dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

469 000 zł58,80 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jacka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,30 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i pcc A 5.2 Planowany termin przekazania kluczy: II kwartał 2026 r. Lokal na I piętrze: -przestronny salon i aneks kuchenny, stąd wyjście na balkon - dwie sypialnie - wiatrołap -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które chcesz wyremontować pod siebie? Ważne są dla Ciebie dodatkowe pomieszczenia typu garaż, piwnica i pomieszczenia gospodarcze? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! osa.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wysoko wykończone mieszkanie Z ogródkiem szczecin, bukowo 37 m | 425 000 zł + miejsce parkingowe | Rok budowy: 2024 Komfort, nowoczesność i idealna lokalizacja w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 053 zł46,51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ciche mieszkanie spółdzielcze własnościowe w centrum miasta. Mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji pomiędzy centrum przesiadkowym Placem Wielkopolskim i Dworcem Nadodrze, ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł73,93 m² 3 232,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w kamienicy położone na pierwszym piętrze w samym sercu Nowej Rudy, w sąsiedztwie Ratusza. Istnieje możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł56,31 m² 7 387,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle bohaterów zarezerwuj bezpłatnie na 3 dni! Szczegółowa prezentacja wraz z filmami oraz systemem rezerwacji jest na stronie osiedla w kepnie kropka pl. Zobacz co jeszcze jest dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,20 m² 7 756,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bardzo fajne, trzypokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu na 6 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 68,2 m2 składa się z ustawnego salonu (20 m2), dwóch oddzielnych pokoi (po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ Prywatny taras 40 m2 Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

829 200 zł65,81 m² 12 599,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | siłownia | brak pcc | brak prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł86,46 m² 9 588,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowy apartament w centrum Ustki zaledwie 300 metrów od plaży. Na pierwszym poziomie mieszkania (II piętro budynku) znajdują się: przestronny salon z jadalnią i dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 500 zł56,40 m² 22 757,09 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m , położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji oval sky na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł72,77 m² 6 582,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania Ostrów Wielkopolski, ul. Śmigielskiego 1C Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,77 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł68,70 m² 4 643,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** ** Gotowe do zamieszkania i bezczynszowe! ** To wyjątkowa oferta - i to z kilku powodów. Takie miejsca pojawiają się naprawdę rzadko. Kameralne położenie, absolutny brak czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł81 m² 10 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł56,49 m² 17 436,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prestiżowy apartament W sercu białegostoku - ul. ŚW. Rocha 5a Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na popularnej i świetnie skomunikowanej Piaskowej Górze w Wałbrzychu - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w niskim bloku w spokojnej części Aleksandrowa Łódzkiego. Układ pomieszczeń: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł69 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 , usytuowane na II piętrze w II piętrowym bloku w Daleszycach. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow. ok. 17 m2 - pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 700 zł35,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 80 m , położone w spokojnej, zielonej części Kielc Zalesie. W ofercie duży, pięknie zagospodarowany ogród ok. 80 m z.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł98 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z 1997 roku. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Prof.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 521 zł33,89 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 319 000 zł85 m² 27 282,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 85 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

428 990 zł48 m² 8 937,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta tylko W naszym biurze! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze budynku na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 48m2 - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo polecam! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie o pow. 61,70 m2 położone w Chojnie, w centralnej części miasta przy ul. Rogozińskiego, w otoczeniu starego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 625 zł27,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry :) Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Mieszkanie 3 pokoje o pow. 63.77 m2. Lokalizacja Stargard, os. Letnie, ul.Przedwiośnie. Widok z dużego balkonu na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 832 zł62,25 m² 10 101,72 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł41,35 m² 12 067,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyobraź sobie poranną kawę na własnym tarasie. Ciszę, zieleń i przestrzeń, której w centrum miasta zwykle brakuje. Przy ul. Senatorskiej 29 w Łodzi czeka na Ciebie nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł77,15 m² 16 837,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

77,15 m z loggią 10 m - 2 sypialnie + 2 łazienki - Osiedle Sakura Na sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie na prestiżowym i bardzo lubianym osiedlu Sakura przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł58 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej budynek Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 16 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,91 m² 18 711,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dunikowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

615 230 zł65,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy. W skład mieszkania wchodzą: - 4 ustawne i jasne pokoje - funkcjonalna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł32,04 m² 29 338,33 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasne studio | 32.04 m | W pobliżu centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż.

Szczegóły ogłoszenia