji Osiedle na Wzgórzu w Centrum Miechowa przy ul. Daneckiej. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze kamienicy z 1900 roku położonej w samym sercu Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł82,40 m² 5 449,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 38 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,80 m² 29 289,94 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.