dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

530 000 zł66,10 m² 8 018,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz tradycyjny układ pomieszczeń, spokój i chcesz uniknąć problemów z remontem dachu czy elewacji, to mieszkanie przy ul. Wróblewskiego w Bolesławcu jest propozycją, której.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł43,79 m² 13 633,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym bloku z windą cichobieżną przy ul. Zdrojowej 31 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,30 m² 17 124,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka blisko centrum Kraków Lubicz Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 23,3 m , zlokalizowaną przy ulicy Ariańskiej w samym sercu Krakowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dobrego Pasterza, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Włókiennicza przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia, do własnej aranżacji, 6 piętro - piękny widok, 2 windy, czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,82 m² 14 748,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,82 m, zlokalizowane na 3 z 5 pięter w nowoczesnym budynku z windą. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,90 m² 8 546 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje | Balkon | 2 piwnice | Blisko centrum | Inwestycja lub dla rodziny Biuro Lotus Nieruchomości prezentuję na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe do remontu, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł62,05 m² 12 522,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Designerski 3-pokojowy apartament z tarasem w centrum Zatoru! Poszukujesz wyjątkowego mieszkania urządzonego pod klucz z dbałością o każdy szczegół? Świetnie trafiłeś! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł48,65 m² 5 958,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Narutowicza w dzielnicy Sielec. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł112,87 m² 10 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone na pograniczu iwiny/jagodno 2 miejsca postojowe przy mieszkaniu - 1 oficjalne, 1 dodatkowe 2 poziomy - na każdym jest łazienka Oddzielna kuchnia aż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na szczycie codzienności Twoje miejsce z charakterem Wyobraź sobie: otwierasz drzwi mieszkania i od razu czujesz przestrzeń. Jasne światło wpada przez okna, a przed Tobą salon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 000 zł115 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 115 m 2 usytuowany na 3 kondygnacji 4 piętrowego kameralnego, zupełnie nowego budynku. Ten luksusowy apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł50,98 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w niskim bloku, położone w kameralnej i spokojnej części Czapur, tuż pod Poznaniem. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Sprzedam spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,50 m2 , które składa się z: - 3 pokoje - kuchnia otwarta na salon -.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł70,27 m² 6 788,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 409 400 zł86,05 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium z prywatnym tarasem na dachu | Tatarska 3 | Kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł44,47 m² 12 817,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką i miejscem parkingowym - Wieliszew, ul. Królewska 570 000zł. Cena do negocjacji Na sprzedaż komfortowe , funkcjonalne, zadbane narożne.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem przy ulicy Karola Bunscha, ruczaj/dębniki. Budynek z 2022 roku, nowoczesna architektura, 2.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł51,84 m² 15 721,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,84 m , położone na parterze w bloku z 2012 roku w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł58,30 m² 15 934,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie to komfortowe i ustawne 3 pokoje gotowe do wprowadzenia. Dużym atutem jest wydzielone pomieszczenie gospodarcze oraz oddzielna garderoba, co ułatwia przechowywanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,37 m² 19 762,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta w Pepper House! Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,70 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł56 m² 10 696,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż Nowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, rekuperacją, klimatyzacją i 2 miejscami parkingowymi 2026 Tarnowiec ( Małopolska, gmina Tarnów ) Miejsce, w którym codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na Bielanach, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra, przystanków autobusowych oraz licznych sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 026 zł95,79 m² 11 890,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł75 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 na warszawskich Włochach, położone na ostatnim, trzecim piętrze bloku z 2019 roku. Mieszkanie składa się z: - dwóch przestronnych pokoi (12m2), - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,81 m² 16 047,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji. To miejsce, które łączy bliskość natury z komfortem miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł38 m² 11 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , gotowe do zamieszkania od zaraz. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

819 180 zł31,58 m² 25 939,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *pierwsza tego typu inwestycja; *ekskluzywna marina; *mieszkanie w stanie deweloperskim; *wyjście jachtem na zatokę zajmie zaledwie 20 minut; *z dala od zgiełku miasta; *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł57,45 m² 19 669,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bielany, ul. Fortowa, 3 pokoje, 57m2, duży balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka. Bardzo funkcjonalne mieszkanie z wysokimi sufitami i dobrym doświetleniem. Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przytulny apartament z balkonem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Promocja! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 015 zł35,37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy w spokojnej i bezpiecznej okolicy W atrakcyjnej, cichej i bezpiecznej części miasta powstaje wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł44,80 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz funkcjonalnej nieruchomości w świetnej lokalizacji ? Idealna zarówno na start świetny układ lub pod inwestycję blisko Politechniki Rzeszowskiej. Zatrzymaj się na chwilę zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł176,80 m² 2 573,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 43,10 m , położone na dziewiątym piętrze budynku z lat 60-tych (cegła), zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 356 zł33,38 m² 11 214,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 214 zł64,24 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 na 4 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,06 m2 z wyjściem na balkon,.