dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 780 000 zł127,29 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Łodzi przy ul. Stokrotki 20, o łącznej powierzchni 127,29 m, znajdujące się w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 191 zł40,04 m² 12 667,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone w Gdańsku przy ul. Kurierów Armii Krajowej. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44,92 m² 5 097,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Łysogórskiej w Dębicy. Mieszkanie o dokładnej powierzchni 44.92 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71,11 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5 pokojowe o łącznej powierzchni 71,11m2 położone na Morenie, ul. Warneńska. Mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze, przygotowane pod najem, składające się z 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

682 000 zł52 m² 13 115,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni. -Cechy nieruchomości- powierzchnia: 52 m Pokoje: 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym Balkon: 4.26 m - W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 094 zł34,02 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! cena promocyjna! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1b1.11- pow. 34,02 m kw, znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dobra wiadomość dla kupujących! Mieszkania w Malinova Park kwalifikują się do rządowego programu kredytu bez wkładu własnego! Dzięki atrakcyjnej cenie inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,73 m² 4 313,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Zabrza z potencjałem aranżacyjnym. Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33,20 m² 14 457,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku atuty - wyposażone mieszkanie - bliskość terenów zielonych - cicha i spokojna okolica Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł53,30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Stare miasto Przestronne 3- pokojowe mieszkanie (pow. 53,3m2) na Starym Mieście przy ul. Jana Kilińskiego. Piętro 2 z 4, bez windy. Doskonałe na wynajem krótko- i długoterminowe jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 000 zł73,50 m² 11 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,50 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji realizowanej przez sprawdzonego dewelopera w kameralnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 511 zł44,69 m² 8 313,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż apartament hotelowy w Aparthotelu Lake hill, jedna z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Karkonoszach! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć gwarancję zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania położone są na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł101,90 m² 5 593,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szukasz mieszkania, w którym nie będziesz musiał przepraszać ściany, gdy rano przeciągasz się w łóżku? Nieruchomość przy ul. Jana Pawła II 16 to nie jest "kompaktowa klitka" to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 132 m w prestiżowej inwestycji położonej przy ulicy Daszyńskiego. Lokalizacja W odległości 5 min spacerem znajduje się: rynek.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54,10 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

365 950 zł28,15 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferta apartamentu wakacyjnego w Aparthotelu w Czarnej Górze, w sąsiedztwie kompleksu narciarskiego z przepięknym widokiem na otaczające góry. Apartament z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D16 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,59 m2, balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny segment położony w sercu Łukęcina, 400 metrów od morza. Budynek wzniesiony w 2007 roku z własnym niezależnym wejściem. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33,23 m² 11 104,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 33,32 m + balkon 3,2 m , znajdujące się w ścisłym centrum Lublina, przy ul. Narutowicza. Śródmieście. Jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 800 zł50,29 m² 8 804,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,01 m² 10 162,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko tutaj! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Górzyskowo | 61,01 m | parter Dobre Nieruchomości prezentują przestronne, zadbane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Partynice : 3 pokoje, których nie zastąpisz aneksem | okolice ul. Rodzinnej Często szukasz mieszkania i wszędzie widzisz to samo: salon z aneksem, gdzie kanapa niemal dotyka lodówki? Tutaj jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł101,93 m² 21 485,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Willa papiernia | konstancin-jeziorna | stan deweloperski Limitowana kolekcja apartamentów w Konstancinie już tylko 4 dostępne lokale. Jeśli szukasz miejsca z duszą, prestiżowego adresu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,85 m² 5 486,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem! Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Łazienka 5m2 w glazurze, z wanną razem z wc. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Poszukujesz mieszkania u podnóża Gór Sowich, cenisz sobie ciszę i spokój a zarazem lubisz aktywnie spędzać czas wolny. Ta nieruchomość powinna cię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kołobrzeg Centrum ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,70 m2 Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc z oknem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł74,20 m² 8 557,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni sporej bo 74,2m mieści się na 4 piętrze w bloku cztero- piętrowym. Trud wspinania sieę na wysokie piętro wynagradza pewność, że nie zasłoni nic widoku z okna.

Szczegóły ogłoszenia

643 150 zł67,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty parkowe W samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku, znajduje się inwestycja mieszkaniowa, łącząca prestiżową lokalizację z harmonią natury.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,70 m² 7 520,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko w biurze prospace! Na sprzedaż przytulne, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone przy ul. Akacjowej w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jedyne mieszkanie W tej cenie na całej inwestycji! nowość na rynku! Komfortowe przestrzenie mieszkań 3-pokojowych w segmentach środkowych. Funkcjonalne ogródki idealne, jako przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 665 zł37,85 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość łączy w sobie ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł53 m² 13 528,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym sercu Krzyków, z którego wszędzie masz blisko? Marzysz o kawie na balkonie z widokiem na panoramę miasta i góry? Ta oferta jest dla Ciebie! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł77,02 m² 7 777,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! wiosenna promocja! zamieszkaj lub zainwestuj W podgórski zakątek! oferta wyłącznie U nas! nie szukaj dalej! klucze W biurze! Sprawdź co mamy jeszcze wolne :

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,16 m² 5 624,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Stargardu - 53,16 m2 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Stargardu, w zadbanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł51,75 m² 20 483,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł45,47 m² 12 007,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,47m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,78 m² 7 283,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta ulica Gdańska Mieszkanie 54,78 mkw powierzchni całkowitej, 46,12 użytkowej opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo wyremontowane. W pięknej dobrze skomunikowanej dzielnicy- blisko parki, przedszkola, szkoły. W mieszkaniu znajduję się nowa instalacja gazowa oraz całe mieszkanie przeszło.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij