dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

425 000 zł36,47 m² 11 653,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna przy ul. Al. Róż. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon/loggię, otwartej kuchni z oknem, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł39,11 m² 22 986,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł62 m² 8 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53,70 m² 6 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 53,70 m2. Położone na 2 piętrze budynku po termomodernizacji, z dwiema windami - ul. Pawia, osiedle przylesie. Lokal rozkładowy, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł33,56 m² 11 174,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,56 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Lokal stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,10 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużym garażem | Ochota Rakowiec | ul. Korotyńskiego 22 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,81 m + 27,16m Tarasu do wyłącznej dyspozycji, położonego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25,19 m² 22 032,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł47,48 m² 3 138,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? A może przytulnego miejsca do życia lub inwestycji na Mazurach? Ta wyjątkowa nieruchomość w malowniczym Jaśkowie łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,23 m² 5 595 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł33 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego położonego bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Serock. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł43,79 m² 15 414,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Budowa zakończona. Promocja! Teraz obniżona cena! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m2, w bliskiej odległości od Stacji.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł73,43 m² 12 188,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,43 m2, znajdujące się w Dziwnowie, 800 m od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł29 m² 12 410,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 26,52 m , położonej przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 262 zł72,03 m² 19 426,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy z widokiem na katedrę. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 476 zł65,13 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w budowanej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł37,40 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska - 37,4 m2 / 2 pokoje + loggia / piwnica we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,4 m2 na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,26 m² 11 929,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji Gotowe taras 17,50 mkw. Mieszkanie + Miejsce postojowe w garażu podziemnym 30 000zł Mieszkanie położone Przy ulicy Zofii gumińskiej/odolanowskiej - gotowe do wprowadzenia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty - gotowe do wprowadzenia - balkon z widokiem na Motławę - taras widokowy - fitness Opis Dwupokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 37,64 m2. Wykończone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 424 zł49,24 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 000 €42,75 m² 6 175,44 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

OD 264 000,00 eur, hiszpania Inwestycja oferuje luksusowe apartamenty w standardzie pod klucz, wybudowane na solidnej konstrukcji z żelbetu z pełną izolacją termiczną i akustyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł80,50 m² 15 403,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Adres: ul. Mierosławskiego, wrocław - Sępolno - najbardziej pożądana okolica w mieście. Cena: 1.240.000 zł (dla zdecydowanego nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,85 m² 16 012,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kameralne mieszkanie przy ul. Kamiennej. Mieszkanie jest w pełni i komfortowo wyposażone. Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł25,03 m² 15 461,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealna pod wynajem kawalerka na Wrzeszczu Dla studenta, pracującego, blisko uczelni, śródmieścia, świetny dojazd do morza i do Oliwa Business Center Dni Otwarte jutro - zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł40,60 m² 25 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - budynek z 2024r. - ogród - Taras Cechy mieszkania: - powierzchnia: 40,6 m - Parter - Świetny stan techniczny i wysoki standard - Garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł48,02 m² 10 953,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zapewniającą wygodny dostęp bezpośrednio z poziomu hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty premium na sprzedaż - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie Nowoczesne, komfortowe i bezczynszowe apartamenty w stanie deweloperskim - zaprojektowane z myślą o wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500 zł/m2 komórka lokatorska gratis kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,34 m² 8 417,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53.34 m , położone na 2. piętrze w bloku 2-piętrowym bez windy przy ul. Skautów 5 (lublin, wieniawa). To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł37,74 m² 16 428,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,74 m , położone przy ul. Borkowskiej w spokojnej, zielonej części Krakowa. Lokal składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,80 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start, dla osoby starszej lub inwestora. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznej kawalerki położonej w niskim bloku w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 045 zł41,65 m² 15 103,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 500 zł42,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z loggią + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M124 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,46 m² 7 640,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To jest mieszkanie, w którym od razu po wejściu czuć rodzinne ciepło, niewielkie, lecz bardzo ustawne. Miejsce niewymagające dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł61,70 m² 5 494,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Szukasz nieruchomości, która nie tylko chroni kapitał, ale realnie zyskuje na wartości? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł49 m² 19 081,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament (49,13m2) na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Maraton Gardens Poznań przy ul. Maratońskiej w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 463 zł96,10 m² 9 068,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o powierzchni prawie 100 m2. Uwaga! Gotowy do odbioru! Lokalizacja: okolice ul. Gorczycowej, psie Pole, wrocław Powierzchnia: 96,10 m Pokoje:4 2 balkony - przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł59 m² 14 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,00 m , położone na parterze budynku w Śródmieściu, zaledwie 200 metrów od Rynku.