dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

929 993 zł88 m² 10 616,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie z poddaszem - Naramowice, poznań Gotowe do obejrzenia i zakupu od zaraz! Dodatkowe użytkowe poddasze Zielona okolica, niska zabudowa Nowoczesne osiedle ze smart home Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

729 157 zł46 m² 15 841 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. 2 kawalerki z 2024 roku na jednej Księdze Wieczystej w świetnej cenie , położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

334 000 zł38 m² 8 752,62 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem , znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu na Widzewie - Zarzewiu. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

649 970 zł63 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cudowne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, gotowe do odbioru! Gdańsk dzielnica Jasień, oferta bez prowizji, stan deweloperski. Cudowne 3 pokojowe mieszkanie z przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł63 m² 6 695,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m z balkonem i piwnicą (4,70 m ), zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z 1987 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Kowary,dolnośląskie

329 000 zł39 m² 8 475,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone. Gotowe do zamieszkania. 2 pokoje+kuchnia+ przedpokój+ łazienka. Zapraszam do kontaktu. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łowiecka

Wrocław,dolnośląskie

763 831 zł57 m² 13 381,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Ostatnie mieszkania w tej cenie nie przegap okazji Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń, zanim zrobią to inni. Dlaczego warto: umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołów

Wołów,dolnośląskie

398 000 zł66 m² 5 993,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,40 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z lat 80-tych w Wołowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł37 m² 8 850,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,72 m 2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

769 000 zł61 m² 12 524,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - 69,04 m (61,04 m2 metraż mieszkania + 7,64m2 dodatkowo przedpokój z szafą przesuwaną stanowiący integralną część mieszkania wynajmowany od spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł61 m² 8 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wstrzymane Przedstawiamy ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 61,42 m . Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Ofiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrowoja

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł32 m² 17 033,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie położone w okolicach Ronda Wiatraczna Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,23 m położone w sercu Pragi Południe przy ul. Dobrowoja, w pobliżu planowanej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

398 000 zł56 m² 7 119,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy terenach rekreacyjnych. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

709 627 zł60 m² 11 902,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 59,62 m Układ: 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Łódź,łódzkie

699 000 zł109 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - Najbardziej energooszczędny apartament 109,20 m - Nowosolna, łódź -kup bezpośrednio od dewelopera -brak prowizji -brak podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

425 000 zł24 m² 17 932,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul.Gnieźnieńska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

553 398 zł48 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 550m od morza i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

291 456 zł30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na III -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł49 m² 14 038,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach- dosłownie kilka kroków od Metro Młociny! Nieruchomość o powierzchni 49,15mk znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

644 940 zł64 m² 10 033,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dostępne od już! Gotowe do wykończenia! Mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji. Nietuzinkowy układ oraz widok. Rewelacyjna lokalizacja. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł77 m² 20 649,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, niepowtarzalny apartament na ostatnim 3 piętrze nowo wybudowanej kamieniczki w Gdańsku Oliwie. To ostatni apartament w tej nieruchomości! Zakup od dewelopera, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł61 m² 7 650,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz komfortowego mieszkania w mieście, ale marzysz o ciszy i bezpieczeństwie? Zielona Krakowska to idealne miejsce dla Ciebie! Inwestycja składa się z 5 budynków dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie W centrum warszawy Z pięknym widokiem tylko W naszej ofercie mieszkanie 48 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy Al. Niepodległości. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

770 388 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja oferująca szeroki wybór mieszkań, zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania na Winogradach, w rejonie Starego Miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

249 000 zł45 m² 5 511,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na czwartym piętrze, zlokalizowane w Bytomiu dzielnicy Stroszek przy ul. Tysiąclecia o pow. użytkowej 45,18 m2 z francuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Siemianowice Śląskie,śląskie

304 000 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się w Siemianowicach Śląskich na os. Chemik, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Radom,mazowieckie

245 000 zł35 m² 6 940,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 35,3 m położoną na 1 piętrze niskiej zabudowy. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w spokojnej i przyjemnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie (służew) - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

690 000 zł61 m² 11 307,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Beuforta przy ulicy Paderewskiego na Pogórzu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, przestronne dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł44 m² 14 162,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128-Serdeczne polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł33 m² 10 912,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży duża kawalerka na os. Bukowym w nowym niskim budynku zlokalizowana w otulinie Puszczy Bukowej. Mieszkanie składa się z : - Duży pokój ( ok. 18 m2 ) na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 225 zł38 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i małym ogródkiem od strony południowej. Sypialnia 12,06m2, salon z aneksem 18m2, funkcjonalna łazienka 4.17m2 z możliwością montażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

305 000 zł38 m² 7 922,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze niskiego budynku wielorodzinnego przy ul. Ogińskiego na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Budynek w nowszej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł36 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na Mokotowie stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł71 m² 25 352,10 zł/m²

 

Piętro:9/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesny apartament w Sea Towers - widok na port, prestiżowa lokalizacja tuż przy marinie Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyzowany apartament o powierzchni (wraz komórką lokatorską).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

588 999 zł52 m² 11 316 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

805 000 zł87 m² 9 215,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja! Apartament 87,35 m - 4 pokoje, 2 balkony, garaż i 2 miejsca parkingowe na własność - Osiedle Sterowców, dywity, ul. Hynka 14 To jedno z najlepszych mieszkań w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

979 854 zł78 m² 12 536,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w północnej części Krakowa - Mistrzejowice ul. Piasta Kołodzieja Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie o pow. 78,16 m z tarasem (15,15 m ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

375 900 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m2 z balkonem loggia, usytuowane na 1 piętrze.